Šest teenagerů, kteří si přijeli užít dobrodružství v táboře na druhé straně Mlžného ostrova, musí začít spolupracovat, aby přežili dinosaury, kteří ostrov pustoší. (Netflix)

Recenzie používateľa CZRohlik k tomuto seriálu (2)

Jurský svět: Křídový kemp (2020)

I když seriál omezuje rating (hlavně tam nevidíme ani nikoho pořádně umřít) a animace postav, musím říct, že to hezky prohlubuje lore Jurskýho světa/parku. A na to, že postavy lidí vypadají... tak jak vypadají, tak dinosauři jsou zvládnuti na jedničku. Upřímně mě u první série iritoval carnotaurus, ze kterýho se rozhodli udělat neschopnýho dementa, kterej jen padá. ()

Série 3 (2021) (S03)

Po druhé sérii, která měla sice pořád svoje mouchy, ale byla značně "dospělejší" dostáváme třetí, která ze začátku moc nenadchla, ale postupem času (třeba tak od čtvrtýho dílu) začíná být díky scorpiovi mnohem zábavnější a napínavější. Celkově mi to i od poloviny přišlo mnohem temnější a brutálnější. Škoda jen, že mi to pořád kazí ta animace, ale teď se k tomu bohužel přidali i celkem špatný vtipy a některý dialogy. V nějakých částech mi chování postav přišlo trochu hloupý, ale tak když vezmeme v potaz, že je to seriál spíš pro děti tak to asi chápu. ()