Réžia:
Ralph MurphyKamera:
Allen G. SieglerHudba:
Arthur MortonHrajú:
Dane Clark, Cathy O'Donnell, Tom Drake, Jeff Corey, Myrna Dell, Jean Willes, Amanda Blake, Will Wright, Charles Cane, Percy Helton, Paul Bryar, Isabel Withers (viac)Hrajú
Dane Clark
USA
Najlepšie filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Konvoj do Murmanska (1943)
Cathy O'Donnell
USA
Najlepšie filmy:
Najlepšie roky nášho života (1946)
Ben-Hur (1959)
Detektivní příběh (1951)
Tom Drake
USA
Najlepšie filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Dvě děvčátka a námořník (1944)
Bílé útesy doverské (1944)
Jeff Corey
USA
Najlepšie filmy:
Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)
Malý veľký muž (1970)
Chladnokrvne (1967)
Myrna Dell
USA
Najlepšie filmy:
Třicet vteřin nad Tokiem (1944)
Stará Oklahoma (1943)
Ziegfeld Girl (1941)
Jean Willes
USA
Najlepšie filmy:
Odtiaľto až na večnosť (1953)
Invaze lupičů těl (1956)
Bílá legie (1943)
Amanda Blake
USA
Najlepšie filmy:
Zrodila se hvězda (1954)
Lili (1953)
Povzbuzení (1988)
Will Wright
USA
Najlepšie filmy:
Kto seje vietor (1960)
Rapsodie v modrém (1945)
Šarlatová ulice (1945)
Charles Cane
USA
Najlepšie filmy:
Zabíjanie (1956)
Na opuštěném místě (1950)
Velký zátah (1953)
Percy Helton
USA
Najlepšie filmy:
Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)
Zázrak v New Yorku (1947)
Pyšný rebel (1958)
Paul Bryar
USA
Najlepšie filmy:
Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)
Vertigo (1958)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Isabel Withers
USA
Najlepšie filmy:
You Gotta Stay Happy (1948)
Ztracený víkend (1945)
Každému dle zásluh (1946)
Frank Marlowe
USA
Najlepšie filmy:
Na sever severozápadnou linkou (1959)
Tři tváře Evy (1957)
Varování před bouřkou (1951)
Rhys Williams
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Gentleman Jim (1942)
Paní Miniverová (1942)
Julius Caesar (1953)
Tom Greenway
USA
Najlepšie filmy:
Na sever severozápadnou linkou (1959)
Ženy idú na západ (1951)
Na pravé poludnie (1952)
Robert Anderson
USA
Najlepšie filmy:
Podporujte svojho šerifa! (1968)
Winchester '73 (1950)
Když jsi odešel (1944)
Jessie Arnold
USA
Najlepšie filmy:
Stalo se jedné noci (1934)
The Stratton Story (1949)
Arch of Triumph (1948)
Roy Engel
USA
Najlepšie filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Cudzinci vo vlaku (1951)
Spartakus (1960)
James Bush
USA
Najlepšie filmy:
Odviate vetrom (1939)
Pryč od minulosti (1947)
Perute pomsty (1943)
Edward Clark
Rusko
Najlepšie filmy:
Život je krásny (1946)
Na východ od raja (1955)
Cudzinci vo vlaku (1951)