Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

LadyPig

Pamatuji, když je kdysi dávali každé ráno na Nově a já kvůli nim vstávala, dokonce jsem kolikrát ukecávala rodiče, abych nemusela do školy, když je dávali v týdnu :D Moc jsem je milovala a doteď na ně můžu koukat. ()

Smerfetka88

Přestože se jedná o import z USA, je to jedna z pohádek, na kterou ráda vzpomínám. Spolu s Chipem a Dalem a Gumídky je to důstojná konkurence našim pohádkám a něco, co bych s klidem pustila i svým dětem. Jsou to příběhy bez zbytečného násilí, je v nich humor, jsou milé, občas je v nich i nějaké to ponaučení a hlavně jsou krásně nakreslené. Když jsem se po letech podívala na to, co se hraje v neděli dopoledne, úplně mě to probralo. Myslela jsem, že větší hrůza než Pokemon není, ale pak začaly další "pohádky" z dílny Japonců a dalších a na to se dívat nedalo. Nevím, odkud jsou pak všichni ti superhrdinové a jiní, ale je to vesměs dost ponuře nakreslené, hodně plytké a celkově nekoukatelné. ()

Godhaj

,,Měl bys od nich vybrat nájem, strýčku!" Kulík, Bubík, Dulík a Rampa McKvak patřili k mým nejoblíbenějším hrdinům během mého dětství. Ale ani po letech mě tento seriál nenudí. Příběhy jsou správně akční a fantastické, hrdinové zábavní se slušnou porcí hlášek nejen pro děti. Příběhy jsou poněkud scénáristicky ploché, ale za 20 minut nemůžeme chtít žádné propletené psychologické rozbory, které by se stejně k tomuto seriálu nehodily. Co se mě týče, tak doporučuji dětem i dospělým, i když těm už jen z nostalgie. ()

topi80

Mirko Musil a jeho geniální hlasová kreace při dabování Strýčka Skrblíka. Příběhy o něco méně atraktivní než Rychlá rota, ale zato krásně barevné a některé postavy taky stály za to (Rampa, Ňouma, paní Čvachtová nebo Rafani). A těch povedených hlášek, například od Rafanů: "Skrblíkova pokladnice bude prázdná jako tvoje palice." Anebo dialog Skrblíka s Šikulou: "Šikulo, ty jsi k nezaplacení." "Taky jste mi ještě nikdy nezaplatil." ()

Rimland

Nestárnoucí klasika. Lituju dítěte, které vyrůstalo či vyrůstá bez tohoto seriálu. Dokážu se na to dívat do smrti a pořád se stejnou radostí ve tváři :-) (tedy za předpokladu, že hlasovou stránku obstarají pánové Musil, Heřmánek, Lipský, Klapka a spol.) ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)