Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje. Dan Forester, odhodlaný zachránit svět pro svou dceru, se spojí s geniální vědkyní a svým odcizeným otcem, aby zvrátil osud planety. (Prime Video)

Likan7

Pokud vypnu mozek a přijmu jejich pravidla hry, dostanu překvapivě pohodový výplach, který dělá čest těm největším sci-fi flákům. Je to mix Na hraně zítřka, Vetřelce, Terminátora, Dnu nezávislosti i Věci a funguje to překvapivě celkem dobře. I Chris Pratt je zase tím sympaťákem jakým si ho pamatuju a s prstem v nose utáhne celý film, akční scény, humor a dokonce i vážnější rovinu. Chris McKay není skvělý režisér, film určitě nebude akční sci-fi klasikou, ale na takový film jsem koneckonců čekal snad rok a půl. A právě The Tomorrow War je prvním vyloženě příjemným překvapením znovu nastartovaného průmyslu. A klidně bych dal dvojku. ()

Maximilianus

Ani extra skvelé ale určite nie zlé. Nápad super, akcie pomerne dosť a mimozemštania vizuálne aj pohybovo skvelí.  Nedostatkami boli všetky klišé a toľkokrát videné šablóny. 6,7/10. ()

Hellierer

Příjemná odreagovačka, která přiznaně cituje Hvězdnou pěchotu či Den nezávislosti, v pohodě odsejpá, nabízí dostatek akce a dokonce tam fungují i nějaké ty emoce. K tomu ještě přihazuje docela sympatické obsazení (pro Pratta mám slabost) a hlavně naprosto super design emzáků. Kdyby se to v první půlce odprostilo od těch "vtipných" hlášek, tak jsem ve výsledku spokojenější více, ale i tak se jedná o nečekané překvapení. ()

LukasKalasek

Nebejt průměrný akce a J. K Simmonse tak si to nezaslouží ani ty 2*. Absolutně nevtipný, nelogický a až směšný scény doplňují občasné herecké pokusy Chrise Pratta, které to ale nemají šanci zachránit. Takhle prostě logika cestování časem nefunguje, nemůžete si jen tak říct, že se objevíte na mistrovství světa ve fotbale v Kataru (btw těch pár přerušených minut zápasu bylo to nejzajímavější v tom filmu) a pak najednou na plážích Miami vy troubové! Nemluvě o naprosto retardovaný geologicko-vulkanické části na konci. ()

Franc1s

Čekal jsem, že to bude nudná srágora, kde v půlce to vypnu. Ale nakon The Tomorrow War (2021) ec, jsem se dokoukal do konce a můžu říct, že dobrý :D Samozřejmě nejlepší zde byli akční sekvence, kvalita triků a pěkně to odsejpalo a ty dvě hoďky utekli pěkně. Horší to bylo občas s dialogama a vážnou tváří Ch. Pratta, to mu ještě moc nešlo, ale snad se do tho časem dostane! 7,5/10 ()

arkie

Kolaz filmov, ktore sme uz videli. Plus dojak o rodinnych hodnotach. Ziadni inovativni votrelci, tazko uverit, ze by tieto potvory dokazali zlikvidovat vsetky armady sveta. A chujovina, ze by nikoho nenapadlo zaverecne riesenie, naozaj nie. ()

vikino1

Není to sice čistých 5 a ano má to v sobě logické chyby, ALE je to prostě nejlepší scifíčko,, co se za ten zasranej Covid natočilo.  Tímpádem se přímo nabízí srovnání s velkým konkurentem od Netflixu Army of the Dead. A Amazon vyhrává na plné čáře. Super emzáci, super první kontakt s budoucností, akce dost a když odfiltrujete to, že svět zachraňuje jedna rodina + banda ultrasprávňáckejch budáků + uplnej závěr (emzák na pěsti s Pratem) tak je to super svižná, zábavná jednohubka, kterou si určitě pustím ještě jednou... ()

Nix

Ale jo, já se bavil. Je pravda, že jsem neviděl první počin Lego Batman od režiséra, ale tohle mi na úvod vcelku sedlo, je to sice všechno, co už tu bylo dáno a hozeno do mixéru a čekáte co z toho vyleze, kupodivu směs, která mi zachutnala, měla spád, vtip, klišé a občas i tupý chování, kterému se nikdy nikdo nevyvaruje a aspoň u jedné postavy tohle dycky řeknu, ale není to ztráta času. Starprd mne bavil a J.K.Simmons byl dobrý překvápko. ()

