petikacka

To teda byla smršť událostí, příběhů a zvratů, že se jeden ani nestačil málem nadechnout a zajít si na záchod. Normálně mě to přilepilo k sedačce, nejedla jsem, nepila jsem a dokonce jsem ani nekouřila!!!.... jenom jsem zírala s otevřenou pusou a odlepila jsem se až to skončilo, po 8-i hodinách. UUUffff byl to teda záhul uležet to, ale stálo to za TO!!! Za mě 100% ()

jerenymo

Po prvních čtyřech dílech, jsem byl nadšený a těšil se na další. Jenže s každým dalším dílem seriál upadával do předvídaných vod, postavy jednaly naprosto lobotomicky, žádné zvraty se již nekonaly a sladký happy end tomu jen nasadil korunu. Škoda. ()

poet

Španieli zdvihli latku pekne vysoko a ja rozmýšľam či od čias Temného prípadu som videl niečo lepšie na poli seriálovej tvorby. V podstate ani veľmi nemám čo vytknúť tento príbeh je tak dobre napísaný a ešte lepšie zrežírovaný že nemáte čas sa nudiť. Tých momentov kde mi šla sánka dole tu bolo celkom dosť a každá jedna epizóda si to svoje prekvapenie pekne nechala vyzrieť. Každá postava tu má svoj tradičný úvod tak aby divák chápal motivácie a správanie ale zároveň neodhaľuje príliš veľa aby všetko nakoniec zapadlo do jedného celku. Oriol Paulo klobúk dole.... Toto je skutočne seriálová lahôdka ktorú si človek musí dávkovať pekne postupne. ()

Flopik

Oriol Paulo to zvládol na výbornú a trafil sa do chuti ako sa len mohol. Príbeh je to na čom tento seriál stavia, a keby ho mám povedať v skratke tak to nedokážem. Je to celé tak komplikované, zamotané, no napriek tomu to postupne všetko do seba tak krásne zapadne. Postupné zamotávanie a odhaľovanie vás núti pozerať ďalej, a miestami len budete krútiť hlavou čo sa to zas stalo (v dobrom). Finále je poriadny nervák a ja som si obhrýzol všetky nechty. Herci fantastickí, ja nemám čo vytknúť. 5* záležitosť. ()

warrenur

Obstojny thriller, ktory sice obcas divaka "zavadza", ale ako celok dava zmysel a drzi pohromade i s pribehom. Obcas som sice neveril emociam niektorych postav a i logike niektorych vysetrovatelov, ale dalo sa. Par postupov bolo zrejmych a opakovanych z inych serialov, a tak som neni az tak "oslneny". Najvacsim tahunom je pribeh, ktory sa zacne poriadne vykreslovat az od tretej epizody. Ta prva ma len "zahacknut". Posledne dve epizody su zasa typicke spanielske. Pocitovo to divak hodnoti ako "pretlak emocii" a za mna neboli vzdy uplne na mieste. 70% Podla hodnoteni sa vsak serial vacsine paci, a tak zrejme nebude slapnutim vedla. ()

Doomcourier

Seriál se sice jmenuje Nevina, ale nevinný rozhodně není - po celou dobu je tam spoustu brutality a násilí. Prvních několik dílů nám tvůrci přináší parádní mysteriózní thriller, který pak trošku mění žánr do krimi dramatu, což tomu i prospívá. Děj je sice někdy předvídatelný, ale zaručeně vás některý zvrat překvapí. Tahle krátká minisérie si vaši pozornost rozhodně zaslouží. Lepší 4*. ()

ddf76

Moc prekombinovane a natahovane. Chtelo to o dva dily min. Od patu dilu bylo jasne, kdo zatim vsim stoji, za me zbytecny 2 epizody navic. Melo to skoncit po 6.dilu. ()

zahadum

Top kvalita nám zase prišla zo Španielska ! a keď vravím top kvalita tak myslím skutočný lahodný divácky pokrm! Tu netreba veľa písať, od námetu, od scenára, dokonalej réžii až po výborné herecké prejavy je všetko proste dokonalosť sama. Nemá to hluché miesta, nemá to nelogické miesta ( jedno dve by sa našlo )  Má to perfektne vystavanú postupnú gradáciu deja kde sa všetko aj dvakrát trikrát prekrýva a pritom to nepôsobí ani rušivo ani zmätene. Réžia je proste v pevných rukách a pod rukami iného režiséra by sa tento silne mozaikovitý príbeh rozpadol na tisíce kúskov. Náročný divák si nájde všetko čo len chce pekne pod jednou strechou, je tu dráma, emócie, pointa v pointe, ľudskosť, zrada a bolesť....neviem si predstaviť natočiť to lepšie. Prečo dávam 5 plných hviezd ? lebo šesť tu nie je ! 100 % ()

Axident

Mě to rozhodně nebavilo, jak bych čekal a obsazení mi nesedělo. Nejlepší seriálovou adaptací Cobena tak pro mě jednoznačně zůstává The Stranger, protože ani Safe s Hallem není nic extra. Francouzské Gone for Good vypadá zatím dost zajímavě a jinak (až na tradičně překombinovaný příběh 'všechno je jinak, než se zdá', což je u Cobena standard). ()

Rockerman

Kostlivci ve skříních dohánějí prakticky všechny, kteří mají nějakou nepěknou minulost. Ano, je to překombinované, vykonstruované a nereálné, ale tak skvěle natočené, že je mi to naprosto jedno. A konečně a pro mne velmi překvapivě je to ukončeno tak, jak bychom si to přáli i v reálném životě a to včetně té malinkaté skvrny na svědomí Mateo Vidala! ()

Mimo83

Scénaristické/herecké/režisérske nebo a peklo zároveň. Vysoko návykový seriál, ktorý si zaslúži chvály - bravúrne. ()

Kalimero13

Neobyčejně znepokojivé tajmeno z prvních dílů je velice rychle vystřídáno wtf momenty a lacinými "wow" odhaleními, aby v závěrečných epizodách celý seriál přesedlal do až telenovelovského patosu, nesmyslných motivací postav, hereckého pasivního neumu nebo naopak šíleného přehrávání a nutností za každou cenu "šokovat" blbostmi, které jsou dávno dopředu známé. Seriál bohužel vůbec není to, na co si první dva díly hraje. Moje znudění poslední díly střídali jen občasné údivy, jak nesmyslné věci se ve scénáři ještě dějí. ()

Maximilianus

Na jednotku vyrozprávaný príbeh ako celok, ale aj príbehy jednotlivých postáv, ktoré do seba zapadali a výborne sa preplietali. Je to surové, drsné, brutálne a napínavé. Posledné tri časti síce málinko ubrali z tajomna a vyšetrovania páchateľov, ale zasa prišli s niečím iným a tiež boli dobré. Divák nakoniec dostane odpovede na všetky otázky, takže v tomto ohľade seriál absolútne uspokojí. Jednotlivé tajomstvá sa dostávajú na povrch postupne, takže seriál stále niečím šokuje a udržuje v napätí. 8,65/10. ()