Kým Layla je v stopách Harrowa, Marc, Steven a Chonšu sa musia vrátiť do Káhiry, aby zastavili Ammit, ktorá opäť ohrozuje ľudstvo. (Disney+)

kenkaku odpad!

Ani ne 10 minut a mega LOL byl na světě. Vážně jeden trapák s hůlkou ve vteřině sundá tlupu Bohů? Sakra slabý Bozi teda ten Egypt měl :D. Tahle scéna komplet zabila celou myšlenku seriálu. Dalších deset minut a byl tu další kopanec do koulí... takže ještě dva a utrpení je konec (má to bohužel 40 minut). A byly tam! Egyptský suerhrdina (kde se vzal tu se vzal), retard konec bez jasného vysvětlení a jako bonus “C”!!! Jako fakt “C”! ()

DJ_bart

Spíš než plnohodnotný zakončení chaotickej teaser na druhou řadu. Moon Knight měl relativně solidní náběh na počin, který si vytře s komiksovým žánrem prdel, ale nakonec z toho vzešel typicky stereotypní marvelovský mišmaš, který kazí dojem z celýho seriálu. ()

filmfanouch

Dvě poslední epizody Moon Knighta tak radikálně změnili pravidla hry, že se vlastně těžko odhadovalo, jak se vše dosud načaté stihne završit ve finální šesté epizodě. Bylo přitom jasné, že je nevyhnutelné nějaké epické vyvrcholení, kde se bude definitivně bojovat o záchranu světa a od poslední epizody dojde k razantnímu odklonu. Přitom pochopitelně platí, že finální digiakce je pořád zručná a Marvel ani tentokrát nezklamal v rámci digitálních atrakcí. Přeci jen ovšem právě po posledních dvou epizodách může finále Moon Knighta vyznít jako lehké zklamání. Šesté epizodě se nedá upřít mnoho zajímavých překvapení, které do jednoho mile překvapí a jsou jednoduše fajn. Jen je háček, že se vše musí rychle vyvrcholit a díky pouhému počtu šesti epizod na to tak úplně nebyl čas. Konec seriálu přitom ponechává otevřená zajímavá vrátka pro Moon Knightův návrat a naznačí, že má budoucnost tohle hrdiny pořád obrovitý potenciál.  Uchopení Mohameda Diaba bylo i pro tentokrát velmi slušné, se vztahem mezi Marcem a Stevenem se nadále pracuje velmi pěkně, především i nadále skvělému výkonu Oscara Isaaca. Ani Ethan Hawke opět nezklame, stejně tak May Calamawy jako Layla je nadále velmi fajn. Především jedná konfrontace dvou postav je po vizuální stránce neskutečně zajímavá, stejně tak se v samotné po-titulkové scéně ukazuje, že se seriálový Moon Knight skutečně dotkl jen špičky ledovce toho, jak se dá s tímto specifickým hrdinou dále pracovat. A i proto musí přežít naděje, že je budoucnost tohoto hrdiny nadále pestrá. Šestá epizoda je po předchozích dvou epizodách sice lehkým vystřízlivěním, první Moon Knightovu pouť ovšem zakončuje solidně. 2. série má rozhodně potenciál, zajímavější ovšem časem definitivně bude vidět interakci Moon Knighta s ostatními superhrdiny..... ()

Colby Sawyer

Ty finále těm MCU seriálům fakt nejdou. Nebýt potitulkové scény, tak je to úplně o ničem. Na seriálovou tvorbu to furt vypadá skvěle, ale jak se snaží nenarušovat příliš kontinuitu celého universa, tak se v konečném důsledky nikdy nic nestane a vlastně o nic nejde. Čest Lokimu, ale jinak nám to vždy jen ukáže něco zajímavého a pak to skončí. Snad druh série dokáže gradovat lépe. ()

Martrix

Velký špatný. Žádnou druhou řadu nechci po takovéto poslední epizodě vidět. Ty dvě slušné epizody jsou zapomenuty, díky této matlanině je můj konečný dojem takový, že jde o nevydařený experiment, který nejenže nezapadá do MCU, ale on je to i mizerný žánrový guláš, vařený nějakým vegetariánem. Potitulková scéna nejenže nic nezachrání ...ona vás ještě utvrdí v tom, že se tvůrci museli zbláznit. Žádný hlubokomyslný polohoror, ale fantasy hra na schovávanou. ()

