Batman a Robin

• Česko Batman a Robin (viac)

Napětí a strach: Přikryje Gotham City věčný příkrov ledu? George Clooney bojuje jako černý rytíř Batman proti nejhroznějšímu nebezpečí: ledový Mr. Freeze (Arnold Schwarzenegger) a jedovatá Poison Ivy (Uma Thurman) ohrožují město. Batman však musí ochránit více než jen Gotham City - mladická zanícenost kamaráda Robina (Chris O'Donnell) bojujícího se zločinem a krásná Batgirl (Alicia Silverstone) jej často vystavují nebezpečí. (oficiálny text distribútora)

DHDV

Barevné to bylo úplně jako komiks, ale originálnost v tom to dílů určitě najdete. Nejvíce se mi líbilo originální stylizace Arnolda. Nepovažuji tohle dílo za skvost, ale rozhodně ho neodsuzuju. ()

Kharsh

Absolutně nejhorší filmové zpracování Batmana. Celého hrdinu tento film hodil do koše trapnosti. Robina bych nejraději někam zakopal a rádoby drsná Batgirl je už jen třešinka na tomto nepříliš chutném dortu. Záporáci také za příliš mnoho nestojí, Arnold vypadá spíš jako hlupák, než nějaký hrozivý padouch. Uma Thurman se možná snažila, ale přesto celkový dojem z filmu je opravdu nic moc.... ()

Šaďas odpad!

No co to je? Hvězdné obsazení, ale ve všem ostatním absolutní průs**. Nedokázal jsem se na to dívat do konce. Pan režisér má na kontě hodně zdařilých snímků i s několikanásobně menším rozpočtem, ale tohle je prostě pořádné škobrtnutí. ()

Hapretor odpad!

Naprostý paskvil, který celou tetralogii zazdil nebetyčnou debilitou a neschopností originality. No, aspoň že Schwarzenegger si mohl zahrát v dalšim shitu. ()

Filipus Muff

Jestli je něco co nechápu, tak jsou to naprosto špatné až katastrofální odezvy na tento film. I když jsem se do tohoto filmu moc nehrnul tak nakonec mě film mile překvapil. Nejvíc se mi na filmu asi líbí kombinace Mr. Freeze a Poison Ivy, která se zatim v jiném díle filmu/seriálu o Batmanovi nevyskytovala. Co se týče hereckých výkonů tak ty jsou vzhledem k této tetralogii stejné. Největší mínus pro mě jakož to fanouška Batmana byla postava Banea, protože ten se v komixu objevuje jako jeden z nejchytřejších protivníků a tady je to hloupá hora masa a svalů a nejhorší je ten český překlad "Ničitel" , ale klady u mě převažují a tak je to pro mě v této serii 4 filmů druhý nejlepší. (hned po Batman naždy) ()

figliar

Najhorší Batman, aký kedy vznikol, vrátane komiksovej a animovanej tvorby. Mr. Freeze jednoznačne najhorší záporák, Clooney najhorší Batman a O'Donnell najteplejší Robin. Umu Thurman radšej komentovať nebudem. Joel Schumacher tu proste skočil do kilometer hlbokej priepasti a stiahol so sebou aj inokedy dobrých hercov. ()

helloween93 odpad!

Tohohle Batmana už nikdy. Film jsem 3x rozkoukal a až napočtvrté jsem ho dokoukal celý. Myslel jsem si, že nejhorší film Arnolda je Junior, ale jeho Mr. Freeze je ještě větší úlet. Schumacherovi se povedlo udělat z Batmana tragéda, Bane je tu jenom tupej poskok a Uma Thurman jako Poison Ivy - wtf? George Clooney se do role Batmana fakt nehodil. Sračka sraček ()

