Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

sidzej

Seriálová animovaná klasika s výborným českým dabingom, ktorý je výnimočne lepší než slovenský. V sérii Disneyho animákov je však Káčerovo až na 3. mieste. Čo však nič nemení na tom, že je to vcelku vydarená dobrodružná jazda. ()

Cimr

Jsem holt už dítě porevoluční a tak byla má nejoblíbenější pohádková postava strýček Skrblík. Údajně jsem dokázal koukat celý den na jeden díl a pořád s otevřenou pusou. Víte proč? Protože TO MÁ DĚJ! Děti nejsou idioti a nenakrmí se tím, že nějaké blbé postavičky poskakují a po obrazovce a něco divně žvatlají. Ale když se tomu dá nějaký dobrý příběh a je to napínavé, tak nezbývá než koukat s otevřenou pusou. Ať už vám je pět nebo šedesát. ()

keddy79

Šikula a jeho úžasný domeček, McKvák a jeho letadlo, Magika a její kouzelní hůlka, Skrblík a jeho čvrťák, kluci a jejich barevné kšiltovky ... To je nostalgie! ()

zdepapepa

Dnes už pro mě naprosto legendární kreslený seriál. Byl jsem sice fanda původních hlasů dosti cartoonů, ale tenhle mě nějakou zvláštní náhodou minul. O to mi dabing přirostl celkem k srdci. Na obyčejný kresleňák to mělo občas celkem akční příběhy (ještě aby ne, když Strýček Skrblík má obří trezor), Jen si na to vzpomenu, už mi v hlavě zní úvodní znělka. Nejlepší věc s odstupem času? Pěkně barvitá animace. Asi v tom určitě už byly nějaké stroje, ale dnešní animované seriály mi přijdou moc umělé, co se týče animace a všechny vypadají tak nějak podobně. Růžové brýle nostalgie dovedou snadno přidat hvězdičku nebo dvě, které by tam objektivně být nemusely. ()

Asgy

Jó, kačeři :). Dnes už nechápu, že se mi vždycky ráno o víkendu chtělo kvůli tomutu seriálu přivstat, ale kde jsou ty časy :)... ()

Džejkop

Moje nejoblíbenější Disneyovka od prvního do posledního dílu. Už jako malého mě fascinoval trezor strýčka Skrblíka. Vrcholem byl zasklený desetník. Nemůžu říct, že bych byl kdovíjak hrabivý, ale zaplavat si v trezoru plném pěněz bych neodmítnul. ()

Vojcl

Tohle je skutečně nostalgická záležitost. Kdo říká, že na to nekoukal jako malý tak lže :-) Ale i po letech, když se na Kačery podívám tak je to vážně jeden z nejhezčích seriálů pro děti, kvůli kterému jsem vděčný za dobu, ve které jsem vyrůstal. ()

erased

Klasika všech klasik. Obzvlášť pro kačero-maniaka jako jsem já. Ještě teď se mi ve skříni válí nejmíň 10kg Kačera Donalda a ve chvílích nudy je probírám. Jediná hvězda dolů za nepřítomnaost samotného Donalda. ()

gogos

Výborná kalsická Disneyovka. Dodnes patří Rychlá rota, My z Kačerova a Tom & Jerry, mezi mé nejoblíbenější pohádky a s malým bhrácháncem na to vydržím i dnes koukat na příšerné kvalitě VHS... ()

blackrain

Akční animovaný seriál. Strýček Skrblík neustále střežící své milované penízky před Rafany, Hamounem a Magikou von Čáry. Skrblík a jeho synovci se vydávají za různými dobrodružstvími, výborně jim sekunduje pilot Rampa McKvák. Čas od času se zde objeví další velmi známá postavička, kačer Donald. ()

Bat55

Nostalgia Forever. Na tento seriál mám hrozne veľké spomienky, ktoré sú nesmrteľné. Na tomto som vyrastal, nesmrtelný animovaný seriál 80. rokov minulého storočia. Stríček Skrblík a jeho traja synovci ma parádne zabávali, na toto som každé ráno pozeral a dnes už len nádherne spomienam, ale ak by to začali opakovať, určite na to juknu, neviem, či by ma to tak chytlo ako v detstve. Vtedy, v tých dobách, by to bolo za 5*, dnes už musím ísť o hviezdičku dole. ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)