Spider-Man: Bez domova

• Česko Spider-Man: Bez domova (viac)

Po prvýkrát vo filmovej histórii sa náš priateľský sused Spider-Man ocitá bez ochrany svojej masky, a tým bez možnosti oddeliť svoj normálny život od nebezpečného života superhrdinu. Po žiadosti o pomoc od Doctora Strangea sa Peter ocitne ešte vo väčšom nebezpečí, a musí tak zistiť čo naozaj znamená byť Spider-Manom. (Itafilm)

Nivenx

Perfektní téměř bezchybná jízda... potěšili postavy že všech spider manů a byli do filmu zapracovány perfektně. Nechybělo tomu nic, jen místy toho už bylo docela hodně v jednom filmu a vznikl Teda pořádný bordel. ()

Remivsremi

Musí říct, že nejvíce si u třetího dílu Home trilogie cením toho, jak rozhodnutí zde mají svoji váhu a důsledek. To se třeba nedaří příliš prodat MCU v seriálech. No Way Home nečekaně zdrsněl a dospěl. Všechny trumfy, co si tvůrci připravili fungují na výbornou a vy budete prostě na konci spokojení. Těším na další dobrodružství tohodle pavoučka. 80% ()

ondraondra

Neuvěřitelná porce fan servisu, která má navíc i hlavu a patu. Před pěti lety jsme všichni žili v přesvědčení, že film jako tenhle nikdy nemůže vzniknout. A přece jsme se dočkali. Měl jsem pocit, že sleduju epický komiksový event, přenesený na filmové plátno. Tohle je prostě esence komiksového filmu a událost roku. Takhle šťastný jsem byl naposledy u Endgame. Je to zkrátka splněný sen každého fanouška Spider-Mana. 10/10. ()

Script

Na Spider-Mana s představitelem Tomem Hollandem jsem vždy koukal s lehkým odsouzením na základě zpracování charakterů v sérii. Ačkoliv na tenhle film jsem se vážně těšil, jelikož se zde měli spojit hrdinové a záporáci ze všech Spider-Manů. Děj byl do jisté míry zajímavý, ale v jistých momentech strašně divný. Například jsem nechápal tu zbytečnou bitku ve zrcadlové dimenzi mezi Strangeem a Parkerem. V ten moment jsem si říkal, že jim asi zbylo ještě dost rozpočtu na CGI efekty, a že se ještě asi mohou vyřádit. Vizuál byl fakt hezký, ale já si říkal What the fuck?? Vážně tohle muselo být?? (obzvláště když tam padaly nesmyslné řeči). Film hodně zachránilo hraní Alfreda Moliny. Co mi zde vadilo, tak asi výsledné zpracování hudby, která mi ke spoustě momentů nesedí (mimo závěru, tam sedla fakt dobře) stejně jako některé zpomalovačky (kdy už se odnaučí tvůrci využívat to zasrané slow-mo klišé... už je to fakt trapné). Se závěrem filmu jsem nakonec spokojený. ()

UhLee

(9/10). 14. Z nejočekávanějších filmů roku 2021. Je těžké psát bez spoilerů, ale já osobně jsem většinu věcí očekával, ale nečekal jsem, že mě to zasáhne takto intenzivně. Přece jenom Marvel není úplně společnost, která jde fanouškům na ruku. Tímto třetí filmem z pavoučí trilogie se všechno mění. Marvel se tady odvděčil všem svým příznivcům, kteří jsou tady s nimi už pěknou dávku let. Splnil jim jejich nejkrásnější sny a dokázal ukočírovat docela obrovský kolos. Během odhalování všech tajemství a spekulací jsem se fakt upřímně obával, aby to zvládli ukočírovat. V sázce byl osud celé značky Spider - Mana a jeho dalšího osudu. Ale jako už tomu bylo u předchozích velkých filmů, které formovaly budoucnost a osud celého Marvel vesmíru, tak i tady to dopadlo na výbornou. Navíc film položil základy celého multiverse a slibuje ambiciózní budoucnost.  V hloubi duše jsem tušil, že se to stane, ale nečekal jsem, že se u toho budu takto bavit. Cítil jsem se jako malý kluk v dospělém těle, který se shledal se starými známými, které tak dlouho neviděl. Upřímná radost v srdci a nadšení, které u mě u filmu propukly jsou nepopsatelné. Pro mě zůstává naprostým vrcholem Infinity War, která je pro mě zatím dosavadním vrcholem. Jak emocionálně, tak filmově. Spider - Man se však řadí do předních pozic všech Marvel filmů. Tom Holland tady hraje nejlépe ze všech jeho předchozích rolí v kostýmu pavouka a v mých očích dospěl. Mám fakt velkou radost, že se to povedlo. Osobně bych třeba Spider - Mana hodil až příští rok, protože letos bylo fakt těžké držet s Marvelem krok, ale vyplatilo se to. Radost, člověka, který chápe všechno, co se před ním na plátně děje a ostatní lidi se jej třeba pak doptávají na všelijaké detaily, je hrozně příjemná. O tomto filmu se hrozně těžko mluví, protože to překvapení nechci nikomu zkazit, takže jsem nechtěl zajíždět přímo do hloubky a debata se spoilery s mými přáteli bude ta pravá vlna emocí. Věřím, že každý si ve filmu najde svou scénu, která jej zasáhne přímo do srdce. ()

