Akčná pecka s Jasonom Stathamom, kde ako neľútostný a mimoriadne naštvaný muž, hnaný túžbou po pomste, sa v utajení zamestná v bezpečnostnej službe prevážajúcej obrovské sumy peňazí, aby odhalil, chytil a kruto potrestal ľudí, ktorí mu chladnokrvne zabili syna. (Magic Box)

vanislav

Rozhodně něco, co jsem od GR nečekal. Film je vlastně v každém okamžiku průměr. Zápletku filmu vám prakticky prozradí název. Bystrý divák se dovtípí o co jde během první přestřelky. Akční scény neurazí, ale nenadchnou. To samé kamera zvuk atd. Ale tak nějak na film prostě musíte koukat až do konce a najednou si řeknete: Ona to byla vlastně fakt luxusní pecka. Jak se říká nakonci jiného filmu od stejného řežiséra: Když chcete být králem džungle, nestačí se jen tak chovat. Vy jím musíte být. A nesmí o tom být pochyb. Protože to pak plodí jen chaos a vlastní zkázu.....to mám od své královny :) ()

McGuffin

Nevypadá jako Rozhněvaný muž, Wrath of Man, když v Los Angeles na jeho první směně s převozem peněz přepadnou firemní obrněnou dodávku lupiči a on je do jednoho chladnokrevně vyřídí. V práci je za hrdinu, při předchozím přepadení peníze zmizely a lupiči oba řidiče a svědky zabili. Na svém místě je i při dalším rozsáhlém válku připomínajícím přepadení a profesionální lupiče v té vřavě znovu jednoho po druhém pozabíjí. Jak to podle filmu Le Convoyeur Ivan Atkinson, Marn Davies a též režírující produkční Guy Ritchie updatovali. Chtěl se pomstít, pomstil se, přežil. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

patient333

Ak čakáte typickú Guy Ritchie-ovku tak sa mierne sklamete, ale čo postráca na humore pridáva na temnote. Rôzne uhly pohľadov dodávajú šmrnc a rozširujú dej ale zároveň si užijete typickú Jason Statham nakladačku. Oplatí sa pozrieť. ()

davidh76

Opravdu tvrdi chlapi, kteri si opravnene mysli, ze jsou opravdu tvrdi, zjisti, ze je tu jeste nekdo tvrdsi. Povidka vypravena ze trech uhlu pohledu a vendeta. Prvni pule byla zajimavejsi, nez ta druha, rovnez finalni revenge nebyl uplne uspokokujici, ale i tak film, ktery je hodno videt. ()

hmyzovrah

Jednoho nádherného, krásného, letního rána, si zapnu telku a hle běží Wrath of Man. Klasický, zamilovaný, romantický příběh jednoho.. Ehm ségra odpal od PC, Tak, jo jdem na to! Prostřelené lebky, hutná mother fu*ker atmosféra, pokud jste fandi klaďasů a podobných ubožáků, tak to ani nezapínejte, pač tady platí jedinej, pravej zákon a to je: Zákon přírody! Přežije, jen ten silnější! Hlavní hrdina alias Jason "Odgrágluju všechny" Statham, jde jen po pomstě. Vypadá přitom chladně, dokonce, tak chladně, že mi z něho celé film běhal mráz po zádech a věřte, nebo ne, tohle sem eště nezažil. Ano není tam tolik akce, ale když tam je, je přehledná a dost surová. Děj je sice jednoduchý, ale Gengstři tomu dodávaj šmrnc a mně nezbejvá, než hodnotit za ***** ()

PORTER44

I když téma filmu trochu ohraný ,hlavnímu hrdinovi zabijou syna a on se chce pomstít,G.Ritchie se toho ujal dobře a je z toho pořádnej akční thriller s Jasonem v hlavní roli který nastoupí jako pravý profík a kosí zločince jednoho za druhým. ()

goauld

Po dlouhé době opět film k pokoukání... A jak by ne, když tu máme našeho starého dobrého "kurýra" Stathama, který je v podstatě jistota úspěchu. V tomto snímku nám opět "kurýr" ukazuje svůj zlý kukuč s tvrdostí protřelého chlapáka, který si jde pro pomstu. Jako.... zápletka sice jednoduchá, ale "padoucha" Bulletse bych fakt nečekal. No - co se zdálo býti jasné, nemusí být zcela jasné ;-) A možná proto jsem šel s hodnocením trochu výše, než běžně činím (jsa více kritický k dnešní US kinematografii) ()

Haluziak

Gimme more! Guy Ritchie protentokrát opustil svoji humorem nabitou britskou gangsterku a naservíroval syrový příběh pomsty. Celý čas jsem to žral a nemohl se odlepit od obrazovky aby to pak zabila závěrečná přestřelka. Celý čas je to syrové reálné jen pro to, aby na konci bad guys bez mrknutí oka ustáli několik zásahu z G36K do helmy. Nic až na tu přestřelku (a že za ni hvězdu strhnu - už by se to měli naučit dělat pořádně Únosci (2000) Nelítostný souboj (1995)) je to hodně dobrý. ()

pavlicek1 odpad!

Sračka po asi cca 50min.jsem to přeskákal na konec už ani nevím proč sem to nevypnul hned ! Na to jít do kina tak mě jebne vyhodit hromadu peněz za takovou hromadu sraček! ()

Zaks

Fajn drsná krimi, zaujímavé časové podanie príbehu, trochu ale rutina. Nadpriemer bola určite hudba, ktorá pekne dotvárala temnú atmosféru. Za mňa možno kúsok menej doslovnosti, opakovať jednu, aj keď kľúčovú, udalosť 3x, len z iného uhlu, to už bola málinko úchylka. ()

dudonko

Stathama nemusim, lebo si stupol do radu s figurkami akcakov z rokov 90tich... ale tatok rola, kde hra sice toho isteho zamraceneho, vyznie najlepsie ako moze... z celeho film charakterovo a herecky pretrca... i ked sa furt tvari rovnako...zamracene... ()

Geon

Akční nářez se Stathamem. Chvíli trvá si na chladně strojového Stathama v roli H zvyknout, ale jde to a stojí to za to. Akce je nekompromisní tvrdá doplněna o umocňující soundtrack, který je spolu s ní předností tohoto filmu. Guy Ritchie pojal revenge action trochu jinak, příběh má vcelku fádní zápletku, která je pojata originálně. V tomto filmu vše klape a doplňuje se v akční pecku...akce, soundtrack a chladný Statham. ()

Dodge-I

Hurá, GR + JS mají pěkně rozehranou pomstičku... Až do konce... Inu vždycky se najde nějaký insider, který je nakonec pomalý °-) Každopádně lze vidět i dvakrát a vychutnat si detaily. P.S. Škoda blondýny ()

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

18.06.2022

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

13.01.2022

Guy Ritchie v posledních letech sype filmy jako nikdo jiný. A navíc velmi dobré! Po skvělém Rozhněvaném muži a výborných Gentlemanech se od něj už v březnu letošního roku dočkáme Operace Fortune, na… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD