Kým Layla je v stopách Harrowa, Marc, Steven a Chonšu sa musia vrátiť do Káhiry, aby zastavili Ammit, ktorá opäť ohrozuje ľudstvo. (Disney+)

tomik99

Finále o poznání lepší a po prvních dvou epizodách možná jedna z nejlepších epizod. Ale stačí to? Určitě ne. Seriál lze označit za první velký přešlap Marvelu. Nepovedl se příběh a ani jako postavy. Je možná dobře, že to zatím nijak nepropojují se zbytkem MCU, protože tohle se zkrátka celé nepovedlo. Někdy bude lepší ty "mladé a nadané" tvůrce nechat stranou a zase zapojit malinko té jistoty. Tohle je hrozně nevyrovnaný projekt a označovat ho jako Batmana světa Marvelu je úplně vedle. ()

johnsnow

No akože tak nie úplne uspokojivé finále. Akčné scény urýchlené a trebars Khonshu vs krokodílica je o zadnici, dokonca aj súboj Knighta a harrowa taký meh. Ale zasek záverečná potitulkovka, no tož bolo voľačo iné. ()

Elio

Možné SPOILERY. Poslední díl už nehraje vůbec podle pravidel a rozjíždí jízdu tak šílené nepřehlednosti a nejasnosti, že si ještě teď kladu otázku, zda to celé vlastně na seriálu oceňuji, nebo naopak přehlížím. Ona zmatenost totiž byla sympatická a nápaditá v prvních dílech a koneckonců i v přelomovém díle čtvrtém, ale ve chvíli, kdy je (alespoň částečně) potřeba uzavřít sérii, je na místě přeci jen pár věcí vysvětlit, nebo minimálně lehce nastínit. A vyjevení třetí osobnosti, o které jsme myslím tušili už tak nějak všichni, se do toho opravdu nepočítá. Poslední díl Moon Knighta doplácí zvláště na fakt, že celý tento nový superhrdinský vesmír v seriálu nebyl tak úplně stravitelně představený. Pokud by tvůrci na začátku prvního dílu celou mytologii a princip avatarů nastínili v podobě „listování“ egyptskou knihou, výkladem průvodce v muzeu, nebo jakýmkoliv jiným způsobem, který by nás do tohoto, opravdu hodně nového a netradičního světa, alespoň trošku „namočil“, možná by celý příběh s touto tematikou nepůsobil jako skládaný za běhu. A i když jsem celou zmatenost velmi oceňovala v „psycho částech“, tahle nepřehlednost v žádném případě neměla co dělat v prostém fungování egyptské mytologie, která by divákům měla být alespoň částečně představená. Pokud divák netuší, co se vlastně na konci za bitvu odehrává a jak by ji naši hrdinové mohli zastavit, je asi něco špatně. A i když chápu, že seriál zcela jasně pomrkává na 2. sérii, pořád jsem přesvědčená, že měl některé věci trochu více dotáhnout. Abych ale jen nehaněla, musím více než pochválit jak postavu Marca/Stevena v jejich moonknight variacích obleku i v casual pojetí, tak i třetího Jakea, který si mě svým creepy retro zakončením opravdu za těch pár minut získal. Hlavně díky němu se na druhou sérii už teď těším. ()

kristina.b

Poslední epizoda mi přišla asi nejslabší, SPOILER: dalo se očekávat, že je s nimi ještě v tělo někdo třetí. Dokonce jsem si po shlédnutí řekla, že jsem zmatenější než na začátku, naštěstí tam byla pod titulková scéna a ta mi to tušení, že nejsou jen dva potvrdila.  Je to jinak hodně povedený seriál. Moje celkové hodnocení seriálu by bylo 75% ()

hrumsrt

Yes, já to tušil, že se mnou MCU zase vyběhne! Po přechozích dvou epizodách, které ukázali obrovský potenciál a současně i konečně kvalitu, s tím že by to mohlo konečně vypadat seriózněji, že hrdinové jsou taky lidé, že když někdo dělá zabijáka v bílém termoprádle je určitě úplný magor. Ovšem v závěru všeho dostane zase totální bordel, kdy spolu nakonec bojujíc digi obři a náš hrdina působí úplně zbytečně. Ono šokující odhalení z předchozí epizody jsem tady vůbec nezaregistroval.. Nejprve to působí hrozně sterilně až je z toho zase tupá šílenost. Třešničkou je potitulková scéna, která měla nejblíže k tomu lepšímu, co jsem dostali, ale ve finále působí jako ještě větší kopanec, když to dostaneme po tomhle! Zklamání, když celou dobu ukazujete inovativnost, a pak v finálním díle dostanete takhle debilní šablonovitou digi blbost, jak z legopříběhu... ()

Kushina

Ty jo, za mě ten konec už byl hodně přeplácanej a zároveň ořezanej. Klidně se to ještě mohlo roztáhnout do dalších dílů. Souboj obřích bohů o hovně jak grafikou, tak šílenou výškou. Celkově to byl jeden z horších dílů, ale seriál jako celek byl dobrý 70% ()

thekalli

Dobré, ale až příliš uspěchané finále jinak skvělého seriálu. Opravdu se na nic nečeká a dějí se věci, jedna za druhou. Efekty a bitky jsou suprové, na úrovni filmů. Musím říct že konec (potitulková scéna) je překvapivý a alespoň nenechá diváka v nevědomosti. Otázkou ale nadále zůstává... co teď? 7/10 ()

tein odpad!

Tak na toto se hodí snad jen WTF?. Kdo toto probůh napsal takovou příšernou dementní slátaninu s otřesným střihem? Jó kdyby to bylo kreslený a na kanálu MiniMax tak si řeknu ok, děti snesou všechno, ale jinak mi to přijde, že je to snad uděláno pro totální bezmozky jež zkonzumují jakýkoliv výblitek, pokud to spadá pod MCU. To i takové Teletabies či Ren a Stimpy, když hledali smrádek od prdu, je oproti tomuto skvělá a oduševnělá zábava. ()

jirikzaboj

Finále bylo dost rychlé, ale neuspěchané. Působící jako pre-set do další série, případně filmu, nebo budoucnosti Moon Knighta. Fight scény byly zábavné a příběh ukončil jednu etapu. Ovšem jak to bývá, vynořil se jiný problém a dost nám k tomu odpovídá potitulková scéna, která mě vlastně ani nepřekvapila, protože už několikrát během seriálu spoustu věcí nasvědčovalo právě k tomuto zjištění. Ovšem za zmínku stojí otázka, jestli tenhle twist nepodkopává děj předchozích epizod a to konkrétně v podsvětí. Layla v této epizodě završila svůj osud a její herecký výkon byl fenomenální a ten kostým? Damn, opět mistrovská práce. Finále hodnotím neutrálně, protože až budoucnost ukáže jeho smysluplnost. ()

Dody345

Poslední epizoda bylo velké zklamání. Oscar Isaac jako Marc, Steven a obecně Moon Knight je dobrý, ale věci okolo jsou fakt slabé. Souboj dvou obřích digitálních monster byl o ničem, sekaný, umělý a necítili jste, že by bylo něco v sázce. A ostatní souboje taky slabota. Zvlášť v tom jednom, kde byla u auta natlačená Layla a křídlem si chránila břicho a hlavu měla odkrytou. Ale kde myslíte, že ti vojáci, kteří ji měli zabít, střílí? Samozřejmě, že do křídel i když má odkrytou hlavu. Layla byla celkově velkým mínusem celého seriálu, neskutečně otravná postava. Seriál začal dobře a zajímavě, ale dopadl vážně špatně. ()