Réžia:
Hak-chan YooEpizódy(11)
Hrajú
Ji-seok Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)
Když rozkvétá kamélie (2019) (seriál)
Chuno (2010) (seriál)
So-min Jeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
1%ui eoddungut (2016) (seriál)
Můj tajný románek (2017) (seriál)
Sang-yeob Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Midas (2011) (seriál)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (seriál)
Soo-jeong Ye
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Aggwi (2023) (seriál)
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
Odvážný poslíček (2017) (seriál)
Han-wi Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Kávový princ (2007) (seriál)
Jin Heo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Baeknyeonui shinboo (2014) (seriál)
Byeong-sook Seong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Yi-rang Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Láska za svitu měsíce (2016) (seriál)
Příběh Nokdua (2019) (seriál)
Eun-pyo Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Ah-hyeon Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Maerineun wibakjoong (2010) (seriál)
Areumdawoon geodaeege (2012) (seriál)
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (seriál)
Hee-bong Jo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Do-yoon Lim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Pinokio (2014) (seriál)
Geuraeseo naneun antlpaengwa gyeolhonhaessda (2021) (seriál)
Neon naege banehsseo (2011) (seriál)
Ik-tae Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Má Venuše (2015) (seriál)
Bok-in Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seutobeuligeu (2019) (seriál)
Geuraeseo naneun antlpaengwa gyeolhonhaessda (2021) (seriál)
Susanghan pateuneo (2017) (seriál)
In-na Yoo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Seung-soo Ryoo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Gyeoul yeonga (2002) (seriál)
Il-seob Baek
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (seriál)
Soo-hyang Lim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ailiseu (2009) (seriál)
Aidu aidu (2012) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
Bo-ra Nam
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Sangeo (2013) (seriál)
Ye-eun Kwon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hunnamjeongeum (2018) (seriál)