Darylův příjezd do Francie spustí řetězec násilných událostí, které nechtěně ohrozí mladého chlapce v srdci vznikajícího náboženského hnutí. (AMC Czech)

Recenzie používateľa BFG2000 k tomuto seriálu (3)

The Walking Dead: Daryl Dixon (2023)

Sorry jako, že na mě očička Normana neplatí. Asi i díky tomu se dokážu na tuhle patlaninu podívat dostatečně kriticky a zřejmě jako jeden z mála konstatovat pravdu, že jde o nejhorší počin ze světa TWD vůbec, naprosto zbytečnou sérii a co hůř, absolutní trapnost a ubohost. Je to jedno velké klišé a kýč s naprosto tupým příběhem (má to vůbec příběh?), odpornými herci, kdy už i Norman docela vypadl ze své kůže a rozhodně nemá na to, utáhnout seriál sám. Dost mě to mrzí, těšil jsem se, ale už trailery napovídaly, že to průser bude. Tohle DC nebo FTWD nesahá ani po kotníky! Nejste-li vyloženě magor do světa TWD, tak tenhle nesmysl rovnou vynechte. Jedna hvězda jen a pouze za tu sympatickou lučištnici. ()

L'âme Perdue (2023) (S01E01)

Začátek tedy strašná bída! Francie, ano, takže pojďme rozjet klasické klišé ala klášter a jeptišky a k tomu domorodci s jablky a holí. Nevím, ale tohle kromě pár zombíků nemělo s TWD vůbec nic společného a sorry, ale Norman je zkrátka slabý a nemá na to, aby utáhnul sám celou sérii. Není to druhý Andrew Lincoln, Alycia Debnam-Carey ani Lennie James. Navíc ten trapný konec... bojím se, že vím, kam tohle směřuje. Škoda. Očekávání byla velká. Totálně promarněný potenciál. ()

La Dame de Fer (2023) (S01E04)

Tak je to bohužel horší a horší, trapnější a trapnější a stále více klišoidní. Jsme ve Francii, v Paříži, tak hlavně nezapomenout na šíleného dirigenta :-) ()