Triple H

Asi najdokonalejší fan service vôbec, a do toho rátam aj veci ako Endgame, Force awakens, alebo vlastne hocičo ďalšie a asi prvý komiksový film, ktorý sa stane (minimálne za oceánom) vianočnou klasikou. Na Spider-Mana mám určitú slabosť, keďže som komiksy s ním čítal ako malý - s týmto vedomím sa v takomto filme nechcem rýpať a vytýkať mu veci, ktoré by mi inak možno vadili, ako to čo ktorá postava robí, prečo, a prinajhoršom je všetko zvládnuté aspoň obstojne. Akékoľvek prípadné chyby sú asi aj vedomou daňou za to o čo tu ide predovšetkým - tzn. o jednu veľkú stretávku po rokoch otvorene robenú pomaly ako vianočný darček pre radosť fanúšikov, a väčšiu radosť ľuďom čo majú napozerné MCU a všetkých Spider-Manov a majú k veci aj nejaký vzťah spraviť nešlo. Holland ako nástupca Downeyho ako srdca a ťahúňa celého univerza začína svoju úlohu plniť veľmi dobre a herecky sa len zlepšuje. Musím povedať, že som nečakal, že po Endgame sa Disney a Marvel zmôžu na jeden z vrcholov celého MCU takto skoro a som prekvapený, že napriek tomu že sme už v piatej či koľkej fáze, stále dokážu prekvapiť, a k sérii pristupujú rozumne a myslia na celok aj detaily, aj na latku, ktorú si sami nastavili. Skrátka toto je vkusne, vybalansovane  a so srdcom na správnom mieste spravený prierez všetkým čo majú fanúšikovia na Spider-Manovi a MCU radi, a je to podané s takou chuťou a emóciami, že je naozaj ťažké sa tomu vzpierať. Nový benchmark pre to ako správne použiť nostalgiu a ako urobiť publiku najväčšiu možnú radosť spôsobom, aby to nevyznelo lacno a účelovo. ()

filmmovier

Ještě lepší, než Endgame? Dost pravděpodobně, protože lepší kinozážitek jsem opravdu ještě nikdy nezažil. Projekce plná emocí, nadšení a tleskání, film servíruje jeden naprosto boží a nezapomenutelný moment za druhým a závěrečná hodina je pak už opravdu něco naprosto neuvěřitelného a neskutečně krásného. Celé je to neskutečně funkční, kromě famózní Hollandovy trilogie to naprosto špičkovým způsobem uzavírá také trilogie Tobeyho a Andrewa, je to plné emocí, humoru, funkční akce, báječných herců a prvotřídního fanservisu, který ovšem rozhodně není hlavním důvodem, proč tenhle film vznikl. Z herců si vlastní zmínku rozhodně zaslouží Willem Dafoe, který je prostě famózní a jako Goblin/Norman snad ještě lepší, než před dvaceti lety. A když pak všechny navrátilce vidíte v jedné scéně hezky pohromadě, je to něco, na co fakt nelze zapomenout. Nádherná podívaná a nejlepší (nejen) MCU film. Jestli je teda to slovo nejen pořád ještě na místě.... Takhle vypadá dokonalost. Tom Holland je naprosto neskutečnej. 100%. ()

