Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

MartinNDL

Do prdele, to už je to tolik let? Já tyhle animáky miloval a jsem rád, že moje mládí patřilo z velké části právě jim. Když se teď dívám na plakát Kačerů, tak se slzou očí přemýšlím o tom, jaký to bylo být dítě. No, bylo to dokonalý. ()

(mOnkey)

Na tomhle animáku jsem jako malý vyrůstal a dodnes jsem mu zůstal věrný. Jsou jen dvě možná vysvětlení: 1) buď je opravdu tak zdařilý, že ani po letech neztratil nic ze svých kvalit, anebo 2) jsem stále pouze přerostlé dítě. Já myslím, že od každého trochu. ()

Jonash87

Úvodní znělka na 1*, krásně vykreslené příběhy, humor, zajímavé příběhy a.... Ramba nebo Ňouma. To nemůže být za méně jak čtyři hvězdy... ()

rakovnik

Klukům z Kačerova jsem vždy záviděl, jaká prožívají se strýčkem Skrblíkem a Rampou dobrodružství. Také mě fascinovalo, jak umí plavat strýček v penězích. No, asi jsem mu tu možnost i záviděl... Vynikající seriál mého dětství. ()

MrPierc

Kačeři jak hůůůůůůrikáááán ... Dodnes si tuto úvodní píseň někdy zazpívám. Všechny postavy mají perfektní charakter a hlavně ty příběhy nebyly stupidní, ale měli i poučení. Seriál také vysoce hodnotím díky dětskému věku, kdy jsem na něj koukal. ()

cariada

Jako dítě jsem to hltal a úvodní písnička byla super. Jen jsem se těšil na kačera Donalda a on tam skoro nebyl. Ale Rampa byl taky super . Ps-vždycky jsem chtěl taky skákat do zlatáku jako Skrblík. ()

Mefistofelle

Zrovna kačeři mě nikdy moc nebavili, na druhou stranu to ale je čistě jen moje osobní záležitost vkusu a snížení hodnocení mi v tomto případě nepřijde vhodné. ()

joker.george

Tímto seriálem jsem nadobro propadl kouzlu Disneyho. Vždy jsem u toho seděl jak zařezaný, plně si vychutnával příhody a dobrodružství nejen strýčka Skrblíka. Dokázal jsem se probudit snad v jakoukoliv dobu, jen abych nezameškal ani jeden díl a vždy jsem byl maximálně spokojený a unesený. ()

DruidKarel

Není potřeba komentář, a nebo jo... Vynikající příběhy a k tomu plno kačerů. Strýček Skrblík a jeho synovci jsou skvělou partou. Vždycky mě to bavilo a mohl jsem u toho sedět pořád. I dneska se na ně rád podívám... ()

starbrejkr

Ach, kolik z nás kvůli tomuhle vstávalo o víkendech v sedm ráno?? Říkám si, jak jsem toho mohl být tehdy vůbec schopný, když dneska před desátou nevylezu, už to hovoří za vše. Špičková zábava a strýček Skrblík je jeden z hrdinů mého dětství, o tom jeho trezoru se mi hodněkrát zdálo. ()

C0r0ner

Navzdory místnímu hodnocení mi tenhle seriál nikdy k srdci nepřirostl. Možná se mi nelíbilo, že všichni aktéři byli kachny a určitě se mi nelíbilo, že všichni tak debilně šišlali. A k tomu jsem ještě nesnášel tu úvodní znělku. A vlastně jí nesnáším doteď, tak asi proto ty 3*. 60% ()

Fallen_One

Seriál mého dětství, který jsem hltal, když se podívám zpátky, úplně neuvěřitelně. Prvních padesát dílů mělo vtip, vážnost, atmosféru, super hudbu, napětí. Dalších padesát, s novým dabingem a lehce předělanou grafikou...mno...ztratilo to vážnost a nabralo dojem "udělejme si ze sebe legraci". Každopádně 5 hvězd za prvních padesát dílů určitě! ()

bouchy

Tomuhle snad ani nejde nedat 100%. Už se mi kolikrát vymstilo, že když jsem se podíval na něco, co jsem žral v dětství, byl jsem dost zklamaný (prostě taková ztráta ideálů...), ale konkrétně Kachny jsem si nedávno stáhl, v rámci odpočinkového odpoledne 4 díly pustil a... je to nářez :)). Nedá se nic dělat, tohle je láska na zbytek života. Akorát jsem si nikdy nezvykl na to, že v pozdějších dílech místo Mirko Musila daboval Skrblíka takovej divnej kvákal a ztratilo to trochu z toho kouzla... RIP ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)