Spider-Man: Bez domova

• Česko Spider-Man: Bez domova (viac)

Po prvýkrát vo filmovej histórii sa náš priateľský sused Spider-Man ocitá bez ochrany svojej masky, a tým bez možnosti oddeliť svoj normálny život od nebezpečného života superhrdinu. Po žiadosti o pomoc od Doctora Strangea sa Peter ocitne ešte vo väčšom nebezpečí, a musí tak zistiť čo naozaj znamená byť Spider-Manom. (Itafilm)

karelhura

Pubertální hovado posere všechno co se dá, nesmyslné chování, spousta slz jedno klišé vršené za druhým.   Lidi začněte ty sračky bojkotovat neb mám takový dojem že za chvíli budeme  donekonečna čumět na alternativní vesmíry a nechat si od myši vyplachovat mozky . Je až k pláči že návštěvnost kin stojí na takových kravinách a něco opravdu kvalitního aby pohledal. Nemyslel jsem že to někdy řeknu ale díky bohu za streamovací služby a jejich seriály. ()

Petrkraus27

Dobře, tak jo. Spider-Mana s Tobey Maguirem byl moje dětství a když jsem zjistil, že se má ukázat znova, tak jsem strašně rád. A ano, Tobey byl neuvěřitelný, ale i tak to pro mě nezměnilo hodnocení tohoto filmu. Začalo to dobře, ovšem po 10 minutách jsem se začal nudit tím, jak jsou ty lidi v tom filmu dementní. Společně s Avengers zachranil vesmír, ale i tak ho ty lidi nazývají vrahem kvůli tomu, že zemřel jeden pochybný týpek. Mají nanotechnologie, ale rozpoznat falešné video je pro ně nemožné. Příjde mi, že to je typický formát utváření děje, zbytečně nafoukla bublina, která by mohla během 30 minut prasknout a celej film by mohl skončit. Ovšem místo toho tady máme zbytečně vecpaného Dr. Strange, který má vyřešit problém. Když šlo o zachranu vesmíru, tak váhal, jestli má vůbec udělat něco s kamenem nekonečna. Ale když má nějaký kluk problém, tak klidně vymázné hlavu všem lidem ve vesmíru. Konec filmu je vícméně jen fan servis a to mě právě mrzí. Brousit hranu diamantu není lehké a tohle je příklad toho. ()

Elanornegra

Očakávania boli veľmi veľké a musím uznať, že som dostal najlepsi film o Spidermanovi, spidermanoch. Od úvodu to malo svoj cveng, skvelý súboj s Doctorom Strange. A hlavne, keď ožívali staré známe postavy. Špeciálne Tobey. Výborná chémia medzi ústrednou trojicou Spidermanov. Skvelý scenár. Willem Defoe a neho Goblin, to zahral famózne aj za ostatných záporákov. Jedine mínus, že som čakal niečo na štýl avengers a dostal som skôr štýl civil war, ale to je len detail. Vynikajuci záver a hlavne after credits, shit Marvel to stále vie…95% ()

zborja

Nečekal bych, že zrovna Mysterio zničí Spider-manovi život. Třetí Pavouček též dospěl a po tomto finále mě teprve zajímá, jak to s ním bude dál. Tak třeba vznikne další trilogie, v níž se opět všichni sejdou. Přesto mým nejvíc nejoblíbenějším Spideim zůstane Toby. Přece se nejvíce zapsal do mého tehdejšího náctiletého srdce ovlivněného animákem ze začátku 90. let. ()

Filmyx

Další dobroserácký film. co to je za shit, poselství má být že zlo je nemoc a dá se vyléčit a nejdřív musíš padoucha pochopit??? strašný!!! minimálně půlhodina srdceryvnych, zbytečných keců pryč by filmu jen slušela. scény s Dr. strangem vtipný, tvoření kouzla super, i ta vykradačka minulých Spideru byla na druhou stranu docela originální, Tobey moc potěšil (ten druhý ne, jeho sérii ignoruju). Degradaci superhrdinských filmů, nepomůže ani místy ucházející humor ()

