Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

AnniqueCh

Kačerov jak hurikán, k nám už míří. Auta, laser, aeroplán, městem víří. Příběhy píše, z téhleté říše: Kačer, uÚu! Teď k vám děti z dálky letí Kačer, uÚu! Přináší sem kouzelnou zem, Kačer! Kačeři přijdou když jsi v nouzi, když tě úzkost ze sna vzbouzí, zavolat jen stačí heslo: Kačer, uÚu Teď k vám děti z dálky letí Kačer, uÚu Přináší sem kouzelnou zem Kačer na tváře smích Ti právě dých pan Kačer, uÚu! Oó, Kačer, uÚu! Teď k vám děti z dálky letí Kačer, uÚu Přináší sem kouzelnou zem Kačer na tváře smích Ti právě dých pan Kačer, uÚu! Hlavními zvířecími hrdiny tohohle seriálu začínajícím tohle znělkou jsou kačeři Strýček Skrblík, Hamoun, Třpytivá zlatka, Sluha John, Tři synovci Bubík, Dulík, Kulík, paní Čvachtová, malá Kačka, malý Nouma a pilot Ramca Mc Kvák. ()

soukyd33

Paradox je, že v půlce seriálu se postava Donalda nahradila jinou, ale o to zábavnější. 👍😄 Postavy zná snad každý. Zábava pro celou rodinu. Každá postava má svůj charakter, a snaží se ho všude projevovat. Některé díly jdou za sebou. Jiné na sebe nenavazují. Poznámka: Občas jsem se vážně zasmál. 😄 Doporučuji. Hvězdiček 5 ()

Miroslav.Zac

Abych nesoudil jen podle třicet let staré nostalgie, pustil jsem si pár dílů i nedávno a pořád to pro mě má to stejné kouzlo, jako když jsem byl malej kluk. ()

Praso

Jako malý kluk sem každou sobotu a neděli vstával už v 6 hodin, abych si nenechal ujít jeden z mých, tehdy nejoblíbenějších seriálu, vždycky vyhrál ten zazobanej dědek Skrblík s pomocí nešikovného Rampy :-) ()

majklfly

Kačerov jak hurikán k nám už míří Auta, laser, aeroplán Městem míří Příběhy píše Z téhle té říše : Kačer, hůhů Teď k vám děti Z dálky letí Kačer, hůhů Přináší sem Kouzelnou zem Kačer Kačeři přijdou, když jsi v nouzi Když tě úzkost ze sna vzbouzí Zavolat jen stačí heslo: Kačer, hůhů Teď k vám děti Z dálky letí Kačer, hůhů Přináší sem Kouzelnou zem Kačer Na tváři smích I právě týv Pan Kačer, hůhů ()

EricNor

No jo, za pět. Začátek se sestřihem budoucích nebo minulých scén byl nejlepší. Vždycky jsem byl zvědavý, jestli v tomhel díle už bude ta scéna ze začátku nebo tahle. Rampa McCvak (někdy Cvok), strejda Skrblík a ti další báječní hrdinové. U Disneyho ty seriály prostě umějí. ()

Himlhergot

Tak Kačery jsem v dětství miloval a už o půl šesté jsoem v sobotu celý natěšený čekal u TV až začnou. A když vidím dnes nějaký díl tak mně s nostalgií skane slza po tváři. Strýček Skrblík, Šikula,Magika von Čáry,Hamoun,paní Čvachtová a hlavně můj favorit Rampa McKvák jsou postavy které budu navždy milovat. A navíc parádní úvodní píseň "Kačerov jak hurikán. Co víc si může devítiletý capart přát. ()

akiro

Jasných 5. Děti na tenhle seriál zrovna koukají a já se k nim rád přidávám. Kdo by neměl rád Rampu nebo Skrblíka a jeho věčné souboje s Hamounem. Korunu tomu všemu dávají Rafani a jejich neustálé pokusy o dobytí Skrblíkovy pokladny. Super, super, super. ()

FANzNR

krásne spomienky na víkendové rána môjho detstva :-) ...človeka až zamrzí že dnešné deti nemajú veľa možností vidieť tieto rozprávky (rovnako aj Rýchlu rotu, Gumkáčov či klasického Toma a Jerryho)... ()

Manarit

Věčná škoda, že podobných děl není víc. Kačeři jsou nadčasoví, ale bohužel v českém dabingu velmi zkažení novým předabováním, které je opravdu velmi špatné i bez srovnání se starším. Strýček Skrblík a synovci jsou nedostižní :D ()

noggy

Klasika, nostalgie... na druhou stranu nejen to - dobře vystavěné a vypointované příběhy, kladné rysy pohádky (dobro vždy nakonec zvítězí), což všechno u dnešních seriálů pro děti postrádám. ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)