Jakub, kterému zahynula životní láska Věra, je přesvědčen, že za její smrt je odpovědný "boss" oblastního podsvětí přezdívaný "Pexeso". Mladík, neustále zápasící s drogovou závislostí, si opatří zbraň a rozhodne se smrt dívky pomstít. Shodou okolností získá Jakub pozvánku na zahajovací večírek Pexesova nočního klubu ZOO a rozhodne se, že svou pomstu uskuteční právě tam. Jeho vtipný a stále "sjetý" kamarád Radek opatří pro tu příležitost kradené auto. Přestřelka v klubu končí jinak, než si Jakub představoval, a také pátrání po viníkovi Věřiny smrti končí překvapivě. Jakub odjíždí do míst, kde trávil bezstarostné dětství se svou láskou a příběh spěje k osudovému rozuzlení. (oficiálny text distribútora)

Gechitka

Koukám, že dnešní úroveň diváku klesla na 0. Ten, kdo dal minimální hodnocení, tak upozorňuje akorát na svoji nízkou inteligenci. Lima, tady nebylo cílem přiblížit myšlení a mluvu dnešní mládeži. Nevím, jestli jste všichni tak debilní a neuvědomujete si o čem film měl být, tak je mi vás upřímně líto. Takže za A ve filmu se mluví "jinak", protože drogový vypatlanci takto hovoří, má to přidat na reálnosti tohoto snímku. Za B herecké výkony jsou obdivuhodné a opravdu ukazují, jak se chová a přemýšlí člověk, kterej si šlehne. A za C ten konec je luxusní, i když je smutnej. Má moralizovat společnost, ne ji zasvěcovat do drog. Má ukazovat, kam může drogová závislost vést... ()

OiSkinhead

Docela se mi to líbilo, příběh se mi líbil, scény taky, pár vtipnejch momentů. Rozuzlení příběhu bylo pro mě nečekaný, ale nakonec se to dalo čekat (tak smažky že jo). ()

Lonelybiker

Tenhle film mě prostě baví. Kašlu na to, jak špatně hrají herci, zejména představitel Pexesa a další individua, baví mě teenegarské hlášky, které vypouští Jakub s Radkem a baví mě ta atmosféra pražských klubů. Je to trochu ujetý film (co taky čekat od Milana Šteindlera), ale mě přirostl k srdci, i když začátek ani konec nejsou vůbec k smíchu. ()

emik

Pěkný film, konec špatně udělaný z přehledu logiky protože snad nikoho by nezabila jedna čára (možná to špatně chápu), ale jinak dost dobrý chvilkama jsem se nudil ale ten zbytek to nahradil 65% ()

Peggyyy02

Než zpracování, mě spíše zaujala myšlenka. Film nádherně ukazuje, co vše se může stát při braní drog a kolik lidských životů to odnese. ()

petr8991

Viděno poprvé - vypadá to, že jsem našel nový guilty pleasure film. Hrozný scénář, přehrávající ústřední dvojice, rádobysvětové rozuzlení... ale stejně jsem se od toho nemohl odtrhnout. ()

alien6694

Tu som zmenil hodnotenie na cca 20% lebo ťažko sa to píše (drogy neberiem do práce chodím dlhy nemám :D ) TROŠKU som ten pervitín vyskúšal a aj spoznal ľudí a bol aj v fetackom doupie a vôbec to tak nefunguje ako to bolo vo filme,keby ze sa riešila závislosť na heroíne tak to je uz ina káva a celkom by to sedelo ale pernik takto nefunguje,v skratke pred pozretim filmu si nastudujte odborné lekárske články, ešte tha paranoja na dojazdoch by sa dala alebo je moja skúsenosť takmer nulová voči real stetkam :D ()

ptady

Kdybych hodnotil drama, tak by to byly slabé dvě hvězdičky. Ale ona je to černá komedie a ta si zaslouží plný počet. Pointa je opravdu originální a nečekaná. Film pouze kazí špatně hrající Michal Dočolomanský. S fajfkou v puse je neuvěřitelně trapný. Jan Dolanský a Radek Kuchař - výborný výkon. ()