Lenka.Vilka

Neměla bych čisté svědomí, kdybych dala míň než pět hvězd. První polovina ještě dojíždí na předchozím dílu a je to luxusní. Druhá polovina je klasický "marvel cgi bitkový závěr", který je ale paradoxně mnohem lépe koukatelnější než ve filmech. Ale jak jinak to vyřešit? Alespoň se já to dobře kouká  :) ()

LUKICKK

Poslední díl je tady a je trošku slabší než zbytek epizod, avšak nejde o nic špatného, jen mohlo být trošku více rozvedeno všechno a mohl to úplně v pohodě být hodinový díl. Podtitulková scéna byla moc fajn a zajímá mě, jak s touhle postavou (postavami) budou pracovat dále. ()

BROKEN_

Už jenom fakt, že zvažuji dát 2* za to, jak moc mě Marvel dokázal naštvat, dokazuje, že finále Tak zajímavého a netypického Marvel seriálu se dá lehce zkazit. Oni to nemůžou udělat jinak... ne... oni tam musejí narvat hodně digi a akce. Ach joo :-( ()

drackula

Finále si ma získalo. Bolo tu síce zopár skratiek, ktoré mi vadili, ale celkovo to bolo podarené. Konečne množstvo akcie s Moon Knightom, zmenená Layla, kooperácia Stevena a Marca, božstvá a fight gigantických bohov. Malo to takmer všetko. 90% Disney plus ()

Sany33

Príbeh: Moon Knight je opäť medzi živými ale tak isto sa to podarilo aj Amit, ktorú oslobodil Harrow. Vyrovnanie síl prichádza vypustením Chonsua a aktivovaním obleku. Prevedenie: Mark/Steven si v piatich častiach upratuje vo svojej hlave aby celý zresetovaný porazil Amit a jej nového avatara Horrowa. Rýchlokvasený koniec, kde sme opäť tie najlepšie scény nevideli kvôli tomu, že sa v našom Moonovi prebudila tretia identita. Už to s týmto seriálom nezvládam. Keď sa konečne rozpletú všetky hovadiny tak nám autori pripravili do ďalšej série ďalší bolehlav. 45% ()

LachtanShows

Omlouvám se všem Marveláckým ovcím, co stále opěvují i nesmyslné výplody jako Loki nebo právě Moon Knight, ale mě tyhle mišmaše, které všichni opěvují jen proto, že spadají do nejslavnějšího komiksového univerza, už fakt netankují. ()

Dlaha

Je škoda, že neměli odvahu zakončit sérii komorněji, bez zbytečného mega-souboje. Wow momenty nefungují, choreografie není výjimečná a celé jsem si to protrpěl. Bohužel každá natřikrát mrtvá postava se stejně ještě jednou vzchopí, až to vypadá, že tohle klišé nikdy neskončí. ()

bozka10

Jaaaaaj, veľmi špatné finále.Dosť pokazenú záverečnú epizódu nezachranuje ani potitulková scéna.Očakával som velký fight bohov, bohužiaľ sa nedostavil. ()

tomik99

Finále o poznání lepší a po prvních dvou epizodách možná jedna z nejlepších epizod. Ale stačí to? Určitě ne. Seriál lze označit za první velký přešlap Marvelu. Nepovedl se příběh a ani jako postavy. Je možná dobře, že to zatím nijak nepropojují se zbytkem MCU, protože tohle se zkrátka celé nepovedlo. Někdy bude lepší ty "mladé a nadané" tvůrce nechat stranou a zase zapojit malinko té jistoty. Tohle je hrozně nevyrovnaný projekt a označovat ho jako Batmana světa Marvelu je úplně vedle. ()

RoneXxXD

Kinda zklamání. Finále bylo snad nejvíce generické co šlo. Souboj bohů mě nijak nenadchnul, akorát ukázal, jak špatný cgi celej seriál má. Fakt jsem zklamanej, seriál jako celek měl udržitelnou kvalitu a čekal jsem daleko víc od finále než generický konec. Až do tohoto okamžiku, to opravdu vypadalo na nejvíc underground Marvel obsah co doteď vyšel. Takhle zpětně mne také vytáčí střih VŽDY když jde na scénu třetí osobnost, která udělá největší mess. Ig, kdyby se konečně odhodlali nám to předvést, mělo by to nejen o dost lepší akci, ale asi by to bylo i Rko. Štve mě, že Marvel to Rko prostě nepřipouští ani kdyby se chumelilo. Div, že prošlo to, co prošlo strangeovi, ačkoli 40min stopáže z nějakého důvodu ve filmu byla střihnuta.. No, to je teď jedno. Čekal jsem víc. 60% ()