Willyho kouzelný svět

• Česko Lunapark hrůzy (viac)

Bezejmenný tulák přijme pozici uklízeče v uzavřeném zábavním parku. Všední práce se ale brzy změní v boj o holý život, když místní mechaničtí roboti ožijí a začnou lačnit po krvi. Přežít může jen jedna strana... (TV Prima)

Mafiapau

Je to tak kreténsky špatný, až je to dobrý. Bohužel to nemá název Scary Movie 2021 ani to nemá v žánru že je to komedie.. Takže objektivní hodnocení je: odpad. Subjektivně 4* jelikož jak už jsem psal.. je to tak debilní až je to dobrý XD. ()

Corpsegrinder

Hodně blbý ale stojí za to to přetrpět a vidět Nikoláše rozkopat na sračky pár animatronickejch figurek. Kdyby ve filmu normálně mluvil (ano neřekne zde ani slovo) a necpali tam tu bandu rádoby drsnejch teenagerů, bylo by to lepší. ()

Hanys_

Mlčenlivý cizinec vezme brigádku ve starém zábavním centru (ve kterém v noci ožívají mechanické postavičky a zabíjejí všechny, koho potkají. Je to většinou spíš nuda, tohle vysloveně láká jen tím Cagem, ale i tohle je jen další jeho filmový úlet. 4/10 ()

Strandmon

Jo, bizár je to fakt neskutečnej a rozhodně to není pro každého a do každé nálady, ale když to člověk nebere vážně a dokáže u toho vypnout, může to posloužit jako zábavná jednohubka na jedno podívání. Cage hraje nemluvícího, nekompromisního a záhadného tuláka o kterém vlastně za celý snímek nezjistíte vůbec nic, což je na tom celém vlastně asi to nejlepší. Celkově to má všechno takový retro look, což se mi taky celkem líbilo. Možná škoda, že se toho neujali nějací kvalitnější tvůrci, protože s lepším příběhem a střihem by z toho mohla být i slušněji hodnocená ujetina, každopádně i takhle se to dalo. ()

mosnak odpad!

Tak tohle byl totální masakr :-D já myslel, že Nicolas padl už dávno na totální dno, ale on to dokázal překonat. Jeho tupý výraz bez dialogu a pití energy drinku se stanou za 30 let kultovní... totální dno za 0% ()

Untentrauer

21 minut. Prvních 21 minut by bylo jakž takž dobrých - to bych řekl, nevědět, že to je Bčko. Nemluvný Cage ve špičkových špičatých botách působící groteskně směšně a kterému se stane pnojmatiková, Camaro nehoda si musí odprcat opravu ve Willy's Wonderland! V zábavném parku s pohnutou minulostí, který založili masoví vrazi a při satanistickém rituálu se převtělili do “animatronických robotů”. Takže je to takový zábavný Bčko, blbůstka pro některé libůstka. P.S. Ta narozeninová písnička se povedla. ()

Renfield

Nicolas Cage je snem každého zaměstnavatele. Ve své práci si jde tvrdě za určeným cílem, na vteřinu přesně dodržuje přestávky, které navíc vhodně využívá. Je schopný s tím co má zrovna v ruce rychle vyřešit nečekanou situaci a navíc neodmlouvá. Mohlo to být solidní béčko, kdyby Cage ty nečekané situace řešil ještě brutálnějším způsobem a ideálně u toho mluvil, či alespoň řval, což by šílenost námětu ještě povýšilo. Jenže to se nestalo, takže zůstala pouze nedopečená podivnost, s hnusnou kamerou, přesněji filtry. 35% ()

