Česká filmová rozprávka o odvážnom Honzovi, ktorý navzdory zlej princeznej a drakovi Bucifalovi získal za ženu dobrosrdečnú Markýtku. Vďaka čarovným darom premôže Honza hrozného draka, ale namiesto odmeny sa stretne s intrigami panovníka a jeho rozmaznanej dcéry. Podľa námetu Jana Drdu. (STV)

figliar

Ďalšia Troškova rozprávka o ničom. Slabí herci, trápny dej a absolútne otrasný drak s pritepleným menom. Novodobé rozprávky pomaly, ale iste spejú do záhuby. ()

Ydrosten odpad!

Z prdele klika. Že toho Trošku hanba nefackuje, že vypouští do světa tydle blábly. Jedinej kdo tam za něco stál, byl hospdskej Jandák ( sviňárna mu čumněla z očí stejně jako v reálu ) ()

helloween93

Pohádka Z pekla štěstí má svoje světlé momenty, ale chybí atmosféra starších pohádek a lepší scénář. Šimůnek, Hůrka, Laurinová podali dost fádní herecké výkony. Scénář vůbec nepotrestal zlou Dorotu, na kterou jako kdyby Troška úlně zapomněl. 2* ()

Raaavenek odpad!

Nemám rád pohádky a když někdo vykrade všechny známé pohádky, tak... nemám rád Kuklovou a Pomejeho, které Troška cpe do svých stupidních filmů... vždy se k tomu snažím přistoupit nezaujatě, ale vždycky dostanu kopanec... ()

Véronique

Ne, tady to nešlo. Párkrát jsem se pokoušela se na pohádku podívat opravdu "pořádně", ale nevydržela jsem. Ačkoli je výprava bohatá a je na co se dívat, děj je slabý, stejně jako představitelé hlavního páru. Duo Šimůnek-Kuklová je tak nesourodé, až to bije do očí. A není to jen věkovým rozdílem. Podobně to je i s Lukášem Vaculíkem. Tito herci se do mladých pohádkových rolí už nehodí a jejich angažování tak vyvolává spíše nostalgii... Tak nízké hodnocení mě u pohádky Zdeňka Trošky mrzí, protože on to "pravé pohádkové" umí stvořit. Tady se to ale nepovedlo. A nezachránila to ani "exkluzivní" přítomnost muzikálového herce Daniela Hůlky. Ten to spíše potupil. Hudba Petra Maláska se však povedla. 40%. ()

sarkareifova

Docela povedená česká pohádka. Nechybí láska, magie a samozřejmě peklo. Daniel Hůlka se ve své roli tochu ponížil. Jeho herecké schopnosti co se týče pohádek nejsou tak dobré, jako když hraje v muzikálech. Ale když odečtu tento nedostatek, tak je to pořád hezká pohádka. ()

chrispe

Po Princezně ze mlejna jsem se na Z pekla štěstí vážně těšila. A bylo to pro mě velké zklamání. Když vidím v televizi, tak přepínám. ()

Zemřel herec Jiří Pomeje

Zemřel herec Jiří Pomeje

26.02.2019

Ve věku 54 let zemřel český herec a producent Jiří Pomeje. Příčinou smrti byla rakovina. Absolvent DAMU, který založil společnost Fronda film, byl asi nejznámější díky své práci na filmech Princezna… (viac)

Filmový workshop Telč 11. - 13. 6. 2015

Filmový workshop Telč 11. - 13. 6. 2015

26.05.2015

Chcete se zúčastnit natáčení filmu? Poznat osobnosti z oblasti filmového průmyslu ? Chcete strávit tři dny ve „filmovém městě"? Filmový workshop v Telči je tu právě pro vás. Už za pár dní! Máme zde… (viac)