Záhadný agent (Jean-Claude Van Damme) se musí po 25 letech vrátit do činné služby, když musí zachránit svého syna před falešným obviněním z pašování drog a obchodu se zbraněmi. (p.a.douch)

bigmatko

ach Jano Jano čo si to porobil. To už tie počiny na Amazone majú aspoň akú takú myšlienku a dôstojnosť. Toto však nemá ani úroveň pseudokomédie. napriek tomu však Jano Van Dame ako jediný v celom filme dokázal hrať a mať aj výraz. Nápad spracovanie a príbeh však nedokázali dosiahnuť ani kvalitu netflixu a to už je čo povedať keďže streamovacie služby majú latku dosť nízko. Až na pár výnimiek. ()

Raziel811

Van Damme si na rozdíl od své konkurence (Seagal, Lundgren, Willis, Cage atd) dokáže zhruba jednou za dekádu najít relativně slušný projekt, který není až tak špatný jako vše ostatní, co točí. A tohle je zrovna ten případ. Neříkám, že je to filmový zážitek, ale jako průměrná jednohubka pro bývalé fandy Van Damma asi postačí. Nečekejte nic a dostanete aspoň něco :) ()

JendaBenda

Absolutně nechápu místní dementní hodnocení. Fakt, tohle byl super Van Damme! Bere se s nadhledem, akce je hutná, vtipu je dost. Prostě pecka. Co byste chtěli, další Blood Sport? Tomu by dneska nikdo nevěřil. I bez zdejších hodnoceni jsem za 100% Super film! :-) ()

mdf

Po dlouhé době jsem se těšil, díky traileru a zase zklamání. Ze začátku to vypadalo jako ztřeštěná komedie pak to ,ale spadlo do skoro nudné slaniny až finální bitka na bowlingu byla v pohodě jinak mě to vůbec nenadchlo. ()

SimcaJB

Pokud máte rádi Van Damma a očekáváte oddychový film, který prostě sledujete večer z Netflixu, tak vás film nezklame. Je určitě lepší než české filmy poslední doby, je samozřejmě lepší, než nekonečné seriály. Je to prostě film na večer, kdy už nedávají nic lepšího. Van Dammovka je prostě film, od kterého nic nemusíte čekat, máte v sobě pár piv, vín…a kouknete se na něco, co dávají online. 40 % ()

Davis81

Prostě mě to hodně bavilo. Není to veledílo, samozřejmě, ale má to spád. Mnohem lepší než mnoho jeho počinů v béčkách z posledních let. J.C. vypadá staře, zdá se ale v dobré formě. Super je francouzské prostředí a J.C. mluvící rodným jazykem. Je to dobrej herec. BTW, Chtěl bych vidět Arnolda v německy mluvícím filmu. Jeho monolog v rodném jazyce v Escape plan byl herecké umění. ()

w0rm_cz

Takové Taxi lehce říznuté Zohanem. Vtipné, nenáročné, svižné. Akce ujde, zápletka fajn. Za JCVD dávám o jednu hvězdu navíc :-) ()

Pettte69

Trailer bohužel vypadal líp než samotný film. Nebýt JCVD, tak bych tomu dal tak 15%, čili z nostalgie za 35%. Jinak vtipnější je snad i novoroční projev Miloše Zemana, čili za mě nuda. Akční scény by jakž takž ušly, kdyby to nebylo neustále stříhané tak, aby nešlo vidět JCVD do obličeje, protože je holt už asi nezvládá, je to fakt moc okaté, vyloženě to vadí... Co se týká hereckého obsazení, syn JCVD vás bude tak neuvěřitelně srát od začátku až do konce, že se budete od půlky filmu modlit, aby ho už někdo odprásknul... Suma sumárum, všem fanouškům JCVD doporučuji se raději po sté podívat na krvavý sport, než ztratil hodinu a půl u tohodle. ()

vimluk_CZ

Poslední žoldák je jako jednohubka, kterou si dáte k vínu. Při konzumaci nejste nadšení, ani naštvaní a za hodinu si nevzpomenete, že jste ji měli. Francouzská parodie na Jamese Bonda je vcelku hezky nasnímaná a z hlediska dialogů uvěřitelná, což je mi sympatické. A to je tak všechno. Takže pokud se opravdu hodně nudíte, můžete to zkusit, ale počítejte s tím, že na tenhle filmový "zážitek" brzy zapomenete. ()

evita_ odpad!

Na začiatku som si myslela, že udelím jednu celú hviezdu za to, ako JCVD čakal pripravený medzi dvoma stenami a držal sa nohami. To by ale nemohol byť zvyšok filmu korunovaná debilnosť, pri ktorej by ste si radšej sypali soľ do otvorenej rany ako dopozerať to. Neviem kde soudruzi udělali chybu. Teda vlastne viem, v prípade tohto počinu všade. Ak aj došlo počas pozerania k nejakému smiechu, tak to bolo z čistého zúfalstva a nie z dôvodu, že by to bolo vtipné. Proste celé zle. ()

Dana.Mikulda

Fakt jsem se zasmála, naprostá oddychovka a na Van Damma se vždy ráda mrknu. Komedie u které nemusíte přemýšlet... i to je někdy potřeba. Takže za mě: dobrý. ()

McGuffin

Vleklé vyprávění kostrbatého příběhu se zavádějícím názvem Poslední žoldák, The Last Mercenary, se má tak. Akční hrdina má dospělého syna, kterému jako miminu obstaral doživotní imunitu a rentu, což mu stát za jeho předchozí významné akční služby rád splnil. A zdejchnul se. Jenže teď synovi jeden neznalý úředník obé zrušil, čímž přilákal pozornost hrdinových nepřátel, čímž přilákal pozornost akčního hrdiny a otce, o jehož existenci neměl řečený syn až dosud ani páru. Na překážky tipu boje, střelby, honiček, sbližování, pošťuchování, zrady bývalých přátel a pomoc nových je zaděláno. Pro ty, kterým scenáristé Ismaël Sy Savané a též režírující a produkující David Charhon umožnili překážky přežít, skončí příběh dobře. Pro ostatní jako obvykle ne. P.S. To není zpráva o filmu, ale o tom, co mu předcházelo a co po něm zbylo. www.macguffin.cz ()

Marrakech86

Začátek filmu byl dobrý, poté děj přechází do nudné chvilky, ale pak se film dostává docela do dobré komické částí u které jsem se docela dost dobře nasmál. (Plakat Bloodsport). Závěr filmu dobrý, takže celkově slušná podívaná. ()