Motinski

Najlepšie zvládnutá časť z Hollandovej trilógie, príbehovo aj prácou pri postavách. Motivácie vykreslené veľmi dobre a uveritelne čoho som sa bál asi najviac keďže všetkým bolo vopred jasné čo všetko sa sem chystajú natlačiť. Emócie aj fanservis fungovali na výbornú a posledná tretina (hlavne posledné 3 scény filmu) bola proste bomba. Určite jeden z najsilnejších marvel zážitkov. Progresom prešli aj akčné pasáže, ktoré ma v minulých dieloch až tak nebrali a musím priznať, pár krát som mal aj slzy v očiach. Postava Petera Parkera týmto u mňa dospela a konečne dostala rozvoj aký si zaslúži. Scenár tu mal veľa vydarených prekvapení a pri pár sekvenciach som bol šťastný ako malý chlapec. Pre fanúšikov obrovská udalosť s chybami krásy (niektoré vtípky tu nemuseli byť) a aj keď pár výčitiek mám, nedajú sa spomenúť bez spoilerovania. No Way Home sa u mňa stáva obľúbeným spider filmom (zo všetkých sérii) a jedným z TOP 3 filmov z MCU. Najsilnejšie 4* aké som za posledné roky dal. ()

Lamprea

Nu, to hodnocení, nejen zde na CSFD je solidní úlet, ale pro tvůrce asi dobrej ukazatel, že takovýhle návraty a retro fun záležitosti lidi prostě baví a umí je to nalákat do kin, a to bez ohledu na to, jak moc povedený to ve výsledku je. Myšlenka je to solidní, produkce se asi taky činila, když se jí podařilo nalákat herce z filmů za posledních téměř dvacet let, ale provedení už trochu pokulhávalo. Schválně jsem si dal - pár dní po projekci - první dva díly s Tobíkem a jen to umocnilo můj pocit, že No Way Home je úplně stejně a nechutně přeplácaný jako Avengers a vlastně cokoli ze současný Marvel produkce - což je škoda, protože ne vždy tomu tak bylo a zrovna Spider-man to vůbec nepotřebuje a krásně by si vystačil s mnohem střídmějším přístupem. Škoda. ()

miguel_111

Trojitá dávka Spider-Mana sa v celku vydarila a asi sa jedná o asi najlepší diel celej Hollandovej Spider-Man série. Staré známe záporne/kladné postavy sa vracajú a na niektorých sa čas podpísal dosť výrazne. Maguire už vyzerá dosť zostarnuto, ale niektorým postavám čas prospel napr. Dafoe ten je podľa mňa najlepší zúčastnení záporák, ale aj návrat ostatných postáv sa podaril. Chémia medzi Spider-manmi je vynikajúca, a tak isto aj chémie medzi záporakmi. Vizuálnej stránke nemám, čo vytknúť. Ozvučené je to fenomenálne a akcia je natočená parádne a hlavne prehľadne. Kino zážitok, ako sa patrí a návštevu kina určite neľutujem. Nájde sa kopa mínusov či už sa jedna o klišovitosť scenára, ktorý je dosť čitateľní, ale to človek odpustí a užije si filmový zážitok. Pre mňa 80 %. ()

LUKICKK

Spokojenost. - napsáno hned po zhlédnutí No a takhle s odstupem, jak se nad tím filmem zamyslím, tak si říkám, že jo letsgo to bylo dobrý jak kokot, a chci to vidět ještě jednou a popřípadě pochytit něco co jsem missnul. A konečně dobrá spidermanovka v MCU. ()

DaUr

[Může obsahovat implicitní spoilery] - Objektivně je to kolem 80 %, mouchy ten film má a není jich málo - některé postavy jsou značně nevyužité, některé jsou spíš mluvícími kulisami než skutečnými charaktery, typického Marvel humoru je místy až příliš a závěrečný střet by se mohl odehrávat za světla. Subjektivně si ale těžko představit povedenější love letter pro fanoušky Spider-mana, kteří přečkali ne úplně povedené závěry předchozích sérií, aby se jejich kulminace dočkali o roky později. - Spider-Verse je lepší film, ale víc památných scén a intenzivnější fan service nabídne MCU. ()

LiborGondek

Je to paráda. V podstatě 20 let Spidermana, různých kvalit, představitelů i generací v jednom dvou hodinovém filmu. Po dlouhé době opět opravdu brutálně dokonalej Marvel. 👍 ()

Lachtaan

Zcela nejhůře se píšou komentáře k filmům, které z vás natolik vysají emoce, že nejste schopni ani splácat pár smysluplných vět dohromady. Ve zkratce tu ponechám jen to, že jsem čekal opravdu hodně a dostal mnohonásobně víc. Takhle vypadá esence komiksového filmu v hrané podobě. Takhle se tvoří pocta superhrdinovi, kterého já jako děcko objevil ze všech jeho kolegů nejdřív a díky Raimiho trilogii mi přirostl k srdci. Tenhle blockbuster vás rozbrečí smutkem, ale i štěstím. A to je prvotřídní známka kvality! [viděno v Cinestar Plzeň 16.12.2021] ()

