Mrazivá pasca

• Česko Mrazivá past (viac)

V odľahlej oblasti severnej Kanady dôjde k zavaleniu ťažko prístupnej diamantovej bane. Zostane v nej uväznená skupina baníkov, ktorým postupne dochádza kyslík. Ich jedinou nádejou na záchranu je tím, na ktorého čele stojí skúsený vodič kamiónu (Liam Neeson), schopný prekonať nebezpečnú cestu cez zamrznutý oceán. Takmer nemožnú misiu komplikuje veľká vzdialenosť, prudká búrka, ale aj postupujúci odmäk. Najväčšia hrozba však ešte len má prísť... (Continental film)

rengers

Moc pěkně natočený akční film. Scénář sice jednoduchý, jak to u většiny akčních filmů bývá. Hlavní padouch tam bohužel vystupoval jako nesmrtelný terminátor, přežil těžkou havárii a přesunoval se z místa na místo s neuvěřitelnou rychlostí, ale jeden z  nejlepších akčních hrdinů Liam, to vše vyřešil, to je překvapení!? ()

vinducha

Ačkoliv hetero , musím přiznat , že Liam mě asi bavit nepřestane. Dle mého jsem ho zatím nezaregistroval , že by se dobrovolně upsal k nějaké žumpě . Navíc zde si pan Walker zahrál takového toho nezničitelného záporáka , tak to prostě pak funguje všechno ještě daleko líp. ()

soukyd33

Tohle není vůbec špatné. Napětí super. Na ledě by se dalo krájet. Zápletka super. Herecké výkony dobré. Soundtrack 👍. Efekty super. Poznámka: Liam Neeson zde nebude předvádět žádné bojové umění, zato na ledě je král silnic. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Elan1

Film ktoreho vetsinu častí tvorí akcia nieje tam veľa dialógov a priemerny príbeh. Za mňa tá akcia nieje dobre spravená a to je dost zle lebo ta akcia tvori vetsinu filmu. Potom ten záporák ktorý je ako nesmrtelný. Herecké výkony neboli zlé. No niečo tomu filmu stále chýbalo. Keby sa im viac vydarila tá akcia bolo by to na inej úrovny. 50% ()

chosan

Tak tento film je doslova bomba po docela nic neříkajícim začátku se film rozjede do stylu který u Neesna známe. Za mě hodnotím 85%. ()

Sidenius

Že jeden blbec dostane 3 kamioňáky, 2x unikne smrti, rozdá pokyny zabijákům které kamioňáci dostanou, pak se zřítí z 50ti metrového srázu autem a vyleze nezraněnej, nasedne na skůtr a kamioňáky dojede by mi fakt nenapadlo. Max. Fajn krajina a zamrzlé jezero. Tam to končí no. Liam musel dostat hroznej balík, už když četl scénář mu muselo být jasný že to je hodně plochý. ()

babuška

Tak nevím, o jízdě po ledu jsem viděl na national geo, dobrou sérii, a to je vše co to spojuje. Tři auta, sabotáž, neúcta k lidskému životu,a prachy to je dobré, ale co ten zbytek, na konci most s malou nosností na rovině a přitom do kopce, přečerpáme místo přepřáhnem, skutálím se ze svahu a nic, rána lavinou z boku a stromeček ze předu, de se vzala tu se vzala smyčka kolem nohy, na zamyšlení a to slušně, a to je vše, jednu hvězdu za Liama, mám toho herce rád ()

martpolak

Pocitově nekonečná Mrazivá past s Liamem Neesonem zpočátku zaujme, ale v druhé polovině je spíše mdlou kulisou pro nějakou důležitější činnost, třeba úklid. Film tak nějak bez konce ale i začátku je vlastně vhodnou formou pro příběh řidičů kamionů jedoucích po zamrzlém jezeře, proto není až tak špatný, ale osobně bych si dal raději znovu NON-STOP, než tuhle 109minutovou past. ()

Polux

5/10 | Totální béčko vršící jedno klišé za druhým, ve kterém nechybí "překvapivé" zvraty, zlý korporát (ten nesmí chybět v žádném filmu, který se nějak dotýká environmentu), neohrožená ženská parťačka (ideálně native american, když už jsme u toho environmentu), postradatelný sidekick (v tomto případě mírně retardovaný), zavilý záporák a spousta levné cgi akce. Tohle všechno film táhne dolů, ale Neeson a jeho charisma na mě prostě pořád funguje a tyhle filmy z "drsného" severu mám obecně rád, takže vidět a zapomenout. | PeZet ()

roswell47

Dobre dobre! Celkom dobrý film aj by som si ho ešte raz pozrel. Príbeh je taký normálny, nič extra. Ale aj tak mi celkom pasoval do tej celkovej atmosféry. Trošku mi ostalo smutno kvôli jednej nie moc férovej smrti ktorá ma fakt dostala, teda aspoň mňa. Herci sú dobrí, Liam Neeson a Laurence Fishburne asi najlepší za mňa. Liam Neeson je výborný herec ale hrá niekoľko rázy v takých hovadinách že sa nedajú nedajú ani dopozerať, tento našťastie nie je jeden z nich. Škoda len to, že dej v prostredí bol skrytý a nudný keďže veľa času z filmu jazdia kamiónmi na ľade no a to mohlo byť tak lepšie domyslené. Dobre ja som bol celkom spokojný čiže dávam 7/10, teda 4 hviezdičky. ()

CheeseFigure

Scenár idúci podľa predvídateľnej šablóny. Dúfal som v triler, v ktorom sa hrdinovia budú musieť postaviť prírode a nie ľudskému záporákovi. Čo už. Ale je tam Neeson a ten každému podobnému projektu vždy na hodnotení pridá. ()

draxxi

Jasne, je to prehnany, plny klise, a od zacatku vime jak to dopadne, ale je to pohadka a ty takovy byvaj. A ja napetim nedychal az do konce. K tomu dobra hudba a vazne nadherny exteriery a zabery... Liam klasickej sympatak. 2/4/2023 71% ()

motyka52

Je to sice béčko plné naivit a triků zhruba z doby Cliffhangera, ale zase je to z neokoukaného prostředí a nepokouší si to na nic hrát. Mě to bavilo, i když na konci už tomu trochu padá klínový řemen. ()

Sa.sa

No není to špatný film, ale ani dobrý... Prostě film na kouknuti, který se až tak nepovedl pro mnoho nesmyslů a hlavně koncem, který tomu nasadil korunu... Snad jen pro tu krásnou přírodu a skvělý výkon herce Liama Neesona... ()

Mark1983

V tomto případě se jedná o koukatelný průměr, který v žádném případě neurazí. Spíše naopak, což mě film docela zabavil, a scéna, kdy kamion jde pod led, film lehce nadzvedává. ()

Horal.P

Tohle fakt bolelo... Liam klesl hluboko, víc než kamion co převážel po ledu. Herec ze Schindlerova seznamu, Hvězdných válek a poměrně slušných akčních filmů, končí jako ochránce vykořistovaných míšenců a indiánů, zlými kapitalisty.  Nuda, šeď, debilní dialogy a trapné herecké výkony. To nebylo béčko ani céčko. To bylo utrpení. ()