Obi-Wan Kenobi plánuje odvážnu misiu na nepriateľské územie. (Disney+)

Krnac

7/10 zábavná špiónska akcia s divnými momentami. Celkovo ma epizóda bavila a viacero vecí tu bolo dobre napísaných ale furt sú tu divné momenty ktoré nedávajú veľmi zmysel a zrážajú zážitok, špeciálne plot-wist na konci nedáva veľmi zmysel ale oproti ostatným epizódam to tu zaberá minimum času takže toto ma s celého seriálu asi najviac bavilo ale nechápem ako chcú zakončiť dej takto keď ostávajú 2 epizódy a ešte sa tu nestalo nič čo by som považoval za podstatné vrámci SW sveta. ()

rime

Oni to prostě točí jak počítačové hry, akorát si nezahraješ a místo toho hraje nějaké pětileté dítě. Celkově je to urážka inteligence dospělých lidí, tak si to děcka užijte. Na zmíněné scénáristy a režiséry si dám extra bacha, abych od nich něco dalšího  omylem neviděl. ()

Tomas.Abi

PART IV překonal všechna má očekávání a scénáristé, kteří splácali tento "příběh" dosáhli toho, že už mi je celý seriál i děj u análního traktu. Ano, to byl ten nejnudnější a také nejstupidnější příběh od dob Vzestupu Skywalkera. Inkvizitoři, jejich základna, personál základny, vybavení základny, zabezpečení základny, kompetentnost celého Impéria byla spláchnuta na dno planety, na které se tato epizoda odehrává. Ewan už nemá ani co zachraňovat a i kdyby se postavil na hlavu a citoval Macbetha už nemůže tuto grotesku zachránit. Toto mají být Hvězdné války, VÁLKY, a postavy se tam chovají tak, jako kdyby byly na exkurzi v Disneylandu. Tato epizoda padá opět díky scénáři na samé mořské dno a zabředává do písku, plného odpadků a fekálií. Tento příběh je urážkou inteligence průměrného diváka a může se líbit akorát tak čtyřletým dětem, které ocení to, že to je krásně barevné a hýbe se to. Gratuluji scénáristům. Za toto byste dostali ve škole nedostatečnou a neprošli byste do dalšího ročníku. ()

tata22

Na sci-fi a fantasy počinech se mi líbí, že si mohou tvůrci dělat v podstatě cokoliv. Vše je povoleno, fantasie se meze nekladou. Nejde mi tedy pak do hlavy proč to nedělají. Proč neustále opakují stejné scénáře, stejné postupy, podobné scény a tak pořád dokola. Stejně je tomu i tady. Seriál vykrádá svoje vlastní nápady a postupy. Bohužel nejen tenhle seriál ale i filmy počínaje Episodou VII to tak dělají. Nechápu proč, jestli se konejší myšlenkou, že to tak diváci chtějí ? Já myslím, že nechtějí. To opravdu se nenajde v Hollywoodu žádný člověk, který by byl schopen vymyslet něco nového, neotřelého ? Tolik možností, tolik různých ras, planet, droidů a všeličehos zajímavého a my pořád jen osvobozujeme princeznu, navíc čím dál horšími a jednoduššími způsoby, kterým se opravdu nedá věřit (pardon, možná 6 leté děti tomu věří). Smutný příběh, co si má chudák fanoušek myslet. Při tom u Star treku je to úplně stejné jako SW. Asi je v tom nějaký tajemný záměr. Nechce se mi věřit, že by byli všichni tak úplně natvrdlí, že by neviděli to co tady většina fanoušků popisuje.... ()

Saralinos

Větší klišé jsem ještě neviděl, minulý díl skončil trash soubojem, ale nějakými emocemi ze strany Obiho, ale hned po třech sekundách flashbacků se na Vadera úplně zapomene. Očividně se zapomnělo i na Kenobiho zranění a ve zbytku epizody nevidíme ani trochu náznaku na to, že jeho ruka byla osmažena jak špekáček. Pak Kenobi jen tak přesvědčí náhodný povstalce, že mu unesli milovaného a oni s ním jen tak letí, i když ani moc netuší, co se děje. Poté vidíme vyslýchání Ley a to je taky jeden velký odpad. 10letá holčička má silnější mysl než 40letý podvodník. A pak já už ani nemám energii to rekapitulovat. Lightsaber se používá jako baseballová pálka, na začátku dílu Obi-Wan nepohne ani se šrotem, pak zastavuje masa vody, z bezvýchodné situace se stane přílet stíhaček na poslední chvíli a aby toho nebylo málo, hacknutý droid má pro jistotu červené oči, abychom si ho náhodou nespletli s nějakým dobrákem. Už ani moc nemám chuť se dívat na další epizody, nevidím moc šanci něco vylepšit. ()

