Záhadný agent (Jean-Claude Van Damme) se musí po 25 letech vrátit do činné služby, když musí zachránit svého syna před falešným obviněním z pašování drog a obchodu se zbraněmi. (p.a.douch)

nanamarak1

Celkem ucházející jednohubka s JCVD, který se narozdíl od ostatních béčkařů ještě snaží. Akční scény jsou celkem slušné. Bohužel, ačkoli je kadence vtipů slušná, zasmál jsem se asi čtyřikrát, za což částečně mohou i dost hrozní herci, hlavně ten jeho syn, který je hrozně otravný. To si uvědomil asi i pan režisér a tak ho ostatní postavy několikrát trefně setřou. Taky jsem moc nepochopil ty scény s tím kubáncem, který miluje Tonyho Montanu ze Zjizvené tváře. Asi to mělo být vtipné. Nebylo. Ale vyloženě to nenudí, má to slušný soundtrack, takže těch 45 % dám. ()

stanyko odpad!

Cakal som akcne retro z 80-90. rokov, ale toto mi neprislo ani vtipne, ani zabavne a ani akcne. Vela sa tam vrieska a otravne postavy mi liezli na nervy. Tazko mi bolo pozerat aj na znudenu a unavenu Van Dammovu tvar.. Po 30 minutach som to musel vypnut. ()

Heywood

Každá parodie vyžaduje pro úspěch podmínku, že má scény, ve kterých se budete smát. To tato neměla. Uřvaný padouch, uřvaný doslova protivný synek, starý dobrý okopávač, co se to snažil zachránit a jedná pěkná černošská modelka, které scénář předepsal, že se ve filmu nesmí usmát. Tak jsme se nesmál nikdo.40% a ruka mi u druhé hvězdy málem upadla... ještě, že se tam mihla ta Eiffelova věž... ()

MartinReno

Už to vyzeralo, že si král otáčkových kopov s výskokom nezahrá v pozeratelnom filme, no milé prekvapenie sa zrodilo. Bolo na to treba len opustiť Hollywood a skúsiť francúzsku produkciu. Od čias Belmonda som sa tuším na frantíckej komédii takto nezabavil i keď J.C. nebol tým najzábavnejším z tlupy. Skutočne však podla mňa ukázal komediálny talent a to bez ohladu na tie slabé hodnotenia na ČSFD... ()

Kushina

Taková fajn akční komedie s akční legendou. Nebýt tam Van Damme, tak by to asi nestálo za moc, ale i ve svých letech dokáže dát akčnáku trochu té šťávy. Několikrát jsem se pobavil, nenudil a to je asi to hlavní, jinak to bylo takové středně slabé Bčko. 55% ()

zodiak217

Skvelé, zábavné, vtipné a samozrejme Jean - Claude Van Damme je späť! Nemôžem uveriť. Vidieť ho v komédii bolo prijemne osvieženie a to koľko sarkazmu sa im podarilo vniesť do toho vážneho prostredia akčných filmov ma neskuticne bavilo. Bolo to príjemné odľahčenie dňa a rozhodne sa na to dá pozrieť opakovane. Mám rád, keď dajú vážneho akčného herca do komédie a postavia celý film na ňom a postavia ho do iného svetla ako v akčnom filme. V tomto prípade som sa bavil, takže by mi nevadilo ani pokračovanie. ()

esmoke

Jean-Claude Van Damme se dal dohromady s režisérem Davidem Charhonem a pod vlajkou Netflixu natočili "bláznivou akční komedii". Tedy pokusili se natočit. Jako večerní film na Netflixu to celkem ujde, ale jinak je to mámo akce, málo komedie. Je fajn po letech Jean-Clauda (je mu 61 let) zase vidět ve filmu, ale množná to chtělo trochu více promyslet a těch 110 minut se taky docela táhne. (CZ dabing) Rozpočet: €13,5 miliónů, Tržby: ?netflix? miliónů. ()

Mukade

5** - veeery funny, ha ............. ha ............... ha .................................. Možno ako komédia je to dobré, neviem, nevidel som, ale čo som popreskakoval na bitky, tak tie boli na úrovni Segalových za posledných 20 rokov, čiže stoja za deravú bačkoru. Van Dammov súčasný xicht do komédie nepatrí, vyzerá ako "sad Keanu" na druhú, resp na dvadsiatudruhú, lol. ()

mokki5

Kdyby to natočil v 80. letech Belmondo, mohl by v té době z toho být megahit ale bohužél tedy pro tento film se píše rok 2021 a laťka kvalit filmové tvorby je nastavená sakra vysoko. Takže pokud Van Damme nezačne točit s Nolanem nebo nenastoupí na palubu seriálu Hry o trůny, tak se obávám že nálepku Béčkového herce jen tak nesundá. Všechna čest mu že se snaží takhle kdyby se snažili jiní jeho kolegové byla by to paráda. Já mám oldschool filmy rád navíc to jede s docela dobrou hudbou bitky nejsou vyloženě špatné a kupodivu mu i komedie docela sedí. Myslím si že skalní fandy to nezklame ()

Viler

pokus o tzv. francouzkou komedii tu moc nevyšel a je to tím, že prostě nejsou herci, kteří by to dokázali zahrát . Dvě hvězdy, jedna za pokus a druhá , že ještě Claude dokáže ve svých letech rozštěp ()

lundgren86

Tak nějak nechápu, proč pořád klesá hodnocení. Je jasné, že první si to na netflixu pustili fanoušci JCVD, ale přijde mi, že to tu spoustu lidí uměle podstřeluje a proto jsem i jednu hvězdu oproti původnímu hodnocení přidal. Tak 1) Poslední francouzská komedie, kde jsem se za břicho popadal bylo "Drž hubu"... od té doby kolikrát dobří herci, dobrý nápad, ale provedení křečovité (Návštěvníci 3, Narko, Dejte mi pokoj) 2) Jean-Claude natočil v roce 2008 dobrou sebereflexi za své filmy z 00's... ale co si budeme povídat, kromě Postradatelných 2 a dabování pohádek v další dekádě o moc víc nepředvedl. U Posledního žoldáka jsem se bavil, jasně že ne tak jako u starších kousků, ale nezklamal mě. JCVD si tu opět dělá legraci sám ze sebe jako v belgickém filmu z roku 2008, ale tentokrát sám sebe půl filmu nelituje. Za mě optimum pro tento film skóre okolo 65%... ()

Sopholojong

Jeden a pol hviezdicky za Van Dammea a jeho stale fungujuce kopacky a snury (plus ma celkom solidny komedialny talent), pol hviezdice za "kundy" (doslova) v golden bikinach. Vsetko ostatne odpadove hospodarstvo - preafektovane chovanie postav (bojazlivy syncek je snad zly vtip), scenar ziadny (viditelne improvizacie behom nakrucania) a sterilna atmosfera ako z horsieho dielu Spy Kids. ()

Adamenko

Žán Klód bol od malička môj akčný hrdina. Naneštastie, škoda, že neukončil kariéru v 90 rokoch, keď sa ešte dali jeho filmy pozerať. Toto už je na nevydržanie. ()

JB001

Tohle je můj první film s JCVD a tudíž nemám s čím srovnávat, ale když komedie, tak jsem si měl raději pustit Četníky. Hvězdička navíc za Blondie ()