Tipko

Upútali ma vo filme super scifi efekty, ale zvlášť myšlienka  silného rodinného puta medzi hlavným hrdinom (otcom) a jeho dcérou. Hlboký bol hlavne okamih ich vzájomného uzdravenia a zmierenia. No nedá mi nezareagovať na ideologickú myšlienku: je tu propagácia nezdravého očkovania a najmä zdôrazňujem klam, že vedci a vojaci v budúcnu zachránia planétu pred príšerami. Tou príšerou je a vidíme to dnes v korona divadle, štát a tzv. odborníci, ktorí sa podieľajú skrze škodlivú vakcináciu na pochovávaní ľudstva. ()

netWoor

Řemeslně skvěle natočeno, nápad s posíláním vojáků fajn (byť podle mě to mělo výrazně vyšší potenciál) a ... a to je vše z toho pozitivního. No to zas byla kokotina. Emzáci (nebyli podobní tomu z Hellboye?) s inteligencí nižší než ... třeba vlk (taky útočí ve smečce, ale trochu u toho přemejšlí) měli napřed přiletět mezihvězdnou lodí (no to určitě by ti slintalové postavili), abychom se nakonec dozvěděli, že je to trochu jinak a eště blbější. A s tím si lidstvo, které umí cestovat v čase,  neporadilo. Dcerka je od elitního velitele, přes elitního střelce a bojovníka i elitní vědec. Výčet dalších kravin asi nemá smysl. V podstatě trochu jiná Hvězdná pěchota. Konec to sráží pod tři, ale dám je. ()

Ceberus

Celkem standardní vyvražďovačka nekonečných vln digitálních monster (Vetřelec, Hvězdná pěchota, Válka zítřka). Díky rozpočtu úctyhodné triky i velké jméno hlavního herce. Film ale nemá ani čím urazit, ani čím nadchnout, takže z toho vychází krásný průměr. Dětští herci dovedou zkazit film, tady je naštěstí malá herečka výjimečně nadprůměrná. ()

LordMysti

Slušných 70%. Pořádných sci-fi není nikdy dost, navíc s tímto hereckým obsazením. Film by si téměř zasloužil ještě větší hodnocení, bohužel to je pouze další klasická variace na vetřelce a záchranu lidstva. ()

gemi

Kris Prak v ne-úplně-špatném-sci-fi, které mohlo být vynikající, nebýt tří věcí: 1) Digitální kamera. Ta je super na dokumenty, ale pro blockbuster se nehodí, protože obraz vypadá lacině. Triky jsou tu výborné, CGI příšeráků parádní, ale ten digitál to prostě kazí. 2) Tuny patosu. Dlouhé, patetické proslovy, které ale nechají diváka chladným. 3) Bázlivý střihač. Hlavně v těch patetických scénách. Na druhou stranu je tu skvělá výprava a příběh je docela hutný, takže dát tomu tři mi přijde krapet nespravedlivé. Ale ty čtyři jsou z uvedených důvodů slabší. ()

bearmeedek

Do půlky to bylo hodně zoufalé, pak se to změnilo na téma Vetřelec(i). Ale ani to nepomohlo. Vetřelců už bylo hodně a určitě lepších. Nevím, někomu stačí málo, ale podle mě to bylo dost naivní a vůbec ... ()

DavidWebb

Letná busterbloková sezóna sa začala..., začala? Po dlhej dobe som sa zabavil pri akčnom/sci-fi filme a jazda to bola parádna aj napriek predstave stoviek do červena sfarbených tvárí  s penou u huby, prskajúcich a pľujúcich na obrazovku, revúc z plných pľúc: „Šak tam drbni atomofku, pyčo!“ a kritizujúcich všetky možné nelogistické chyby, diery v snári a vykrádačky všetkých možných flikov (mňa ich napadlo niekoľko), no á? Yvonne je stále superkočka na zožranie, Zmetok si od čias Strážcov Galaxie znova sadol na podobný šerbeľ a sadne mu jak uliaty, a ani ostatní sa nemajú začo hanbiť. Formálne je Tomorrow War spracovaný prinajmenšom pôsobivo a napr. zobrazenie prechodu časom je rovnako originálne, ako aj sugestívne. Osobne by som tam možno videl aj nejakú symboliku... ale o tom sa tu nechcem rozpisovať. Ťuper-ďuper filmíček, čo pohladí šulínek. ()

RAFT

Tak,film se opravdu povedl.Na to první film od režiséra nepočítám animák ,natočil režisér dobrý kousek.Chris Pratt a mimozemská invaze vážně ,dobré .Herec zahraje snad všechno .Nenudil sem se vůbec ,film odsejpá od začátku do konce.Akce nám ve filmu odsejpá,humor taktéž .Pokračování jestli někdy bude sem stím .Za mě 70% ()

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

05.02.2022

Když Amazon oznámil poslední finanční výsledky, podstatná sekce ohlášení náležela audiovizuální zábavě, která je pro firmu čím dál podstatnější. Za filmy, seriály a hudbu loni utratila 13 miliard… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)