Darylův příjezd do Francie spustí řetězec násilných událostí, které nechtěně ohrozí mladého chlapce v srdci vznikajícího náboženského hnutí. (AMC Czech)

warrenur

1.seria: Kratas o najpopularnejsej postave TWD francizy, Darylovi Dixon-ovi. Cely sa odohrava vo Francuzsku (ano, volba skutocne padla na tento stat :) . Otvarak urcite navnadi, pretoze je o rad kvalitnejsi ok povodny serial. Napriek par klise a generickym somarinkam to vsak celkom pekne odsypa. Neurazi, ale po kvalitnom otvaraku som ocakaval podobnu i pri dalsich castiach, co sa vsak nedeje. Pacila sa mi i epizoda, kde bola Pariz este pred apokalypsou v spomienkach zenstiny. Celkovo priemer, ale odporucam i ludom, co nepoznaju povodnu seriu. ()

kenkaku

První řada: *** Já nevím. První polovina dělala až nepatřičný dojem… ty kulisy evropského venkova (hrady, římské stavby) do zombie apokalypsy světa TWD prostě nesedí. Je to jako posadit Starskyho a Hutche do Felície. Jakmile se stala kulisou Paříž a její katakomby, už bylo vše v pořádku (rezatá Eiffelovka super). Osobně mě taky dost vadilo, že vysvětlení jak se Daryl dostal do Evropy přišlo až s předposlední epizodou (a ještě dost debilní cestou náhodných střihů s flashbacky). V neposlední řadě ty inovace… leptavá zombie… sprintující zombie (kvůli kterým nemám rád zombie filmy z Koreje a Japonska). Za mě nadšení ne. Ale rozhodně patří mezi to lepší ze světa TWD. Druhá řada: TBD. ()

mala_kea

Jako velký fanoušek originálního TWD tohle byla prostě povinnost. Obzvlášť s jednou nejoblíbenějších postav. Násilím se tady nešetří a filmově je to zpracované na výbornou. Přítomnost francouzštiny mě spíš iritovala, ale celek dává určitou nadějí a  možná příslib na další zajímavé lokace. Jsem zvědav, s čím přijde další série. ()

Fr

„VĚDĚLA JSEM, ŽE JSI NEBEZPEČNÝ A ŽE NÁS DOKÁŽEŠ DOSTAT KAM POTŘEBUJEME… “ Daryl a jeho evropská mise, po který už Francie nikdy nebude jako dřív… Darylovsky drsnej příběh, kterej má přidanou hodnotu v neokoukaným prostředí a v zajímavým námětu. Navíc v něm zazní ta věta, která povede ke spekulacím…  Skvělá zábava v rytmu The Walking Dead. /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Norman Reedus zde funguje také jako producent. Velkou měrou se podílel na všech změnách, poctivě prý četl všechny scénáře... 2.) Původně měla být o Carol a Darylovi. Nešlo však skloubit natáčecí časy Melissy McBride v Evropě, takže se s ní počítá do druhé série. 3.) Thx za titule „joyeux a Xavik“. ///                         PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  **  NAPĚTÍ  ** ()

mosnak

Daryl Dixon je pouze dezert pro fanoušky původního The Walking Dead. A pro fanoušky, kteří se nehodlají smířit s tím, že tento fenomén je zkrátka vyčerpán. I já stále koukám, ale už dávno mě opustilo to nadšení. Dead City bylo mnohem slabší, kouknu na Daryla a počkám si na Rickum seriál. Poté už fakt končím. KONČÍM. 57% ()

• Na konci epizody se Daryl (Norman Reedus) ocitne v/u New Yorku a zahledí se na Sochu Svobody. Jedná se o narážku na seriál The Walking Dead: Dead City, který vyšel dříve téhož roku, kde se hlavní děj odehrává právě v New Yorku. (Knowho)