Šest teenagerů, kteří si přijeli užít dobrodružství v táboře na druhé straně Mlžného ostrova, musí začít spolupracovat, aby přežili dinosaury, kteří ostrov pustoší. (Netflix)

Recenzie používateľa rublik05 k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2020) (S01)

Moc jsem nepochopil, pro koho je ve finále tento seriál určený, kdo je jeho cílová skupina diváků. Děti budou jistě spokojené, i když je tu na můj vkus dost násilí a i nějaká ta vulgarita. Mě osobně dost vadila animace, která působí velmi lacině, má plno chyb a místy je dost odfláknutá. Příběh je vcelku jednoduchý, plný nelogičností a nenabízí víceméně nic nového. Hlavní postavy v podání protivných teenagerů se chovají extrémně nelogicky a celkově jsou velmi otravní a nezajímavý. Sice má série jen 8 dílů po 25 minutách, takže celkem rychle uběhne, nicméně po nudném úvodu se dostaneme do obyčejného dinosauřího survival módu, který potěší nebo spíš pobaví asi jen to menší publikum. Seriál Jurský svět: Křídový kemp je pro mě obrovské zklamání, de facto jen vykrádá nápady z předešlých filmů a nepřináší vůbec nic nového. Plus ta pokažená animace, nelogický děj a dialogy také na kvalitě moc nepřidají. 3/10. ()

Série 2 (2021) (S02)

Druhá série Jurského světu přinesla jisté zlepšení, zejména co se animací týče. Tvůrci si dali mnohem více záležet na různých detailech, ať už se to týká dinosaurů, kteří konečně vypadají jako dinosauři, nebo vizuálního vzhledu jednotlivých postav. Příběh je však opět plný nelogičností, ovšem tentokrát má daleko větší tah na bránu. Co však bohužel zůstalo stejné, je mimořádně stupidní chování všech postav. Tato série je podle mě mnohem více zaměřená na dětské publikum, což se samozřejmě odráží na její celkové kvalitě. Nicméně objektivně musím uznat, že jisté zlepšení opravdu nastalo. 4/10. ()