Ryuuhei

Už když se na scéně objevili staří známí záporáci z obou předešlých spidermanských sérií a vyprávěli své ještě známější příběhy, cítil jsem obrovské nadšení a že mi vlastně ani nebude vadit, když se tam nakonec po jejich boku neobjeví příslušní Spider-Mani (Andrew i Tobey se vyjádřili jasně a důvěryhodnou fotomontáž dneska udělá kdekdo). Líbil se mi nápad udělat z toho spíš Peterovu osobní záležitost, která vyústí až k pokusu o záchranu padouchů namísto jejich řadové eliminace. Mělo to spád, úžasné tempo, bylo to vtipné, ale místy i zatraceně překvapivé. Musím to celé ještě vstřebat, ale rovnou říkám, že větší poctu starým sériím filmů se Spider-Manem už No way home vyjádřit nemohlo - udělalo pro to maximum, obě verze zajímavě uzavřelo a já jsem díky tomu stejně maximálně spokojený. Teď jsem zvědavý, jak si Strange poradí se vším tím bordelem, co to za sebou zanechalo - protože tohle rozhodně není konec. ()

ivan_drago

... i přes minulou nepěknou análně bolestivou zkušenost "SČANGLIM" a mou lehce ufňukanou poznámku o vyčpělosti této filmové formule... Jsem opět naklusal do kinosálu, odevzdal svojí rentu v podobě zakoupené vstupenky, aby bohatí byli ještě bohatší... A... kurevsky se bavil... místy film upadá do lehké trapnosti a takového nucenéno humorobraní... a ještě k těm titulkovým a potitulkovým scénám... méně je někdy více a obzvlášť ta potitulková je takový trailer na další film a popravdě jsem postrádal její smysl... ()

