She-Hulk: Neuveriteľná právnička

• Česko She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (viac)
USA, 2022, 5 h 9 min (Minutáž: 31–38 min)

Tvorcovia:

Jessica Gao

Réžia:

Kat Coiro, Anu Valia

Predloha:

Stan Lee (komiks)

Hudba:

Amie Doherty

Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Jameela Jamil, Josh Segarra, Ginger Gonzaga, Renée Elise Goldsberry, Benedict Wong, Charlie Cox (viac)

V seriáli She-Hulk: Neuveriteľná právnička od štúdia Marvel musí Jennifer Waltersová - právnička zaoberajúca sa právnymi prípadmi spojenými so superľuďmi - žiť komplikovaným životom single ženy po tridsiatke, ktorá je zhodou náhod tiež zelená, dvojmetrová a supersilná obryňa. (Disney+)

Recenzie používateľa Remivsremi k tomuto seriálu (10)

She-Hulk: Neuveriteľná právnička (2022)

Bod zlomu pro celé MCU? Pokud budou nadcházející projekty navazovat na podobnou vlnu, stane se z celého projektu nebetyčná nuda přesvědčená o své nadřazenosti a výjimečnosti. Nezakryje však svou bezduchost a namyšlenost. Tohle je nezvládnutý seriál zejména kvůli scénáři a každýmu, kdo mu dal zelenou. Zbytečnost. ()

Normálne množstvo hnevu (2022) (E01)

Slabý origin, otravná postava, tuna nezajímavých scén. Tohle je prozatím užvaněná nuda, s postavou, která si myslí, že je ta nejlepší ve všem. Bohužel ji v tom scénář pováhá. A dívat se na to, není ani napínavé ani zábavné. ()

Superľudské právo (2022) (E02)

S druhou epizodou přichází zlepšení. Je tady konflikt, který se musí řešit. Vše nejde jasně po másle. Tento nastolený směr by mi vyhovoval mnohem víc. Postava si mě ale stále nezískala. ()

Ľud vs. Emil Blonsky (2022) (E03)

Tohle už vyznělo jako parodie na MCU. Sitcom, který se utápí v břečce a je do sebe tak zahleděný, že jakoukoliv negativní reakci otočí v útok, aby mohl pochválit svou egoistickou náturu. Bojím se, co udělají s cameo Daredevila. ()

Toto nie je skutočná mágia? (2022) (E04)

Nebýt Madisynn, tak ta epizoda nemá absolutně nic zajímavého či vtipného. Scénáristická zoufalost par excellence. ()

Len Jen (2022) (E06)

K tomuto už se toho nedá moc napsat. Zoufalost. ()

Dovolenka (2022) (E07)

Musím pochválit práci samotné kamery. Někdo tady nad rozložením scén a přechody přemýšlel a vyhrál si s tím. A ostatní postavy tentokrát poskytly i nějaký humor. Takže ono to jde, když se netlačí na pilu a využije se sehranosti přítomných aktérů. ()

Žabiak a zranenie (2022) (E08)

Na Charlieho jsem se extrémně těšil, ale teda tohle bylo tak nehorázný nepochopení, proč je tak ohromně oblíbený. Snad se další MCU pokusy budou více snažit. ()

Čia šou je toto? (2022) (E09)

Zoufalost. Někdo viděl Deadpoola, čtvrtý Matrix a rozhodl se to spojit s použitím toho nejhoršího, co si mohl vybrat. Neschopnost, zahleděnost do sebe a nebetyčná arogance tvůrce. ()

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

12.10.2023

The Hollywood Reporter včera přišel s obřím exkluzivním pohledem na současný stav televizní produkce studia Marvel, a pakliže máte jen trochu rádi komiksová dobrodružství okolo Iron Mana a spol.,… (viac)

Tajná invaze má pomalý start

01.08.2022

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou… (viac)