Flopik

Nico Cage upratuje opustený zábavný dom a pri tom trhá a mláti mechanické potvory. Kto pozná hru five night at fredy tak je to skoro to isté. No a aby som nezabudol nepovie za celý film ani jedno slovo, zato sa ale tvári drsne a tancuje. Je to neskutočná hovadinka, kde ako žáner chýba komédia. Treba si premyslieť do čoho idete, pretože veľa ľudom sa to nebude páčiť, ale ak chcete oddychovú debilinku s Cageom rozhodne neváhajte. Za mňa palec hore, ono je vidno že sa to proste nebralo vážne. Celkovo za 3* ale za krásnu ženskú postavu hviezda hore. Plus tak isto výborná hudba. ()

bozka10

Mikuláš veselo preráža jedno dno za druhým a keď už si myslím, že horšie to byť nemôže,tak Miki to zase prerazí do ešte hlbšieho suterénu.Paradoxne sa natom ale dobre bavím.Diki Miki že nám dopriavaš pravidelne takéto klenoty. ()

SatyR.film

Tak nám Nicolas Cage na staré kolená prestal rozprávať a začal mlátiť hračky. Chcelo to iné prevedenie a bolo by z toho trochu viac, C-čko ako sviňa. 1* zo súcitu ()

KubykF

Mlčenlivý Nicolas Cage rube vraždící plyšáky. Je to přesně takovej bizár, jak to zní, a bohužel to až na pár momentů není ani moc zábavný, jen prostě... bizarní :-) ()

arcticsky

A tady tu pátou hvězdu klidně přidám. Razantní spád filmu vždy ocením. NC je zde opravdový sympaťák a dívka opravdu nádherná. Uteklo to rychle a bavil jsem se od začátku do konce. Skvělé komediálně - parodické  hororové (?) béčko! ()

Rathalos

Tak toto ako horor vobec nefungovalo,skor ako nejaky nevydareny pokus o komediu,po hereckej stranke to bola katastrofa,tych mladych neviem odkial zobrali a najviac mi liezla na nervy ta ciernovlaska,nedalo sa na nu pozerat,tie jej obrovske oci boli odstrasujuce,amikom sa opat podarilo natocit nieco,co sa negativne zapise do dejin filmu,jednu hviezdu dam za Nicolasa Cagea a nie je pravda,ze nepovedal ani slovo,jedno z neho vyslo a to ku*va...:-) ()

BOURQUE

Nicolas Cage sa nevzdáva a ide za svojimi sny. Aktuálnym filmom („Willy's Wonderland“) si opäť splnil jeden z nich (viac v sekcii Zaujímavosti a za info vďaka užívateľovi ShortyIC). Willy's Wonderland nechce ničím prekvapiť, v žiadnom prípade nemé ani tie najmenšie ambície. Je to soft horor s nie príliš strašidelnými scénami. Scenár plný klišé momentov, avšak postava „The Janitor“ skrýva určitý potenciál a N. C. vo svojej roli nie je zlý (vôbec nevadí, že „takmer nič nepovie“). Miestami vás najviac bude baviť to, ako N. C. upratuje miestnosti „zábavného centra“ – aj to má nejakú vypovedaciu hodnotu o kvalite scenára, hereckých performancov alebo réžii. Osobné hodnotenie: 63% (**) ()

domirovec

Willy's Wonderland je film, který prostě nejde brát jako horor. U většiny scén jsem se spíš smál, než abych se bál. Tak stejně to je i s efekty, které jsou přímo otřesné :-) Natočené to je taky poměrně zmateně, rychle a zvláštně.. Co ale musím pochválit, tak je výkon Nicka Cage, který se do role tuláka, který chce jenom opravit gumy ke svýmu autu a zase jet pryč hodí naprosto výborně. Takže pokud se chcete bát, tak jste narazili na špatný film, ovšem pokud se chcete smát, tak o zábavu je zde rozhodně postaráno :) ()

Rockerman

Mlčenlivý podivín likviduje obživlé a krvežíznivé robotické figuríny v dětském zábavním parku. Nevím kam to zařadit. Je to horor? Asi jo, pro děti je to příliš krvavé a pro dospělé příliš směšné. Komedie? Určitě! Je to strašná hovadina, ale zábavná. ()