Sám ďábel (Liz Hurley) si najde Elliota Richardse (Brendan Fraser), lehce přihlouplého dobráka, zamilovaného do své kolegyně Alison Gardnerové (Frances O´Connor). Aby získal její srdce, podepíše Elliot s krásnou ďáblicí smlouvu - splnění sedmi přání výměnou za jeho duši. Jak se ovšem ukáže, ďáblice, která je stále o krok před Elliotem, bujaře mu servírujíc jeho tužby, má poněkud zlomyslný smysl pro humor, a tak vrací svého "klienta" každým z jeho nových životů do živoucího pekla. A tak je Elliot pořád blíž a blíž peklu skutečnému, věčnému... (oficiálny text distribútora)

Wally

Nevyužitý filmový potenciál...jedna hvězda za sem tam vtipnou scénu a druhá za Liz Hurley, která je prostě..... 😉 Trošku mne zaráží, že se ve filmové branži nechytla více, protože hrála lépe než B. Fraser, který mi vyloženě vadil a ukázal, že toho talentu opravdu moc nepobral...ještěže se vymyslela série Mumií, kde nebylo potřeba moc hrát.... ()

Balu...

Jsou tu pasáže, které bych v tom horším případě přepracoval, v lepším případě úplně vynechal. Že je Hurley naprosto mimo chápání většiny mužské populace, není třeba dodávat a tak tvoří to správné "proč vidět zrovna tuhle komedii" - doojem z Frasera je trošku rozpačitý, perfektně by mi do této role seděl Jason Biggs.. Jinak je to totálně nenáročná komedie o ničem a nikom, i tak ale má potenciál k pobavení (možná =) ) .. ()

Perry-

Některé vtipy dobré, jiné spíše podprůměrné. Líbila se mi přání, jak se Elliot měnil :) Konec patřil taky k lepším částem filmu. 2,5*-3* ()

DocBrown

Narkobaron 5*, Citlivy milovnik 4*, Basketbalista 5*, Spisovatel 4*, Lincoln uz jen 3*, jako kdyby producentum dosli penize a museli vse rychle ukoncit. Velka skoda. Vypln mezi jednotlivymi pranimi je spis jen o krasnych obleccich jeste krasnejsi Liz Hurley (jak mohl jeste stat o Alison ???). "Obycejny" Fraser moc zabavny neni, ale vse si vynahrazuje v jednotlivych prevtelenich. Harold "Egon" Ramis napsal spoustu skvelych komedii a ani za tuhle se stydet nemusi. ()

wosho

Lehce nadprůměrná komedie s velkým potenciálem, jenž nebyl vyždímán do poslední kapky. Rozhodně se však u ní nenáročný divák skvěle pobaví i po několikakerém vzhlédnutí. ()

Hanys_

Sympatický Fraser, sexy ďábel Liz Hurley a 7 přání, při kterých se vždycky něco "pokazí". Na zvednutí nálady ideální snímek.. 7/10 ()

Rssa

Aj karamba. Nečekaně hodně dobrá komedie s parádní Fraserem a jeho kreacemi (kolumbijský drogový šéf je neskutečný, stejně tak jako basketbalista). Vynikající jednohubka. 75 % ()

Ripley

Pokud by místo Frasera dostal hlavní roli Jim Carrey ,stoupne film o třídu víš a také mé hodnocení.I tak jde ale o dobrou zábavu.Masky jsou nadstandartní a Liz Hurley je pekelně sexy. ()

Ledkodlaq

Výborná komedie plná zvratů a nečekaných pecek. Smál jsem se až jsem se za břicho popadal od začátku do konce a ani po páté mě nenudí. Paráda ()

VIPerson

Navzdory své stupiditě se na tuhle komedii vždycky rád podívám a pro mě dnes již legendární scéna ,kterou celkem často a rád říkám.Brendan Fraser není nijak zvlášť dobrý herec,zde si ale roli užíval do sytosti a sympaticky ztvárnil prosťáčka,který se upsal ďáblovi (ďáblici).Tu si zahrála Elizabeth Hurley a ta se své role ďábla zhostila taky výtečně (ikdyž hrát opravdu neumí:D).Takže ano není to komedie století,ale 4* tomu dám a nevidím důvod,zvlášť v dnešní době záplav stupidních komedií,hodnotit negativně. ()

Paity

Příjemná záležitost, která skutečně graduje při přeměnách Brandona Frasera jednou v kolumbijského narkobarona, pak v nejlepšího basketbalistu či ultraromantika. ()

Petr.Kocfeld

Dobra a humorna komedie.Na poprve me docela zaujala...Tento snimek s Elizabeth Hurley a Brendanem Fraserem je opravdu zabavny.Davam 3 hvezdy.Smlouva s dablem potesi i pobavi.Na Mumii to nema,ale dobre to je... ()

Drc

Opravdu zábavná komedie, byť s naprosto očekávaným vývojem. Příběh o ňoumovi a jeho přerod v vcelku normálního člověka, to vše za asistence sličné ďáblice, která plní jeho přání poněkud ... neobvyklým způsobem :) Nic jsem od toho nečekal a proto jsem taky nebyl zklamán, ba co více, opravdu jsem se většinu času bavil. ()

ThomasCrown

Jedna z tých skvelých komédií, ktoré sa naozaj vydaria a sú vtipné v celej svojej dĺžke. Výborné obsadenie, príjemná stopáž....najlepšia pasáž sa odohráva v Kolumbii, to je jednoducho jedna z najvtipnejších scén, aké kedy boli natočené. ()

Xavi6

Fraser podle mě tentokrát nepotvrdil roli hloupého a vtíravého Elliota, ale ve zbytku přání byl už dobrý. Nejlepší byla rozhodně perfektně vybraná Elizabeth Hurley do role ďáblice. Nejvíce se mi ale líbil velice zajímavý a dobře provedený děj, některé pasáže nebyli zase tak dobré (třeba v roli basketbalisty), ale naopak druhé byli prostě perfektní! :) ()