LEFTFLANK

Edit po druhom kľudnejšom pozretí doma. Z jednej hviezdy som šiel na 4. Kino plné deciek nechápajúcich staršie vydania mi nepridalo na príjemnosti v sále. Po pár mesiacoch ale vzhliadam k tomuto kúsku 4. fázy ako k diamantu. To emočné ždímanie zrazu na mňa doľahlo a užil som si tú snahu najnovšieho Petra aka Toma Hollanda, ktorý chce byť viac ako iba priateľský spidy sused. Takto sa má kua budovať charakter komixového hrdinu a nie to nové tajtŕlikovanie Shuri, Riri, Ameriky a Casey či Marvels, ktoré som zatiaľ nevidel. Ono to môže napriek únave furt fungovať, len to treba uchopiť za správny koniec. ()

Dejf19

JO... děkuji, že jsem mohl u toho být v kině a jen se nechat unášet. Top moment - asi nikoho nepřekvapí... P+P+P ;)))) Top postava - Willem Dafoe si Goblina užil. ()

Redyx1 odpad!

Naprostá slátanina fraška jen pro fanoušky a prachy těchto scifi věcí,.nulový příběh o ničem, milion umělých počítačových trapných triků a výsledek je odpad....z kina jsem vypadl po 30 min. ()

Va3sek_here

Nejlepší Spider Man film od MCU, po vizuální stránce je to jedna z nejlepších marvelovek. Souboje tady jsou lepší než v jakýchkoli jiných Spider-Man filmech. Lepší než originální film z roku 2002, srovnatelné s druhým dílem z roku 2004. Dávám 9,5/10. ()

Zaks

Aj keď to zo začiatku na 5* nevyzeralo, postupne to bolo zaujímavejšie viac a viac. Spidey v tomto filme dozrel na plnohodnotného zástupcu komiksového super hrdinu. Nadmieru bol využitý aj fan servis, snáď v každej scéne bolo niečo s odkazom na súvisiace príbehy. ()

Fearghast

Pominu-li počáteční incident, který vede k ději tohoto filmu, musím zcela jednoznačně hodnotit film extrémně kladně. Ne že by byl děj nějak oslnivý či chytrý, ale je plný drobných momentů a detailů postav, a jejich předešlých akcí v jiných Spiderman filmech, které pro člověka, který si dokáže dát dohromady všechny dané reference, vytvoří zajímavé spojení účty tvůrců k dané verzi Spidermana a ... mnou v 99,9% nenáviděné ... nostalgie. Tohle dát dokupy, aby to tvořilo alespoň nějaký smysl, muselo dát neskutečnou fušku lidí, jejichž láska k danému materiálu je z filmu neskutečně cítit. Bál jsem se, že tradičně nejslabším článkem bude Tom Holand a jeho herecký "um", ale i jemu očividně léta svědčí a dokáže zahrát často i něco, co bych od něj naprosto nečekal. BTW Jak Garfield chytne MJ a jeho následná reakce .. mmm ... chef kiss. Nikoho ta reference nemlátí po hlavě, ale pro danou postavu má obrovský význam. ()

Anosompozer

Porno pre fanúšikov ktorý si užívajú zozoomovaný pohľad dvoch kopulujúcich dokonalých organov, bez komplexného presahu ktorý by zcelil aj dianie mimo kamery. Plus novodobý trend, že všetky dialógy musia byť za každú cenu také ňuňuňu roztomilé vtipnučké, a tak správne šišnuté až sa z toho jednému zmenšuje falus. Peter je totálny pablb ktorého mi bolo ľúto, len preto že je to malý usmrkaný kretén. Takýto prechváleny guláš pripravený z delfínich mláďat maličkých tuleňov a štieniatok dochutený kočičími fouskamy sa tu už dlho neservíroval. A to som relatívne veľký standafanda Marvelu. ()

