Čierny Panter: Navždy Wakanda

• Česko Black Panther: Wakanda nechť žije (viac)

V najnovšom filme Čierny panter: Navždy Wakanda musia kráľovná Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) a Dora Milaje (Florence Kasumbová) bojovať, aby ochránili svoj národ pred svetovými mocnosťami po smrti kráľa T’Challu. Kým sa Wakanďania snažia prijať ďalšiu kapitolu svojich dejín, naši hrdinovia sa musia spojiť s Vojnovým psom Nakiou (Lupita Nyong’o) a Everettom Rossom (Martin Freeman) a spoločne vydláždiť novú cestu pre kráľovstvo Wakanda. (Cinemart SK)

SmajdalfCZ1

Co k tomu napsat. Nechtěl jsem recenzi psát, ale během vaření oběda se mi to rozleželo, protože takhle zklamaný jsem dlouho nebyl. Upřímně jsem od tohohle filmu nic neočekával, ale i tak jsem skončil zklamaný. Hudební podkres a vizuál byl v pořádku, ale problém nastává u postav. Shuri nezvládá tahat celý film a Riri v kostýmu, co vypadá jako lego hračka z výprodeje, je taky naprosto otřesná. Tohle je jeden z těch filmů, které bych nedoporučil ani někomu, koho nemám rád. Dvě a půl hodiny v trapu.  I Morbius je lépe strávený čas a to je průser. ()

FOndra

Vše smeřuje k epické bitvě dvou kmenů. Nakonec dostaneme jen šarvátku na lodi. Absence hlavního hrdiny zde chybí víc, než si byli tvůrci schopni připustit. Ind v zelených plavkách s křidélky u kotníků byl špatný vtip.. ()

montelie

Tak už první panter byla byla pěkná sračka, ale aspoň se něco dělo. Tahle uspávací velepruda, u níž jsem musel co chvíli přetáčet zpět, se opravdu nepovedla. ()

pds

Tie dve ⭐dávam za hudbu, inak je tento film nuda, nuda , nuda. Už to tu bolo písané veľa x ale musím to aj ja povedať. Posledný dobrý Marvel bol ENDgame a to je smutné. Za mňa len 35%. ()

darthboal odpad!

Aquaman si popletl cestu a místo v DC se ocitl v Marvelu. Ovšem cestou domů mu jaksi k nohám přirostly lítací boty mladého percyho džeksna a aby nebyl na všechno ničení světa sám, přizval si na pomoc z Pandory několik Avatarů. Ale nic není ztraceno, do cesty se jim postaví Femiplaneta opic 2.0 ()

Kushina

Bylo to dobrý, vlastně jsem ani nevěděl, že Chadwick zemřel.... R.I.P. Každopádně co se příběhu týče, tak tonebyl žádná extra slává, ale ani to nezklamalo. 65% ()

Predator77 odpad!

0 procent, Tak z mého pohledu se jedná o zcela zbytečně dlouhý a nudný film se kterým by nikdo neměl ztrácet čas, a jo věřím že se určitě najde někdo komu se tahle marvelovka bude líbit ale mě ne a za mě dávám odpad protože na tomhle filmu se my upřímně nelíbilo vůbec nic !!! a lituju toho že jsem s ním vůbec ztrácel čas tak že gratuluji marvele jen tak dál s pohřbíváním sám sebe ;) ()

Rian_witcher

Už první Panter byl vcelku bída, ale tohle předčilo i má negativní očekávání. Je zde špatně úplně vše, počínaje trapným záporákem a konče ještě trapnějším předáním Pantera slaboduchému jedinci bez muskulatury. Navíc čekáte takřka 3 hodiny na něco čím by film zaujal, aby jste na konci zjistili, že jste jen ztratili 3 hodiny života a nedočkali se ani velkého H. No a aby se neřeklo, nechali ve filmu zahrát mluvené party i dva bílé herce. Klasický rasismus naruby... ()

bonovox

Už dlho si nespomínam na film, kde ma iritovala celková dĺžka filmu, to je najväčšia slabina toho pokračovania Black Panthera, inak sa jedná o vkusné pokračovanie príbehov z Wakandského kráľovstva, kde dominujú nie priekvapivo ženy. 60% ()

BlackAdder87

Není to špatné, ale mohlo to být mnohem lepší, kdyby se film víc zaměřil na emociální rozpolcení Shuri a vynechal zbytečnou až rušivou "reklamu" na Iron Heart. Taky konflikt Vakanďanů a Yukatánců postrádal epický rozměr a povětšinou působil spíš jako bitka pár lidí a ne CGI záběry shora to fakt nezachrání. ()

MiniRecenze

Nekonečná délka, roztahaný děj, nezáživné postavy, přetmavený obraz, nevýrazný záporák, žádná epičnost a odfláklé triky- pokud hledáte tyto vlastnosti, tak zde je najdete. Od smrtí Tonyho Starka a Captaina Ameriky jde celý Marvel do hajzlu. ()

Ace.A.T.L.

Spíš, než pokračování, je to spíš pocta Chadwickovi. Neni to špatný, ale ani nijak průlomový. Letitia má konečně mega prostor, ale moc ho nevyužije a to je škoda, páč v jedničce byla epesní. Za mě průměrný 3* a DOPORUČUJU ()

Stoctyrec124

Myslím si, že jako pocta Chadwicku Bosemanovi je to zpracované skvěle. Místy je to až překvapivě osobní a dokonce i dojemný, ale jako film to je hrozně roztahaný a přehnaně dlouhý. Potěšilo mě to i přes určité neúplně dokonalé momenty. Za poslední dobu jeden z lepších filmů. ()

BloomGeorge

Opět se mi dokazuje skutečnost že už Marvel jen chce dojit peníze a nezáleží mu na obsahu, kvalitě či jakékoliv normálnosti příběhové linie. Jediné co musím nechat je jedna hvězda čistě za efekty. Nic ale absolutně nic není poutavého na téhle slátanině s rasistickým podtextem ve stylu zlých bílých utlačovatelů spolu s žabím mužem s křidélky od KFC na nožičkách 🤦 Co to dopr...e je 😡 Už mě nebaví ta korektnost a genderově nebo jiné hovadiny jak cpou úplně všude. Tohle má být ku..a Marvelovka a né Moralsitka 🤦 Už i filmový svět se žene ( nebo už je ) do absolutního dna a ještě níže. To už lidi vážně nejsou normální 🤦? Nechápu to a další Marvelovka co spadla u mě na nekoukatelnou slátaninu 👎👎 ()

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři

04.09.2023

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

95. Ceny Akademie ovládlo Všechno, všude, najednou