Kdysi se vzdala syna, ale ten je teď zpátky a zneuznaná bojovnice naposledy zkouší napravit, co zpackala v ringu i v osobním životě. (Netflix)

bourec

I přesto, že v hlavách hlavních postav byly ty nejhorší vlastnosti, a tim mě lezly neuvěřitelně na nervy, ten příběh byl ale tak silnej, že to postupně přebilo tyhle negativa, a film mě bavil. A poslední půlhodina mě už naprosto přikovala do křesla, a dostalo se to na čtyři poctivý hvězdy. A to MMA ani tomu podobný bojůvky nesleduju. 80%. ()

BarryLyndon

Já se bavil. Je to super kombinace ženského Rockyho a Warriors. Hlavně klobouk dolů před Hale Berry, fakt tam působila o 20 let mladší a měla parádní grappling! Párkrát jsem se nudil u vaty, ale kdo se díval na Rockyho kvůli procházkám s Adrianou v parku. Závěrečný souboj jeden z top posledních let, měl X vrcholů že bylo nakonec jedno jak dopadne. A v podstatě za poslední dobu nej soubojový zaporák v podobě skvělé Valentiny Shevchenko 8/10 ()

moviefreak

Za toto dostala herečka a režisérka v jednom ďalšiu trojitú zmluvu s Netflixom? Ani akcia, ani dej, ani motivačný tréning, a ešte by chcela skúsiť novú verziu Catwoman? In your dreams... ()

PROCESOR

Ženský zápasení není můj šálek kávy, přesto jsem se na film podíval především, jak Halle zvládne režijní stoličku a musím konstatovat, že jsem byl mile překvapený. Především proto, že se snímek vyhnul klišé, který podobný snímky oplývají. ()

viperDavid

Málo kdo asi tento film ocení. Halle Berry bych ale v takové roli rozhodně nečekal. Zvlášť když je to Halle Berry. Bruised zvlášť závěrečný boj je však ukázka jak dobře se připravila. Rozhodně jsem potěšný. ()

Jizni Tlapa

Hall Beruška se na stará kolena vymanila z role sexy miciny, aby si dokázala po vzoru Slye a Arnieho, že na to ještě má a dokáže se dostat do formy! Vsadila však na vícero témat a to se nevyplácí! Nejsilnější je tak dějová linka se synkem a vše ostatni dostává na frak! Celkový dojem diváka zůstáva s hodnocím 70% drama...!!! nikoliv však kvalitní a silné sportovni drama a to je sakra škoda ()

Johnny.ARN

V rovinách, v ktorých to chce fungovať, to u mňa nefunguje. Prestarnutá, zle nalíčená Berry si myslí, že ešte môže podvíhať nohu a vyhrať nejaký ten fajtík. Neuspela by ani v Oktagone, nie to ešte v tituláku Invicty. Jediné čo bolo fajn, že tie techniky a pohyby mala nachodené. Na tom zjavne v príprave makala, aby to aspoň vyzeralo aspoň trochu reálne. Príbeh u mňa nič, jediná jedna za ten posledný fajtík a tréning. 1 z 5 ()

Jaro.Krafcik

Halle Berry je späť a dokonca na režisérskej stoličke. Nebude to ďalšie million dollar baby, ako už spomínal jeden užívatel. Ale predsa len o nejaký prepadák nejde. MMA ako šport je sám o sebe zaujimavý ale keď sa bijú ženské vyzerá to fakt zvláštne. Záverečná bitka ale fajn aj čo sa týka výberu hudby. Povinné lgbt nechybalo a už ma celkom štve že to netflix pchá všade. 3* ()

sedm.1

Halle Berry to zvládla překvapivě výborně. Pro mě tedy upřímně dost nečekaně, ale jako herečka, i jako režisérka podala nadprůměrné výkony, které mi přinesly nadprůměrný filmový zážitek. Samozřejmě že by se tu našly i nějaké ty menší výtky, jako zbytečně natahovaná délka způsobená mnoha nepodstatnými scénami a dialogy, či třeba neopomenutí násilně vloženého homosexuálního vztahu, to jsou ale jen velmi drobné, téměř až nepodstatné kaňky, zbytek jinak ale funguje vážně skvěle. Zápletka je tedy sice tím nejtradičnějším příběhem, s jasně předvídatelným vývojem, to ovšem ani náhodou nehodlám kritizovat, jelikož její zpracování to lehce přebije, má spád, dramatické situace působí přesvědčivě, emoce jsou silné, syrovější atmosféra je perfektní, veškeré postavy lze pak považovat za opravdu výrazné, a to i díky jejich hereckým představitelům, samozřejmě na čele právě s Halle Berry, která je na svůj věk stále neskutečná, a to jak svým půvabem, tak vypracovanou postavou, díky čemuž pak působí i její souboje uvěřitelně. Ovšem ony souboje je vůbec kapitola sama o sobě, jejich zpracování mě totiž upřímně nadchlo, hlavně finální bitka je výborně nasnímaná, adrenalinová, efektní, dynamická a především přehledná, prostě pecka. Snímek Modřiny mě tudíž zkrátka opravdu upřímně překvapil svou kvalitou, působivě natočené, skvěle zahrané, s výrazně zpracovanými souboji, silnými emocemi a působivou atmosférou, prostě opravdu tuto podívanou doporučuji. ()