Nellaron

Svojim hodnotením pôjdem proti mohutnému prúdu väčšiny, vzhľadom na fantastické zárobky tohto filmu a vysoké percentá. Takže som asi už starý na daný žáner, alebo som si dostatočne pred filmom nevypil. Pre mňa určite pozitívnym elementom filmu bolo vidieť ostatných hercov a záporákov z predošlých spidermanoviek. Pekný nápad spojiť tieto univerzá. Lenže tu sa to končí. Samotný dej je založený na nejakom nepodarenom kúzle, ktoré zrazu na konci filmu už išlo bez problémov zopakovať. Okrem slabej zápletky to boli hektolitre sĺz. V každej scéne každý aspoň raz plakal. Bolo to smiešne. Vrcholom bolo vidieť 3 plačúcich spidermanov v jednom zábere naraz! Čo to má do pekla znamenať? ()

HSGID

Pozor možno SPOILER Tak neviem čo je také úžasné na tejto verzii Spidermana že je všade tak ospevovana. Bohužiaľ pre mňa je príbeh úplne nezaujímavý snáď okrem multivesmiru. Dostali sme krásne nostalgické spomienky na starších Spidermanov to som si náramne uzil ale to je asi tak všetko. Nechcem tvrdiť že No way home je katastrofa alebo sračka ale čakal som že tu bude príbeh v niečom prelomový okrem toho že tu bude multiverzum a dostali sme nakoniec príbeh a udalosti ktoré sme už mohli niekoľkokrát vidieť v predchádzajúcich príbehoch čiže zas to isté dokola len s tým rozdielom že tu máme troch spidermanov naraz a že sa im podarí všetkých zaporakov zachrániť. ()

neurochirurg

prehnane detské a najmä nudné story.. pubertálny spider-man s mozgom v plienkach btw. námet a scénar filmu stojí za tak veľké hovno, že sa to ani nedá okomentovať sprostými slovami. ()

qarino

tak z mojho profilu vacsinov dam len hviezdy ale toto si zasluzi aj koment... tento kusok od marvelu ma prinutil prehodnotiti top mojich 10 filmov.... urcite zaujal poziciu top 1. v mojom zozname keby sa dalo dat 6 hviezd dam ich sedem....skvela kamera, pribeh, emocie  no proste TOP ! ()

OsahuKimina

8/10 Patrně splněný sen všech fanoušků Spider-Mana. Jedná se o skvělé vyvrcholení ne jen všech dílů s Tomem Hollandem. Díky představení multivesmíru je to i perfektní shledání, zároveň zakončení a rozloučení celé pavoučí ságy se všemi třemi představiteli Petera Parkera a oblíbenými záporáky, kteří při jejich setkání vyvolají silné, možná až dojemné emoce. Film našlapaný od začátku do konce lahodně naservírovaným fanservisem, vystřelující nostalgii až do stratosféry s těmi nejlepšími digitálními schopnostmi současného Hollywoodu a parádně vybraným soundtrackem v pozadí. Bohužel nebo možná naštěstí má tato kombinace, tak omamující sílu, díky které je velice lehké pro diváka a hlavně pro někoho jako jsem já, kdo na Spider-Manovi vyrůstal přehlédnout, že je to ve skutečnosti velmi jednoduchý, místy odbytý příběh o naivním teenegerovi, který dělá jedno pitomé rozhodnutí za druhým a ohrožuje tím ne jen sebe, ale své blízké a doslova několik světů. Teta May by mohlo vyprávět ( teda právě že nemohla...) V ruku v ruce s často nepatřičně vyznívajícím humorem za každou cenu, který srážel mnoho osudových, emocionálních scén a míjel se účinkem. Předešlé filmy dokázali vážnost a humor kloubit daleko hladčeji. A třeba takový finální souboj byl prostě slabý a nezajímavý, jako kdyby jsme ho neviděli tisíckrát. Socha svobody a boj za tmy na lešení, plný digitálního zmatku. Vážně "originální"... V konečném výsledku se podle mě o tak podařený film vlastně nejedná, ale za splnění fanouškovského přání se všemi legendárními komiksovými postavami to budu schopný přehlédnout jako většina a vyřknout, že se to povedlo. ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

01.05.2023

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

16.02.2023

Všude kam se podíváte, najdete momentálně na stranu marvelovek jenom samou kritiku. V tuhle chvíli není pochyb o tom, že slavná komiksová franšíza zažívá krizi způsobenou záplavou nových filmů a… (viac)