The Hire: Star

USA, 2001, 7 min

Réžia:

Guy Ritchie

Clive Owen, Madonna

Záhadný řidič přijímá úkol převést povýšenou zpěvačku, která chce za každou cenu uniknout svým bodyguardům. Slavná rocková hvězda však není z ledajakého těsta a je zvyklá na královské zacházení. Není tedy divu, že když její řeči překročí únosnou míru, rozhodne se řidič konat. (Kali4)

GodComplex

Ritchie mile prekvapil - nejvtipnejsi a nejzabavnejsi kousek z The Hire. Madonna spravne na facku, Owen skvely, ze zacatku to sice moc nevypada, ale jakmile na to Clive dupne, tak se to roztoci a jede to az do konce. Jako bonus Blur - Song2. 7/10 ()

blackrain

To byla moc pěkná kamufláž. Fanouškové si přece obyčejného BMW všímat nebudou. Ovšem, Clive Owen není obyčejný řidič. A vůbec, co to tady plácám, měla se připoutat. Vždyť si za to mohla sama rozmazlená hvězdička. ()

Dexter1

Tak zatiaľ najlepší Hire. Guy Ritchie predviedol čo sa v ňom skrýva. Aké perfektné zábery dokáže urobiť, perfektné rozfázovanie pohybu a klasické Ritchiovské začínanie deja. Clive ma svojimi ksichtami aj rozosmial a hudobná zložka išla pekne ruka v ruke s tým, čo sa dialo vo filme. ()

fmash

Drobný pamlsek. Úplně na čtyřku to není, ale při té délce se to dobře snese. A to nemluvím o tom, že Owen je k nakousnutí. Z celé série to vnímám jako nejlepší reklamu. ()

easaque

+2* reklamní série krátkých filmů na vozy BMW mě zaujala vysokou známkou a tak jsem pár nejlepších zkusil. V každém díle se dočkáte automobilové honičky a každý ze známých režisérů do něj vloží kus ze své typické filmařiny. Tento má v sobě kus humoru a dočkáte se zadostiučení za chování namyšlené zpěvačky. Na funkční kraťas je to však málo. [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

SallyZen

Guy is great guy. Tak tenhle díl u mě jasně vyhrává. Přesně, jak říká Malarkey. Je do toho zapojen i vtip a skvělá hudba od Blur tomu dodává patřičnou atmosféru. 100% ()

dezorz

tradicny guy ritchie, tradicna akrobaticka jazda v hlavnej ulohe s bmv m5, netradicny nadlad madony (a ritchieho) na cely shobiznis a sameho seba. bmw+, ego -. ()

ad

Rozhodně zábavné sledovat, jak si Madonna dělá legraci sama ze sebe...nejde o sice o žádné geniální dílo, ale pobaví...tagže tři+ jedna navíc za pointu :) ()

Crawler-D

Kdyby Clive nezachovával tu chladnou hlavu, tak bych asi vypnul. Polovinu filmu nic a následná "jízda" nepředstavuje nic extra, už kvůli stylu kamery. ()