Kalper

Modřiny spíš nedoporučuju, chvílema dost nuda a hlavní hrdinka má tolik problémů, že na nějaký trénink a zápasení v MMA moc prostoru nezbylo. ()

SpaceOdyseus

Solidni drama boxerskeho strihu (rozumej, drama x-krat videne v boxerskych filmech). Ale protoze mam mma fakt nakoukane, tak v mych ocich film srazi finalni souboj. Bylo tam strasne znat, ze proti svetove sampionce nastoupila herecka a ze se doopravdy neperou, ale jen hraji. Na prvni pohled me potesila ucast Valentiny Shevchenko, ale nakonec by bylo lepsi, kdyby angazovali zase herecku. Rozdil v zapasnicich by nebyl tak markantni. Keith Peterson potesil. ()

filipvrbik

Nízké hodnocení a navíc ženské zápasy, které teda rozhodně nemusím... Ale ono se z toho nakonec vyklube "Rocky v sukních" a naštěstí to není jen o zápase, ale hlavně o vztahu matky a syna, kterého se snaží znovu získat.. Co zasluhuje pozornost, je neuvěřitelná kondice Halle Brry, které je ve filmu tuším 54 let, a to co předvádí, bych už dávno nezvládl, takže rozhodně smekám. Na druhou stranu film jako takový už tu stokrát byl, ať už jako Rocky I-VIII, nebo v různých vandamovinách a tak různě. Ale propadák to rozhodně není...60% ()

mira007

Halle Berry jako ztroskotanec, který se snaží dostat opět na výsluní v zápasech MMA, ale jako svobodná matka řeší svýho syna a agresivního partnera a do toho ji chybí peníze i na nákup snickers.  Krom hlavní role to je její režijní prvotina a je vidět, že se o to víc snaží - hraje o sto šest a tlačí na pilu v sex scénách ( dokonce lesbických , kde to se vezve ve filmech o zápasení mi hlava nebere ) asi víc než její stejně úspěšné vrstevnice, nicméně výsledkem je podprůměrný film, u kterého mne nepřesvědčily ani ty bojové scény. Dvě hvězdy za sportovní výkon pětapadesátileté Brebery. To klobouk dolů. ()

Rathalos

Rezijny debut Halle Berry dopadol lepsie ako na jednotku s hviezdickou,naozaj vyborna sportova drama z prostredia MMA zapasenia,ktora zobrazuje osud,vzostupy i pady jednej bojovnicky nielen v klietke,ale i v zivote,necakal som vela,no dostal som dost na to,aby moja spokojnost bola vyjadrena piatimi hviezdami...:-) ()

yvona odpad!

Dvouhodinové utrpení o černoších, feminismu a lesbách, bez příběhu, bez hloubky, prostoduché, prostě samoúčelná Netflixová vymývačka. Přestárlá bojovnice (55 let) je už jen trpkou višní na zakyslém dortíku. ()

BOURQUE

Režisérsky debut pre Halle Berry! Napriek snahám (scenár, réžia, herecké výkony, atď.) sa jedná o tuctovú záležitosť v kategórii boxerských filmov, verne kopírujúci všetkých známych prvkov a klišé situácii. Halle Berry si zaslúži pochvalu za verný herecký výkon a prípravu na záverečný boj (skvelá fyzická kondícia v piatom X).  Na poli vedľajších postáv dominuje Sheila Atim (v roli Buddhakana) pred Adriane Lenox. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Olík

Female Rocky sociální podlitina aneb babička Berry je ve formě aneb už jsem to někde viděl v mužském provedení aneb škoda rány, která padne vedle aneb další Fénix povstává z popela aneb vůbec mne to nebavilo. ()

ER

Dramaticky nesoudržná story, která nemá žádné eso v rukávu na to, že jde o komornější záležitost. Třetí hvězdička je za Hally. ()

Halle Berry se upsala Netflixu

Halle Berry se upsala Netflixu

03.12.2021

Po režijním debutu Modřiny, se kterým herečka a čerstvě už také režisérka Halle Berry (Tísňová linka, X-Men) slavila na streamovací službě Netflix velký úspěch, nyní filmařka podepsala obří dohodu se… (viac)