Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje. Dan Forester, odhodlaný zachránit svět pro svou dceru, se spojí s geniální vědkyní a svým odcizeným otcem, aby zvrátil osud planety. (Prime Video)

bonovox

Nenaplneny potenciál. Námet je dobrý ale celé spracovanie a hlavne scenár je mierne povedané odflaknutý. Emzáci sú celkom zaujímavo podaní, taktiež akcia mnohé zachraňuje ale celkovo ide len o priemer. 60% ()

oblonskij100

Místní artové entity opravdu neumějí ocenit eňoňuno biják. od začátku do konce mě okupovali motýli v podbřišku vzrušením a pak  na konci jsem dosáhl vyvrcholení. Je úplně jedno, že to chvílemi byla slátanina, je jedno, že šlo o patos napříč rodinou generací, prostě jsem se bavil. Ano, někomu mohlo chybět pozorovat hodinu jak padá list, a artově čekat, či dopadne. Ale mě to nasytilo. ()

Tomas_PO odpad!

Ach jaj. Kombináciou chute na dobrý scifáč a 66% hodnoteniami padla voľba na tento film. No s výrazným sklamaním. Nápad je obohraný, herci neautentickí, scenár pokuľháva, jednotlivé scény a najmä dialógy miestami až príšerné a záver to len celé zaklincuje. V pohode sú snáď len príšerky. ()

moriero

V rámci žánru naprosto dostačující. Hele, když si chci pustit Ramba, tak ne proto, že bych chtěl řešit environmentální problémy planety. Pustím si ho, protože chci vidět testosteronovou jízdu plnou hlášek a mrtvých padouchů. Prostě akční výplach po náročném dni v práci. Takže když mám náladu na akční sci-fi střílečku plnou klišé - a dostanu akční sci-fi střílečku plnou klišé, tak jsem maximálně spokojen. Všem muselo být hned jasné, kdo je Yvonnka a jak asi dopadne Arnoldův zeťák. A co? Všem fanouškům tohoto žánru to bylo naprosto buřt. A emzáci byli fakt vymazlení. 80%. ()

Grázl83

Prvních hodina dobrá, hlavně to neznámo fungovalo skvěle, ale jak se objevila dcera (zvláštní že zrovna u ní časový paradox nefungoval) a šli chytat samici, začalo to spadat do škatulky hollywoodské klišé, ze kterého se to již nevymotalo. Jedná náhoda a blbost vedle druhé, působí to pak strašně komicky. ()

HennessyVSOP

Tak tohle by mohla být taková Hvězdná pěchota 20. let 21. soletí ne? Podle mě naprosto parádní Béčko, je vidět, že se Chris Pratt od Arnieho něco i přiučil. A když píšu, že se jedná o béčko, tak ale se vším všudy, včetně klišé, nelogičnosti děje, atd. K pěti hvězdičkám tomu nicméně chybí ještě trochu lepší hlášky, těch bylo bohužel dost poskrovnu. ()

sirjohn

Výborná jednohubka, v kategorii B za 5* ! Příběh je opradu pecka, zpracování/kvalita/celkově scénář, děj..to je opravdu béčko.. Ale skvělý béčko !! Příběh, nápad opravdu předčí mnohé "lepší" filmy, tohle v kategorii vyšlo opravdu pěkně. Kdo má chuť na survival sci-fi, užije si to. Ostatní hodnotící by měli lépe volit filmy podle chuti :-). ()

daleba

Asi to mohlo bejt dobrý, ale všichni se tam chovají jak nepřemýšlející idioti. Vůbec nechápu to hodnocení tady! Tohle není béčko!!! Je to jen céčko s velkým rozpočtem... ()

ReactLotus

Dobrý film, ale popularitu Amazon Prime alebo ako sa to volá nezvýši. Začnem mínusmi. Vzťah postáv mi neprišiel uveriteľný. Film je dlhý, takže by tam na to mal byť priestor, ale napriek tomu postavy prakticky nespoznáme, len niečo nám o nich povedia. Príbeh je dost predvídateľný ( vrátane plot twistov), zvuky sú dosť recyklované. Kamera a efekty sú na skvelej úrovni ( ale to sa od Amazonu dalo čakať). Nie som si istý, či vybrali práve najvhodnejších hercov. Nie je to nejak zložitý film (teda až na dedov paradox ). Koniec koncov som si ale film užil. 7/10. ()

Scaevola

Povedené akční béčko se sci-fi zápletkou naštěstí nepředstírá, že je něčím víc. Tajtrdlíkování Ch. Pratta se sice nehodí do osudové stylizace, avšak největší otázky ve mně přesto vzbuzuje natahovaný závěr, jenž má jakési filmařské ambice a dokresluje proamericky laděnou rodinnou linku, ale působí veskrze zbytečně, protože divák si snadno domyslí, co se muselo stát po návratu z budoucna. Zkratka asi o půl hodiny by vyzněla úderněji. ()

kaukola78

Na mě zbytečně dlouhé.Bohatě by stačilo hodinu a půl až třičtvrtě.Tak zbytečně dlouhou stopáží ztrácí na kvalitě.Jinak je to kvalitní béčko na klučičí pokoukaní. ()

jjjerry

Dobrý nápad. Nevyužitý potenciál s hloupým scénářem. Ten jed (protilátka) byl absolutně zbytečný a naopak jeho využití bylo nelogické a trpané. Dobří vetřelci, hezké boje, ale to je tak všechno. Jako video do hry super. Jako film primitivní a místy nudné. A poučování od děcka experta na sopky bylo spíše z nějaké komedie ne? Režisér to místy po**l. PS: už na začátku je faktická chyba, kde si pletou lék na tuberkulozu (antibiotikum) a vakcínu, stačilo otevřít googl, ach jo. ()

Markeee

za mňa celkom milé prekvapenie, Chrisa Prata alias Starlorda veľmi nemusím za to, že zbabral zabitie Thanosa, ale týmto snímkom si u mňa napravil reputáciu :D Ale teraz vážne, veľmi mi to pripomína Battle Los Angeles krížené s Na hrane Zajtrajška v kombinácii s Hviezdnou Pechotou, Battleship, Pathfinder a ďalšími podobnými snímkami a ja tieto filmy proste žeriem :) ()

swenyx

Asi jsem trošku zklamaný, jako jo viděl jsem to hodnocení, ale stejně jsem v to měl víru. Čekal jsem, že příběh bude trash a jediný co asi tak nějak fungovalo byla akce. Prakticky tu byl jen jeden druh enemáka (kromě královny, která je ale furt stejná) což mi vadilo, doufal jsem ve větší rozmanitost. Postavy taky nic extra. Ale chápu, že je to dělanej film pro casual consumery. Není to žádná tragédie, ale ani nějaká pecka. 3,6 not great not terrible. ()

JokerBaby

Dobrý film, dobrá hudba , super akčné AKCIE od začiatku až dokonca . Christ Pratt už zdá sa a dospel a začal ako rozumný muž. Tento film si rozhodne nenechajte ujsť . Akčnych filmov sa točí veľa ale niektoré majú hlavu aj pätu a trochu sa tam aj uvažuje. Film určite pobaví každého fandu akčných filmov. Ono je to vlastne taká zmeska ako sa už bežne točia filmy. Skoky do minulosti, votrelci.  Napodarený skok do budúcnosti atd. Každá scéna ktorá začne vás udrží v napätí. ()

luciasce

Mně se to líbilo, mám slabost pro Chrise a mám obrovskou slabost pro Yvonne. Děj neupadal, scénář nebyl úplně vymaštěný. Líbilo se mi, jak odůvodnili původ těch potvor. Sci-fi dobrý, časový paradox špatný, ale jinak povedené. ()

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

05.02.2022

Když Amazon oznámil poslední finanční výsledky, podstatná sekce ohlášení náležela audiovizuální zábavě, která je pro firmu čím dál podstatnější. Za filmy, seriály a hudbu loni utratila 13 miliard… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)