lupulus111

Ultra oceňuju bigballs a fivehead plans na ušetření kapitálových výdajů za sraní na jakékoliv obranné mechanismy na základně! Úplně si dokážu představit architekta s výkresama jak předvadí jeho návrh Anymu a ten se nasere protože vidí že pimprlín zapomněl na defensivní stránku věci a začne ho škrtit až architekt v poslední chvíli u posledního dechu vyhrkne vy nic takového nepotřebujete Vás se všichni bojí ooo velikýýý aaaaauchascdhaspdfa a Any si řekne já to máš kurva pravdu mě se všichni bojí a nikdo si nedovolí mě ohrozit Muhahahaha! vííc kreditůů pro mě ()

Miky191

Pokiaľ mala minulá epizóda pár vyložene idiotských momentov a dier, tak táto vyslovene vyžaduje, aby bol divák po lobotómii. Moses Ingram je tak zlá herečka, až z toho bolia oči, Ewan hrá svoj subštandard, ale aj tak to úplne stačí, aby to aspoň on potiahol. Disney z nás už robí nesvojprávnych kokotov, scenár dalo napísať niekomu, kto videl maximálne Star Wars Wiki a mám dojem, že táto režisérka by vedela pokaziť aj televíznu reklamu. Krucinál ale som nasratý. Boha Krista. Disney má toľko prachov, toľko možností a urobia toto. ()

Fearghast odpad!

Fakt nemohli hned od začátku napsat, že jde o seriál pro 5ti leté ... od 5ti letých? Člověk měl pak má zbytečné představy, že bude na co koukat. Ale když hlavní bad guy zlobí prstíkem 5ti leté Leie a světelné meče se neškodně odráží od zbroje Stormtrooperů ... člověku postupně dochází obočí, která by nadzvedávat a oči, které protáčel v sloup. ()

tomini

Desetiminutové týrání diváků úděsným výslechem devítileté, zbylých dvacet minut nemístného chování a hlášek a to celé protkané „oh, jak příhodné“ momenty na způsob poslední trilogie Star Wars. V tomto díle se shledáme s novým faktem - nejen že Stormtroopeři jsou slepýši, co neumí trefit ani tvoji mámu, ale (pod)důstojníci jsou buď hluší nebo Impérium je zastánce minimální mzdy, protože nikoho nezajímá, že Tala celou dobu nahlas říká Obi-Wanovi přes Discord jaká je zrádkyně. Konec byl jak třešinka na dortu. Obi-Wan v převleku za ještě bezdomovějšího bezdomovce s nádorem u boku (Leou) se skrze celou základnu během poplachu dostane na loď a unikne. Dokonce ani Vader nedrží slovo a Revu jen kolem krčku poškádlí, než ji pogratuluje, že na droida Lei dala tracker. Opravdový Vader by „poděkoval“, že splnila svůj úkol a následně by jí i tak zlomil vaz. Původně jsem chtěl dát jednu hvězdu, ale celý díl byl tak ztřeštěný, že dám dvě. Ve finální scéně jsem si představoval bezdomovce Obi-Wana jak naskočil na ramena Lei ve stylu starých komických snímků od Disney. Deborah rozhodně tohle neměla dostat do rukou. „There's no way out!“ - Stormtrooper zastrašující Jedie, o kterých slyšel jen z legend, chvíli poté, co viděl, jak byl jeho kolega přeměněn na šiškebab. ()

colis

Já nevím... fakt nevím, proč jsem vždycky tak naivní a při každým novým projektu, filmu, seriálu či aspoň epizodě doufám, že Myšák ty SW nezkurví ještě víc. (díkybohu za Manda). ()