She-Hulk: Neuveriteľná právnička

• Česko She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (viac)
USA, 2022, 5 h 9 min (Minutáž: 31–38 min)

Tvorcovia:

Jessica Gao

Réžia:

Kat Coiro, Anu Valia

Predloha:

Stan Lee (komiks)

Hudba:

Amie Doherty

Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Jameela Jamil, Josh Segarra, Ginger Gonzaga, Renée Elise Goldsberry, Benedict Wong, Charlie Cox (viac)

V seriáli She-Hulk: Neuveriteľná právnička od štúdia Marvel musí Jennifer Waltersová - právnička zaoberajúca sa právnymi prípadmi spojenými so superľuďmi - žiť komplikovaným životom single ženy po tridsiatke, ktorá je zhodou náhod tiež zelená, dvojmetrová a supersilná obryňa. (Disney+)

Recenzie používateľa Dukekuky k tomuto seriálu (10)

She-Hulk: Neuveriteľná právnička (2022)

Ach jo, jsou fakt dost smutný. She-Hulk je za mě jedna z nejzajímavějších postav z MCU a tohle z ní udělají ? Naprosté znechucení postav, nevtipný humor, snaží se tam cpat Daredevila, a to se jim povedla max v 8. epizodě, prostě hrůza ! První epizoda mě fakt bavila a i přes nížší hodnocení si myslím že je to druhá nejlepší epizoda v celém seriálu. Ach jo, já který se hned po 1. epizodě těšil hned na 2. a když vyšla...... Velký špatný. Příšerný příběh, fakt hodně. Nevtipný humor, prostě.... Seriál se snažil být vtipný ale nic se nepodařilo. Pořád jsem ale věřil že to byla pouze jedna epizoda a že se to může zlepšit, ale ani prd. 3. epizoda stejná jak druhá (nevtipná atd...) 4. Taky nepobavila, a potom ta 5. Zelená panenka, v těsných džínách roštěnka, co to je kurník za název ? To vymýšlelo pěti leté děcko ze školky ne :D ? Už přes hroznej název 5. epizoda opět nepobavila. Nebudu se pořád opakovat, takže 6. stejný jako ostatní. 7. epizoda, tak jsem už cítil menší zlepšení, ano pořád to byl hnus ale nebylo to na 1 hvězdu. 8. epizoda se mi fakt líbila, a byl jsem rád že jsou tu aspoň 2 epizody který mě bavili. Mé čekání na Daredevila se konečně vyplnilo, a i když to bylo nic moc, tak to nebylo zas tak hrozné. A máme tu po těch hrozných epizodách finále, a musím říct že se jedná o snad nejhorší finále v celém Marvelu, a ano myslím celý Marvel ne jenom MCU. Totálně zamotaná epizoda která byla tak hrozná že se na to nedalo ani dívat. Totálně zničili seriál, na který jsem se tešil. Moc jsem od seriálu nečekal protože mě ani trailer nenahajpil. Velké zklamání a doufám že si to Marvel uvědomí protože takhle to nejde ! 3/10 ()

Normálne množstvo hnevu (2022) (E01)

Skvělý start seriálu ! Musím říct že i přesto že epizoda byla kratší tak hodně pobavila, a jsem rád že se tam objevil taky náš starý dobrý Hulk. Jako první epizoda  je to skvělé a věřím že to bude ještě zábavnější ! 8/10 ()

Superľudské právo (2022) (E02)

Po skvělém startu jsem si říkal že další epizoda bude taky super ale nestalo se. Celá epizoda byla nudná, vůbec nezaujala. Já se zde nebudu nijak roztahovat ale tohle bylo fakt slabé ale na jednu stranu jsem zvědavej na Abomunationa. 2. epizoda slabá ale myslím si že 3. epizoda má šanci seriál nakopnout. 3/10 ()

Ľud vs. Emil Blonsky (2022) (E03)

Za mě byl začátek skvělěj ale tohle ? Druhá a třetí epizoda jsou velkým sklamáním a musím říct že tohle je asi nejhorší epizoda seriálu (možná bude ještě nějaká horší). Celá epizoda bylo nezajímavá, vůbec nepobavila a že se snažili tam dát zajimavé postavy tak to se nepovedlo. Seriál má špatný rozjezd, je sice možný že se to zlepší ale já v to moc nedoufám. 2/10 ()

Toto nie je skutočná mágia? (2022) (E04)

Tohle je vážně špatné, další epizoda She Hulk další blbost. Bohužel první polovina seriálu je za námi a nebyla dobrá, taky co čekat od nových Marvel seriálů které za moc nestojí. Opět se epizoda snažila být vtipná ale to se nepovedlo. První polovina seriálu je za námi a já si nemyslím že to ta druhá napraví. 2/10 ()

Strelená, zelená, do týchto džínsov stvorená (2022) (E05)

Kristepane, to je hrůza ! Nevím co se s Marvelem děje, ale tahle epizoda byla zase, extrémně nudná, epizoda se snažila být vtipná, a samozdřejmě že nebyla, a to co mě nejvíce mrzí, divný děj. Na She hulk jsem se hrozně moc těšil, ale to co jsem zatím dostal ? Zklamání. Už přes totálně náhodný název, je za mě jasné že se to opět nepovedlo, a nevěřím že se to zlepší. 2/10 ()

Len Jen (2022) (E06)

Ach jo, nevím jestli má cenu to komentovat, opět příšerná epizoda jako ostatní. Není co dodat 2/10 ()

Dovolenka (2022) (E07)

Pane bože, kdybych nevěděl že se v seriálu objeví Daredevil, tak bych to už přestal sledovat, a to jsem fakt velký fanda Marvelu. Epizoda se opět nepovedla, a téma.... To bylo příšerné ! Nesnáším když někdo furt čumí do mobilu, a tady mě to fakt štvalo. Už teď vím že se jedná o nejhorší seriál, který kdy Marvel udělal. 2/10 ()

Žabiak a zranenie (2022) (E08)

Fakt povedená epizoda, já který čekal na Daredevila, a dočkal jsem se ! Původně jsem si myslel že to bude velký špatný, ale nebylo. Jo, pořád se tam najdou scénky který stojí za prd, ale už fakt málo. Předposlední epizoda, a já si říkám že je fakt škoda že to tak nezačalo. 7/10 ()

Čia šou je toto? (2022) (E09)

Příšerné ! Nedá se to ani popsat, prostě Disney z Marvelu totální hovno. Velice nepovedené finále. viz recenze na celý seriál 3/10 ()

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

12.10.2023

The Hollywood Reporter včera přišel s obřím exkluzivním pohledem na současný stav televizní produkce studia Marvel, a pakliže máte jen trochu rádi komiksová dobrodružství okolo Iron Mana a spol.,… (viac)

Tajná invaze má pomalý start

01.08.2022

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou… (viac)