Lavi ide z jedného problému do druhého: jeho život plný divokých večierkov, rýchlych aút, ľahko odetých žien a milovaného futbalu sa zvrtne priam neuveriteľne. V svadobný deň zistí, že je otcom...Neprísť o svoju čerstvú manželku, postarať sa o syna,o ktorom ani netušil, uskutočniť prestup snov z TJ Vyšehrad vyššie – toto všetko sa od Laviho očakáva. Lavi sa nevzdáva, je síce stále ten istý „bývalý sparťanský“ hráč, tak trochu magor a šialenec, ale má na to!!! Neuchopiteľnému Lavimu (Jakub Štáfek) pomáha aj super schopný agent Jarda (Jakub Prachař) a nekonečnú podporu má v svojej „duty free“ priateľke–manželke Lucii (Šárka Vaculíková). (Magic Box)

MichalStxt

Považuji za povedenou komedii. Myslím, že se autorům podařilo podmanit si i diváky téměř neznalé fotbalu a jeho zákulisí. Samozřejmě, v většině případů lze konstatovat, že fotbalisté i zákulisní bossové zjednodušeně a šablonovitě interpretováni jako "trochu jednodušší". Ale právě to přitáhlo tu obec lidí, které fotbal mnoho či nic neříká. Kladně bych hodnotil celou hudební dramaturgii i autorské písničky. ()

ricardo2803

Ale jo. Po delší době český film, kdy jsem zas tak moc nelitoval zaplatit za lístek. Vyloženě velká řachanda to není, ale Jakub Štáfek mi přijde hodně vtipnej. Dobré hlášky spíš pro nás chlapy, narážky na české fotbalové prostředí... Celkově mi to přišlo, že je to tak nějak, jak by si to Jakub Štáfek asi přál... :-) Trochu mi vadilo moralizování od Laviho syna, ale to asi musí být... Film (Fylm), , který nenadchne, ale neurazí... ()

mustela odpad!

Vymaštěný Štáfek hraje vymaštěného fotbalistu a srší u toho humorem jako Troška v Babovřeskách. Tento FYLM evidentně hledá nové dno české komedie a vzhledem k oblíbenosti i dno českého diváka. ()

aquacam

Patří mezi tu lepší menšinu filmů, v nichž část děje netvoří vata, naopak, je v něm bezpočet dějových zkratek se slide střihy. Jakub Štáfek mě svým výkonem přesvědčil o tom, že je naprostý blb, a doteď si musím opakovat: Je skvělý, jen to hraje. Třešničkou na dortu je pak Jakub Jenčík v roli geniálního Laviho syna. Sport, v tomto případě fotbal, kde nejde o nic než o prachy a podvody, dobře definoval "taťka". Nic nového, už zakladatel českého Sokola, Němec Friedrich Tirsch, který se překabátil na Čecha Miroslava Tyrše, považoval sport za lumpárnu a propagoval tělocvik. Jen doufám, že Miroslav Hanuš coby slizká kreatura "taťky" nezůstane v podobných rolích zaškatulkován, podobně záporný byl i jako šéf v seriálu Případy 1. oddělení nebo Šejba ze seriálu Svět pod hlavou. ()

vadikaca

Mám rád když od filmu nic nečekám, výsledek je pak pozitivnější. Od Vyšehradu jsem očekával dost, proto jsem měl obavu, že se zklamu. Vzal jsem i manželku, která fotbalu a sportovnímu prostředí vůbec neholduje. Tvůrcům můžu nakonec zatleskat. Film hýří vtipem od prvních minut a opravdu nepřestává. I když se někdy jedná o dost drsnou srandu, mám tento přízemní humor také rád. Dlouho tady nic takového nebylo. Neobjevují se samoúčelné nesmysly v příběhu. A co bylo nejlepší, na své si přišla i žena, které uniklo několik vtipů, pro jejichž pochopení musíte znát aférky fotbalistů a činovníků. Teď už se těšíme na druhé pokračování oba.  *jako perličku musím zmínit dětského herce, který byl vynikající a sedl jak prdel na hrnec. ()

Turtle

Podivný film o eskapádách stereotypního tupého fotbalisty. Klasický český pokus o komedii co se příliš moc snaží být vtipný a výsledek je takový křečovitý.  Bez otravné postavy Laviho syna bych dal tři hvězdičky ale tenhle trope úplně nesmyslně ultrachytrého děcka je nudný a otravný. Asi se tvůrci nějak dohodli s Havelkou protože "Mimořádná událost" ze stejného roku má úplně, ale úplně stejnou postavu. ()

mdf

Sice nevím,jestli to je teď trend,že aby to bylo zábavné,tak sem musí hlavně mluvit sprostě, ale šlo to,nejvíc se mi líbil ten malý kluk. ()

luciferrus odpad!

Možná je to tím, že nejsem fotbalový fanda, ale tohle byla jedna z těch největších filmových srágor na rovinu s filmy jako třeba Jak unést Dagmar a podobně. Úplně zbytečně ztracený čas. ()

DeliCZ odpad!

Rádoby vtipný film, který se tváří jako "cool", o napravení se z floutka do zodpovědného otce, přičemž nechybí laciné vtipy, na úrovni Kameňáků. Škoda peněz, které se mohli vložit do něčeho smysluplnějšího. ()

Filumena

Byť sportu rozumím jako koza petrželi tohle mne pobavilo. Koukám co se vylouplo z toho kluka z Ulice. Skvěle zahrané postavičky, výborná kamera i hudba. Kéž by se u nás točilo více filmů a nevalila se na nás jen kupa amerických opakovaček. Holt za tímto jsem musela do kina a nelituji, atmosféra výborná, bránici nataženou od smíchu jsme si zchladili Plzní. ()

Hexx

Nene, na seriál to nemá ani náhodou! Je mi jasný, že to nemohlo být non stop kotelnictví jako v seriálu, ale nemůžu si pomoct, bylo to takové jako nastavované s tendencí na odkaz seriálu, ovšem zřídka to fungovalo. Bohužel se dělo to, co se dít nemá, že trailer nabídne víceméně to nejlepší z celého filmu. Tři hvězdy bez rozmýšlení. ()

BigJohn02

Je to o čutálistech, takže člověk musí počítat s vygumovanejma palicema a spoustou čuňáren - tak to musí člověk brát. Je to sranda se spoustou satirických šlehů - čestný a poctivý majitel Vyšehradu, to je sarkasmus jak prase. Fórů je tam dost a na rozdíl od seryjálu to má i souvislej děj. Pobavil ruský útočník Ivan Stokurev. ()

DynamiteDawe

Seriál mě bavil, tady jsem čekal, že to bude slabší. Příjemně mě to překvapilo. Seriál v delší podobě, což nebylo na škodu, protože pochybuji, že někdo očekával a nebo chtěl víc. Opět jsem se místy zasmál a i když to není zrovna intelektuální zábava, je to příjemné odlehčení. Štáfek to prostě zahrál dobře a Prachař taky. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin