Večierok

Na večierku sa postupne schádzajú bývalí spolužiaci. Toto stretnutie by sa pravdepodobne nieslo v duchu ľahkého žartovania a nostalgických spomienok, avšak miesto ďalšieho spolužiaka zazvoní podomový predavač a prinesie nečakanú správu o kamarátovi, ktorý už nikdy nedorazí. Účastníci večierku sa za ním spoločne vydávajú autobusom. Počas cesty sa ukáže, že rozprávať o skutočných pocitoch je omnoho zložitejšie, než sa na prvý pohľad zdá. (Continental film)

Hatred

V pohodě film, místních 36 % tomu paradoxně napomáhá, protože jsem nic moc nečekal a příjemně mě to překvapilo. Pochechtával jsem se víceméně celou dobu, napomáhá tomu hláškující Taclík a výborný Roden, který si svoji roli evidentně užívá. ()

Tominni

Tak si Michal Suchánek natočil film......bohužel, výsledek moc dobrý není. Ano, školní srazy (v tomto případě mini srazy) mají svá úskalí, v některých bodech se Michal Suchánek trefoval celkem dobře, ale to bylo jen v první půlhodině, pak už se nápadů moc nedostávalo. I přes poměrně krátkou stopáž 86 minut to nakonec bylo i moc. Škoda. ()

Arkagas1989

Přiznám se, že dokud na mě ten film nevyběhl v nabídce na Netflixu, tak jsem ani netušila, že existuje. A nebudu lhát, pustila jsem si to jen proto, že komedie a Roden s  Langmajerem. A jasně, není to nic převratnýho, ale místy jsem se fakt zasmála, taže účel splněn. Pár hlášek už používám běžně v oběhu a Roden jako "sektář"  naprosto excelentní. Ten člověk prostě zahraje všechno. Dyková, byť ji nemusím herecky taky super. Hluchý místa to má, za chvilku to zase zapadne v zapomnění, ale úplně blbý to není.  Aneb i takhle můžou vypadat školní srazy.  Moje hodnocení:  6/10 ( za Rodena) ()

hrumsrt odpad!

Celovečerní režijní debut žijící legendy televizní zábavy, od kterého si po právu slibujete. že by mohlo jít o něco víc. Castingově velmi zdařilé a jde o jednu z tradičních hereckých kombinací, které několikrát do roka přináší naprosto spotřební komedie. Jenže tady přece jen čekáte více, nevěříte, že by se Karel Roden, ta opěvovaná "hollywoodská megastar" upsala nějaké volovině. Ale on opravdu zradil a spoluúčastní se na téhle smutné maškarádě. S největší vážností natočen film úplně o ničem. Celý večírek je tak vtipný, asi jako když vám spadne telefon do záchodu, možná by jste se i na poprvé zasmáli, ale ten fór už jste viděli tolikrát a navíc, když se to stane vám tak už to není taková prdel. Je mi trapně, ten scénář je děsnej. Buď je to o ničem, anebo o nechápete, co za exoty to sledujete. Jediné, co aspoň není úplně marná volovina je očekávání, kdo že teda je ten prasopes, ale i tohle scénář vůbec nezvládne.. Nenávidím to a ještě víc mě štve, že je spasil Netflix a práva odkoupil.. V tomhle jste se dost možná měli všichni udávit! 5% ()

Oxyuranus

Ona je to strašná kokotina, taková svým zjevem těžce laciná, ale Taclík vypustí pár super hlášek a prostě Taclík s Langim to je paráda. ()