GOREGASM

Místy bohužel až na hranici komičnosti, kterou disponuje praotec Batman s Adamem Westem. U Hollywoodského blockbusteru jde ovšem o kardinální problém. Absolutně necharismatičtí herci, jediný kdo pobaví je chvilkama modrák Arnie, a co si budeme Batman a Robin má defacto každou roli obsazenou tak špatně, jak to jen jde. A to jsem ještě ani nezmínil amatérsky infantilní pojetí Joela Schumachera od výpravy až po dementní příběh. Zoomovací záběry na prdelky a poklopce hlavních hrdinů jsou finální mačetou do divákovy tváře. Po letech jsem zkusil, jestli se Batman a Robin nevyvinul nenásilnou v klasický guilty pleasure zážitek, ale ona je to taková srágora, že z ní zábavu nevydolujete ani takhle. 15% ()

Nerd4Dreaming

Ani se nedivim že tímhle veledílem batmanovskejm filmům na 8 let odzvonilo. Dvě hvězdy za úchylně osobitou atmosféru, která však více(méně) kopíruje starší filmy. Na nějakou párty, kde budou všichni sjetý, by to možná byla super kulisa. ()

Besyn

Ten scénář musel psát někdo pod vlivem drog a Schumacher byl zřejmě sjetej taky,když seděl v režisérském křesle.Herci nehrajou,triky jsou místy skutečně otřesné a výpravná stránka je docela pěkná (jediný klad,co jsem na filmu našel ).Nakonec bych chtěl říct,že jestli se producenti rozhodnou natočit pětku,ať to dají znovu Burtenovi,či někomu jinému,ALE V ŽADNÉM PŘÍPADĚ NE SCHUMACHEROVI.Pokud by se totiž mělo vyplnit přísloví "do třetice všeho dobrého",už bych to nemusel přežít ! ()

plagjoklas odpad!

Absolútny radioaktivny vysokotoxicky odpad ktorý mal skončiť v kanáli. jediný zo všetkých batmanov pri ktorom som zaspal a kým som bol ešte hore penil som od nervov ako dokáže niekto natočiť niečo tak trápne ako je tento brak. Hanba celej ságy. ()

Empire odpad!

Nejhorší Batman, který zatím vznikl. Schumacher by si měl udělat hodně rychle reputaci, protože toto je prostě a jasně debilita. Příběh zde opravdu nehledejte. Pokud možno vyhněte se tomuto dílu na mílo daleko. ()

NiaWolf

Náš drahý Schumacher zřejmě narval celý rozpočet do známých jmen, a pak si vzpomněl, že ještě bude potřebovat štáb a efekty. Tak si najmul nějakého středoškoláka, aby napsal scénář a efekty sesmolil doma na koleně. Clooney byl nejspíš placený za každé slovo, protože toho moc nenamluví. Nemluvě o českém dabingu, kde si nejspíše mysleli, že je Clooney robot: ,,Musíme-porazit-Freeze-zmrazí-celé-město. Ještě více než tupé dialogy mě štvali neustále rádoby vtipy, které se točily kolem chladu....a rádoby hrdinka Silverstone, která působí neuvěřitelně trapně. ()

Barak

Sice je to míň "teplé" než předchozí díl, ale stejně je to ještě horší. Clooneymu, kdyby neměl masku Batmana, bych nevěřil, že s tím svým miloučkým úsměvem dokáže někomu pořádně nasekat, Arnie, když se nesnaží hrát, tak to ještě ujde a Uma vypadá spíš směšně, než sexy. Zpočátku se tam dost hláškuje a je to i sranda, ale pak už je to jen natahovaná kaše, ve které se objeví neuvěřitelných pět hlavních hrdinů a místo toho, aby prostor dostal Batman, který tu má být ten hlavní, tak ho nedostane nikdo, bo jich je tam moc a vzájemně se vytlačují. Batman, Robin a Batgirl, kdo příjde dál? Kam tohle spěje.... 3/10 ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (viac)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Ve věku 80 let zemřel slavný scenárista a režisér Joel Schumacher. Tvůrce poslední rok zápolil s rakovinou, nakonec však tento boj prohrál. Schumacher, jenž svoji homosexualitu od počátku kariéry… (viac)

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (viac)