Aprílový víkend se v Záhoří nese v duchu usmíření. Kocián už se nechová jako idiot, Helena se vrátí k Rubalovi, který jí vše odpustí, Krausová přestane nasávat, Srovnal se konečně vyspí, Franěk si najde pořádnou práci... vlastně ne, tohle je také apríl. (Česká televize)

jprmusic

Kolečko udělal, ovlivněn zřejmě osobní situací, ze všech postav totální idioty -  má taková Ivana Chýlková zapotřebí hrát takovou dylinu? Proč ()

Pepi74

A já zas musím napsat, že to bylo mnohem lepší než ten první díl. Ubylo protivných postav a Fraňkovy manipulace byly občas i vtipné. Sice jsme se občas přistihli s přítelkyní, že nevěřícně koukáme na obrazovku ale i to může být známkou kvality. :-) Navíc Holub byl oblečený a zmínka o partyzánech si zaslouží o hvězdu víc. Takže za tři! Snad to dál poletí na stejné vlně i když z ukázek na konci to moc nevypadá... ()

Sfaxia odpad!

Ani jeden z herců není komik ani okrajově. Nesvačilová jede dál stejnou lajnu jako v těch idiotských reklamách, kulení očí, pitvoření.. je to víc k pláči než k smíchu. Všichni do jednoho by se měli spíš stydět, a Kolečko nejvíc.  Za mě - ODPAD. ()

SuprSkill

Po prvním dílu přišlo velké zklamání. Díl postrádá jakýkoliv děj - tedy pokud za děj nepovažujeme 25x zmínit, že má někdo psychologický kurz. Celý vtip je v tom, že se skutečně v epizodě nestalo vůbec nic. Pokud by tato epizoda nevznikla, tvůrci by si ušetřili spousty peněz a nám 57 minut života. ()