BROKEN_

Nejočekávanější komiksový film roku ( teda pro většinu lidí, pro mě to byla Snyderova verze Justice League ). No Way Home začíná tam, kde jsme naposledy viděli Petera v post-credit scéně z Far From Home a musím dát obrovský palec nahoru za tento úvod. Miluju když Marvelovka začíná se svým logem, ale místo klasické znělky slyšíme co se děje již v scéně v úvodu filmu. Příklad Infinity War. Celý úvod má úžasný spád a strašně se mi líbilo, jak Spidey lítal s MJ, vypadalo to fakt hodně dobře. Film jako takový má opravdu rychlé tempo a děje se tady hromada věcí, až si myslím, že diváci, kteří viděli jenom MCU Spider-Mana nebudou TAK nadšení, jako fanoušci, kteří vyrůstali na předchozích Spider filmech. Záporáci z předešlých dílů jsou zpátky, jak nám již prozradili trailery. Jak řekli samotní tvůrci, původně bylo v plánu, že nám ani ty záporáky neukáží v trailerech a spíše nás budou lákat na souboj Spideyho s Doctorem Strangem. A za sebe musím říct, ty vole! Kdyby tohle udělali a v kině bychom viděli starý známí záporáky, tak bych nejspíš ze samotné radosti vyletěl ze sedačky. Ale na druhou stranu chápu, že chtěli tvůrci větší hype na film, takže nám ukázali záporáky. K postavám: Spider-Man – Tom Holland odvádí v poslední době opravdu skvělou práci a dokazuje v jiných filmech, že není jenom Spider-Manem. V tomto filmu v několika emotivních scén, kde se musí spolehnout jenom na svoje výrazy, odvádí sakra dobrou práci. Samotná postava Spider-Mana mi u předchozích filmů tolik nepřirostla k srdci a neviděl jsem v něm tolik toho Petera Parkera. Ale No Way Home a vlastně jako celá trilogie o dospívání, a na konci tohoto filmu se z něho stane Ten Spider-Man/Peter Parker. Tento film má na Petera obrovský dopad a za to jsem strašně rád. Ed a MJ – ti jsou ve společných scénách s Peterem skvělý a jejich chemie je ukázková. Zamiloval jsem si je po zbytek filmu a když došlo na emoce, tak se přiznám, bylo mi jich líto. Zendaya a Jacob Batalon jsou perfektní. Doctor Octopus – Alfred Molina si po 15 letech zopakoval svoji ikonickou roli z do dnes nejlepšího Spider-Man filmu – Spider-Man 2 od Sama Raimiho. Ten má hned ve své první scéně skvělý souboj se Spideym, který je nápaditý a pěkně si pohrál s chapadly, které používá Iron Spidey oblek. Za mínus považuji konec tohoto souboje, kde se mi nelíbilo, jak Peter Octopuse porazil. Tobeymu to ve svém filmu trvalo 3 souboje než Octopuse porazil, tam Tobey zvítězil díky mysli. Ale Holland zvítězí jen díky nanotechnologii, z které je vytvořen Iron oblek. Jinak je, ale Molina úžasný a šlo vidět, že patří k jedním z nejlíp napsaných postav ze Spider světa... nebo jak bych to řekl :-D. Green Goblin – Věřím, že spousta lidí bude považovat za nejlepšího záporáka filmu Goblina. A vůbec bych se tomu nedivil. Herec Willem Defoe si návrat tohoto šíleného záporáka střihnul dokonale a když si vzpomenu na ten jeho kontaktní souboj se Spider-Manem, tak rozhodně vítězí ze všech akčních scén z filmu. Defoe je úžasný herec a když hraje Normana, tak mu to žerete i s navijákem. A jakmile přepne svým tonem hlasu na Goblina, tak je to skoro až hororový. Electro – Jaime Foxx je borec a šlo hodně vidět, že do postavy Electra dal hodně sebe. Jelikož svým chováním mi nepřipomínal toho Electra z Amazing Spider-Mana 2, ale více mi připomínal samotného Jaimeho Foxxe. K němu nemám moc co dodat a vedle Goblina a Octopuse ti nejlepší záporáci filmu. Lizard a Sandman – Ti jsou ve většině scén digitálně zpracovaní, jelikož se asi nepovedlo studiu přesvědčit herce Rhys Ifans ( Lizard ) a Thomas Haden Church ( Sandman ). Nakonec se herci objeví na konci filmu, ale jde vidět, že Sandman je použitý záběr ze třetího Spider-Mana a u Lizarda konec Amazing Spider-Mana. K nim jinak musím říct, Sandman mi tolik nevadil, ale Lizard mi tam přišel zbytečný. Obešel bych se bez něho, možná by se mi víc líbil Venom ze Spider-Mana 3, ale na druhou stranu chápu proč tam nebyl.... diváci ho nemají rádi. Zbytek postav/obsazení v pohodě. Akce – samotná akce je ve většině případů ve tmě a krom souboje na dálnic s Octopusem a kontaktní bitku s Goblinem si jinak nevzpomenu na žádný jiný souboj, který byl super, nebo nápaditý, či zapamatovatelný. Finální bitva je zase ve tmě a je tam tolik střihů, že jsem se někdy nemohl z orientovat a nedokázal jsem si to kvůli tomu tolik úžit. Akce z Raimiho trilogie je pořád nepřekonaná. Vizuál – Ten je lepší než v traileru, kde jsem se bál, že to bude průser, ale jde vidět, že to zlepšily. Bohužel režisér Jon Watts má takový nezajímavý vizuál ( chápu není to James Gunn nebo bratři Russovci ). Režie – Watts bohužel částo tlačí na humor. Což je vlastně u této trilogie zvykem a někdy se to fakt nehodí. Hlavně ve Far From Home jsem s tím měl problém. Watts nedokáže udělat nějaký wow efekt, který by diváka zvedl, ze židle. Například příchod starých známých. Celkově je občas hodně rychlí střih a to co se děje v daný scéně je v mžiku hotobý. Watts by někdy dle mého potřeboval 5-10 sekund na víc či dokonce nějaký slow-motiony. Hudba – Michael Giacchino odvedl slušnou práci a kombinace skladeb z minulých Spider-Man filmů je velice dobrá. Hlavně u Octopuse a Goblina. Slyšet hudbu z Raimiho trilogie mi udělalo obrovskou radost. U Electra mi ale chyběl obecně neoblíbený dubsteb od Zimmera ( z Amazing Spider-Man 2 ). Já jsem ho tam chtěl slyšet! Závěr – film je velice emotivní a na konci jsem nejednou brečel. Film postavu Spider-Mana neskutečně posunul vpřed a jeho budoucí filmy mě hodně zajímají. Chtěl bych o tomto filmu mluvit a psát dlouhé slohovky :-D..... možná někdy napíšu Spoiler sekci. No Way Home je bezesporu nejlepší MCU Spider-Man film, ale není lepší než Raimiho jednička, dodnes nejlepší Spider-Man film dvojka a i animovaný Spider-Verse je lepší. Pro fanoušky Spider-Mana je tento film sen. Btw hodnocení zde a vlastně obecně od diváků po celém světě je neskutečný. A já chápu proč. Lidi dostali velkou nostalgii na předchozí Spider filmy, plno humoru, který ve většině případů fungoval. Ve druhé polovině doslova nerdí orgasmus a velkou dávku emocí. Já ale nejsem TAK nadšený jako ostatní diváci. I přesto je to skvělý komiksový film, který si ještě mnohokrát zopakuji a těším se, až si ho pořídím do své filmové sbírky ( bluray/dvd ). P.S. Chci Amazing Spider-Mana 3! 8/10 () (menej) (viac)

