Hell in a Cell 2014 se uskutečnilo 26. října 2014 v American Airlines Center (Dallas, Texas). Jedná se již o šestý ročník Hell in a Cell a na kartě se sešlo devět zápasů.

1) Kickoff: Mark Henry vs. Bo Dallas
2) Dolph Ziggler vs. Cesaro (Two-out-of-Three Falls Intercontinental Championship)
3) Nikki Bella vs. Brie Bella (Poražená bude na 30 dní osobní asistentkou vítězky)
4) Gold & Stardust vs. The Usos (Tag Team Championship)
5) John Cena vs. Randy Orton (Hell in a Cell, vítěz získá zápas o World Heavyweight Championship)
6) Sheamus vs. The Miz (United States Championship)
7) Big Show vs. Rusev
8) AJ Lee vs. Paige (Divas Championship)
9) Seth Rollins vs. Dean Ambrose (Hell in a Cell) (TheSpearCZ)

Bobik9

Nejlepší show roku! Strašně příjemné překvapení. Kdyby byla každá PPV takhle dobrá. DOLPH ZIGGLER VS. CESARO - 4* - Hned začátek show byl super. Dva velcí talenti, kteří v midcadu převyšují svými schopnostmi ostatní. NIKKI BELLA VS. BRIE BELLA - 3* - Zápas slabší, ale ten feud je super. Víc takovýchto divas příběhů. USOS VS. RHODES - 3* - Oba týmy mě baví. Všichni to umí v ringu roztočit a Stardust je navíc totální pošuk, což se vždy cení. RANDY ORTON VS. JOHN CENA - 4* - Dlouho jsem neviděl obě tyhle hvězdy v takové formě. Skoro pětihvězdičkový zápas. Super show. Makali. MIZ VS. SHEAMUS - 4* - Zápas tuctový, ale co mě totálně zničilo byl Damien Sandow. Takovou srandu jsem v WWE dlooouho nezažil. Velmi zábavný zápas. BIG SHOW VS. RUSEV - 5* - Jsem šokovaný, jak tihle dva obři byli pohybliví a jak skvělý zápas předvedli. Rusev jede! AJ LEE VS. PAIGE - 2* - Tyhle zápasy už jsou opravdu okoukané a trapné. Kéž by to už skončilo. DEAN AMBROSE VS. SETH ROLLINS - 5* - Tohle byl main event, jak má být. Šílená zálažitost. Obrovská zápava, parádní výkony. Tohle je směr jakým se má WWE ubírat. Tihle dva magoři! Nejlepší zápas roku. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Panic Room“ od Theory of a Deadman. (TheSpearCZ)