Šest teenagerů, kteří si přijeli užít dobrodružství v táboře na druhé straně Mlžného ostrova, musí začít spolupracovat, aby přežili dinosaury, kteří ostrov pustoší. (Netflix)

Recenzie používateľa Bozvav k tomuto seriálu (3)

Jurský svět: Křídový kemp (2020)

Pokud bych byla dítě, asi bych se nadšením zbláznila. Rozjezd první řady úžasý, skvělý vizuál - dinosauři jsou naanimovaní naprosto dokonale, působivá hudba, akce, napětí. Naši hrdinové jsou sice poněkud zaškatulkování, co se povah a sociálního postavení týče, přesně dle kýčovitých klišé šablon v meritu těcto seriálů, ale to vem čert, nebo dinosaurus. Postupně s dalšími díly sice přichází jistá jednotvárnost, kterou nezachrání ani krimi zápletka s nehodným vědcem, či roztomilý dinosauřík. Ale i tak si první řada udržela poměrně vysokou kvalitu. nevím, jestli jim ten náboj vystačí na další dvě řady, ale první hodnotím 70%. ()

Křídový kemp (2020) (S01E01)

Naprosto skvělý úvod, byť postavy dětí vybraných na jakýsi zkouškový tábor dinosaurů jsou poněkud šablonovití. Krásný vizuál, skvělá hudba, napětí, vše ffunguje. Pro děti to musí být bomba. První díl vidím na plný počet, uvidíme zda tvůrci vysokou laťku dokáží udržet. ()

Tajemství (2020) (S01E02)

Trošku slabší díl, co se vtipu týče, na stranu druhou se rozjíždí docela zajímaví zápletka s vědcem, který asi nebude kladná postava. ()