Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

Opsha

Přiznám se, že srdečně nesnáším produkci pro děti. Tohle je jedna z mála čestných vyjímek. Žral jsem to jako malý a i teď si myslím že je to jako sobotní raníček po páteční kocovině vynikající. Žádné tuli-tuli, ani přehnaná infantilita, a navíc samé sympatické a zajímavé postavy, podpořené perfektním českým dabingem (přiznám se ale, že jako malý jsem nesnášel hlas Donalda, přišlo mi že můj komiksový hrdina si zaslouží heroičtější hlas). P.S. Ovšem novácký dabing druhé série je dost poprůměrný (a přezpívaná písnička trhá uši), jenže tyhle díly se v původním shání zatraceně těžko. ()

made1

Ta úvodní písnička mi zní v uších ještě dneska a je super, že se na ni chytí i ostatní. "Kačerov jak hurikán k nám už míří, ... Kdo zapomněl, viz. youtube. ()

widla

Dnes děkuji za vynález videorekordéru. Díky tomu se na můj nejoblíbenější seriál můžu dívat pořád dokola:-D! Samozřejmě to nedělám....;-) ()

slovan1

Snad není nikdo, kdo by tohle neznal. Klasika mezi kreslenými seriály. Dnes si rád pospím, ale kdysi, když Kačeři běželi v tv, tak jsem shchválně brzo vstával aby mi neušel ani jeden díl. Všechny postavy zkultovněly a měly dostatek prostoru. Různorodost příběhu a klasická koupel Skrblíka v penězích... Je v tom kus mého dětství. ()

BMAJTZ

Jeden z nejlepsich animovanych Disney serialu meho mladi. Bohuzel pouze mladi kdyz jsem na to koukal nedavno prislo mi to svou jednoduchosti az prilis vlazne nicmene urcite presto velice kvalitni serial. ()

ranp

Imho určitě nejlepší seriál z Disneyho dílny. Svým způsobem jsem na tomhle seriálu vyrůstal. Poprvý jsem to zaznamenal v televizi roku 90 nebo 91, kdy mi to máma přečetla v programu. Těžko říct, kdo by byl mým oblíbeným hrdinou tohoto seriálu, jestli Rampa, Rafani nebo strýček Skrblík.. No svým způsobem asi všichni :-) ()

Reanimated

Společně s TMNT absolutní špička mezi tehdejšími animáky pro děti. Rampa McKvák, Držgrešle Hamoun, Magika von Čáry, Robokačer... Ty příběhy zkrátka byly díky tolika fantastickým postavám neuvěřitelně variabilní a zábavné. ()

chamba

Najkrajší kreslený seriál, ktorý predbehol svoju dobu. Niektoré myšlienky a hlášky káčerov som pochopil až v nedávnej dobe :))) ako napríklad výrok starého McTátu: "Nemusíš byt pilnejší ale chytrejší" :D:D. Škoda len, že v slovenčine je tento seriál skoro nemožné zohnať, aby som ho uchoval pre budúce generácie... ()

Benedygtus

Neco jako detska klasika? Ja myslim, ze pokud neco takoveho existuje rozhodne tam patri i Skrblik s jeho syny, Rampou McKvakem a pani Cvachtovou! V kazdem dilu originalni dobrodruzstvi a uprime i ted se na nektery z tech dilu rad podivam. ()

islanzadi

Kdo by je neznal? Ještě teď se musím smát tomu, jak jsem v sobotu ráno vstávala, abych je stihla. Škoda, že dnes už v televizi tak často nejsou. Byla by to příjemná změna. A nejhorší je, že můj 8 letý bratr už kačery pomalu nezná. :-( ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)