DragonnCZ

8/10. - Čekal sem hodně a dostal sem vlastně co sem chtěl, a zase ani nedokážu říct, že by se mi to nelíbilo. Prostě nenadchlo, neurazilo. První mínus co bych chtěl hnedka vytknout je Daredevil ten tam byl jen na začátku a to bylo všechno a čekal sem že tam bude mít nějakou větší roli a nakonec nic, jen krátký cameo. Dabing celkem ušel, nic hrozného, bylo to poslouchatelný, ale nechápal sem proč se půlka sálu směje nad joky, který absolutně nedávaj hlavu ani patu, což bylo zajímavé. Věc která se líbila všem a i mě spolupráce a vztah všech 3 Spider-Manů, ke konci to bylo fakt nádherný jak se loučili a bylo hrozně nádherný vidět jak přišli z portálu a vypadalo to celý kouzelně atd atd. Dále jsem ani nějak nepobral vlastně o co tam šlo těm záporákům, celý to tak působilo nahodile, tady se najednou otevřel multivesmír, nalítali sem všichni takový a makový lidi a byl v tom guláš. Potom herecký výkony,kdy se návratili všichni z původních filmů bylo prostě nice. Potom dobře odvedený námět a scénář. Opět se navrací stejnojmenný režisér, který opět udělal dobrou práci. Hollandův Spider-Man se dle mě zase někam posunul i tím že na něj skoro všichni zapomněli, umřela mu teta May. Krásná akce, i když za mě ze 4 fáze MCU asi nejslabší, Spideyho flexibilnost při houpání na sítích která prostě byla hrozně nádherná a musela trknout snad každého atd atd. Potom co se týče scénáře má to třeba hrozně suprový začátek a rozjezd nádherný intro kde mluví Mysterio a hnedka to člověka vpálí do děje. Co se mi ještě líbilo byl nový Hollandův oblek, vypadá hodně cool. Ještě bych chtěl zasáhnout do scénáře a to, že celkově mi to přišlo takový hrozně očekávaně udělaný to co se nastínilo v trailerech už hrozně prozrdadilo z filmu a už to nebylo takový překvapení, hrozně spíš lině udělaný o nic víc se tam nesnažili nějak pořádně překvapit diváky, protože vše nám už předložili trailery a všechny 3 Spider-Many už čekal každý a Daredevila maybe taky, ale upozadili ho až na pozadí. Délka filmu jakž takž není to ani hrozně přetažený ani nijak krátký ani se to neposralo jako u Homecomingu kdy odvypravování a tempo byly hrozně rychlý a mě ani nepřišlo že ten film měl fakt 2 hodiny. Zároveň i když se ve filmu snažili o něco velkýho přišlo mi celý film hrozně dětinský a i když měl být film mířený spíš na veterány kteří si pamatují starý Spider-Many z dětství. Docela se mi i líbilo potom ten dialog s lektorkou z vysoký kdy prostě Spideymu řekla jo ty seš fakt hrdina a líbilo se mi že za to jak jí zachránil život se za něj i za všechny jeho kamarády přimluví aby je vzaly na výšku. Koncept otevřenýho multiversa už se nakousl v Lokim a tam se mi líbil o malinlo víc než tady. No už ani moc nevím co bych k tomu dál dodal. Toť mé dojmy z promítání Spideyho No Way Home. ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

01.05.2023

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

16.02.2023

Všude kam se podíváte, najdete momentálně na stranu marvelovek jenom samou kritiku. V tuhle chvíli není pochyb o tom, že slavná komiksová franšíza zažívá krizi způsobenou záplavou nových filmů a… (viac)