ostravak30

Michal Suchánek si střihl první filmový režisérský počin. Komedie plná vtipných dialogů a hlášek musela logicky na divadle s výborným obsazením působit dobře. Tomu věřím velmi ochotně. Jenže film přináší nový rozměr. Nelze říct, že by obsazení nebylo kvalitní. Vlastně přesně naopak. Je nadstandartní. A navíc se jedná o herce, kteří sami o sobě jsou komediálními typy. M. Suchánek si navíc nebral příliš servítky a předvedl hodně nekorektní humor, který se pohyboval leckdy na hraně. Ne, že bych si to myslel já. Podle mě humor nemá mít hranic pokud není urážlivý. Ale když si vezmu v potaz co všechno, a někdy i relativně nedávno, bylo v minulosti u jiných umělců kritizováno... Jenže celý film padá faktu, že herci zkrátka své monology či dialogy odvyprávějí. Snímek nemá ukotvený děj. Postavy se v první půli potkají v domě jednoho z nich a v druhé cestují na pohřeb. U toho dochází k humorným hláškám, které se ale objevují čím dál sporadičtěji. V zásadě jde o odlišné názory na život i jeho hodnoty. A během toho dochází k odhalení různých skrytých vnitřních problémů. V zásadě si nemyslím, že by to byla až tak špatná komedie, má své světlé momenty, herci se snaží komediálně diváka vnadit, ale samo o sobě to nestačí. ()

OJan

Rukopis Michala Suchánka, který mě vždycky hodně bavil v Partičce či Tele Tele, v celovečerním formátu zkrátka nefunguje. Večírek začíná poměrně slibně. Postupně je však čím dál bizarnější a trapnější až se v druhé půli zvrtává úplně. Za celou dobu jsem se z plna hrdla zasmál pouze 2x, a pak už jsem jen celý znuděný čekal, jak to celé dopadne. Přál jsem si nějaký dobrý konec, který by to aspoň trochu pozvedl, ale místo toho to skončilo vlastně nijak - nejasně a poněkud zvláštně. Až jsem měl chvílemi pocit, že se tvůrci pokouší ne zrovna zdařile o artovou komedii. Jaké bylo divadelní představení nevím, avšak tento úlet ukazuje, že humor Michala Suchánka je funkční pouze v kratších formátech, kde dokáže být úderný a vtipný. Jedinými klady je tak nakonec pouze sporadicky se objevující dobrý fór a poměrně zajímavé obsazení. I když i nad tím zůstává rozum trochu stát. |40%| ()

psychohippo

Ještě po 12 hodinách po shlédnutí tohoto podivuhodného počinu nemám jasno, co jsem to vlastně viděl. Zda kandidáta na nejhorší film desetiletí nebo skvěle kamuflovaný Suchánkův mindfuck. Přeci by nikdo v týhlé krizi nenatočil tak simplexní stupiditu, kdyby v tom nebylo něco víc. Přeci by do toho nikdo nedal prachy, kdyby... ...ale obávám se, že ty konspirační teorie jsou jen mým alibismem, kterým si obhajuji to, že jsem vyhodil peníze a zdevastoval svůj čas touhle šíleností. To je něco tak děsnýho, že to snad i musíte vidět na vlastní oči! ()

blondboss

Takto nejako to asi vyzerá, keď obsadíte špičkový herecký ansámbl do scenáristicky, dejovo aj atmosfericky pokazenej filmovej sračky, u ktorej nemáte ani tušenia, o čo režisérovi vlastne ide. Suchánek je síce fajn komik, ale ako režisér sa veľmi nepredviedol. Navyše asi prvýkrát mi dosť vadil Čeky, ktorý na druhej strane neobstál ako herec. Tie dve hviezdy sú ozaj len za pretlak tých hereckých mien, inak ale veľmi slabé. 40 % ()

kingpsch

Ano ano ano casto nerealisticke a absurdne situacie,ale to je na tom vtipne plus ten prizemny humor a ako sviezi zavan ta politicka nekorektnost ,to ma Suchanek hviezdu k dobru ()

STORM70

Naprostá spokojenost. Dle hodnocení jsem čekal obrovskou chujovinu, jako ostatně jsou všechny české komedie poslední doby, ale opravdu jsem se ze srdce zasmál... Tak na zdraví a mrtvá voda s vámi odpaďáci či jedničkáři... ()

pafka

Jak zabit hodinu a pul  a nekoukat se na nejakou reprizu. Ano, je to nove, je tam docela dost humoru a me docela oslovoval. JInak je to ale takove jako kdysi televizni inscenace slovenske republiky v pondeli. Vidite, skoncite, nevite a nikdy uz neuvidite a vubec to nevadi. S takovym ansablem by se daly delat jinaci kousky. ()