Vianočná romantická komédia v réžii Jakuba Kronera s výnimočným hereckým obsadením, natočená v zimnom prostredí Vysokých Tatier. Scenár filmu sa začína pár dní pred Vianocami a končí na Nový rok a cez množstvo komických, ale i romantických situácií ukazuje, že láska má veľa podôb, ale nakoniec si každého nájde. (Continental film)

Sany33

Šťastný nový rok má nabité herecké obsadenie: okrem štyroch žien so zaručenými dobrými hereckými výkonmi tu príde aj traja chlapi, kde oceňujem trošku iné rozloženie rolí, na aké sme z filmov zvyknutí. Tomáš Maštalír je špička a vyčnieva o úroveň nad kolegami, pritom si zobral rolu skôr ubitého tatka, čo si chce vypnúť hlavu. Ján Koleník berie na seba rolu nápadníka, ktorý by mal osloviť single dámu. Marek Majeský si vystačí skôr s vedľajšou úlohou a sadla mu lepšie ako niektoré väčšie sóla v iných filmoch. Jakub Prachař má výbornú rolu, v ktorej dokáže využiť svoj humor a veríte mu náročné výzvy. Aj mladí herci sú kvalitne obsadení – ale iba mená nestačia. Jakub Kroner dokázal, že ich vie dobre viesť a preto mu mnohé scény vychádzajú. 85% ()

Timak

Nechápu, proč v tom chtěl někdo vůbec hrát?! Taková vykrádačka a parodie na hollywood. Jedinej Prachař něco hraje a možná by stála za pochvalu Kadeřávková, která tu blbku zahrála fakt jakože dobře, i když dost přehrávála. Jinak tam opravdu není nic, co by stálo za zmínku. ()

fabecc1222

Typická červená knihovna, zaobalená do kýče Vysokých Tater. Škoda, čekal jsem vánoční (či silvestrovskou) žánrovku, ale film je doslova utopený ve všech možných klišé a většinou málo povedených vtipech. ()

ghatos

Tak pro střední vrstvu, která nechce být už střední vrstvou se točí tyhle kokot filmy :) . Xtá variace pořád na to stejné...tak zbytečné, tak podřadné...30%. ()

Anet21

⚪J. Kroner by mal zostať pri Lokal Tv, pretože paródie mu idú, žiaľbohu, aj jeho ,,normálny" film pôsobí skôr ako paródia a to asi nemal. To isté platí aj o jeho matke ako scenáristke.⚪Chce to byť taká tá feel good (ako ja neznášam to slovné spojenie) romantika, ale je to zase len rozprávka pre vyžité štyridsiatničky, ktoré si odbehnú od deciek a zafantazírujú si nad tým, aké super by bolo v Tatrách stretnúť Koleníka.⚪Všetky postavy sú krásne nastylované, vždy upravené, bohaté a riešia len vzťahy a potenciálne vzťahy, všetky motívy sú klišé, hraničiace s fraškou (chlap, čo utečie od ženy, keď stretnú medveďa následne odrodí vlastnú ženu a i.), všetci sú len krásni, alebo krásni a blbí, sledovať to je ako sledovať Smotánku na Markíze. Strata času. Vývin príbehu nemožno čakať, dialógy sú občas tak zlé, že človek nechápe. A vidieť výstrih sedemdesiatročnej Vášáryovej sme fakt nemuseli a je to celkom dehonestujúce.⚪ Zaujímalo by ma, prečo časť slovenských hercov hovorí slovensky a časť česky s klasicky veľmi zlým nesediacim českým dabingom.⚪ ()

LexBarker

Po filmu "Můj příběh" jsem shlédnul další nezáživný produkt z československých luhů a hájů, kde jsem ani jednou nebyl vtažen do děje. Žádná postava mně nebyla blízká a bylo mi srdečně jedno, co se s kým stane... Humoru a romantiky jako šafránu a když už, tak zoufale nezajímavě natočeno. ()

bari68

Ďalši z celej rady česko-slovenských vtákovin poslednej doby majúci aj rovnaký koncept plus dej odohrávajúci sa v Tatrách , či inde na horách ( Špindl 2, Román pro pokročilé, Ženská na vrcholu a.i. ). Slabota, jeden, dvakrát za celý film vtipný moment. Na komédiu pramálo, ostatné scény len trapasy. ()

klukluka

Koukal jsem na to s člověkem, kterému se to - narozdíl ode mě - vážně líbilo. Za to je ta jedna osamělá pecka. Sedět u toho včera sám, tak by tady teď nebyla. Protože pro mě osobně to bylo příšerný. Doslova ohavný. Maloměšťácká, snobácká, vulgární, neoriginální, nevtipná sračka. Mrzí mě, když se do podobných filmů, které mají jediný úkol- vydělat nějaké peníze- nepodaří propašovat ani zrnko kvality. Tohle je podle mě ten případ. ()

bruceman7

Viděno takříkajíc z donucení, navíc v dabingu (wtf... dabované Slováky, to jsem ještě nezažil). Já jen nechápu, že tohle má nějakou poptávku. Pro koho se tyhle filmy točí? ()

Vajonek

Hezké záběry horské zimní krajiny, docela příjemná hudba a vlastně kolem dokola i herci. Jenže když ti nemají co hrát, respektive musí přeříkávat do značné míry strojené dialogy v takto blboučkém a až na půdu předvídatelném příběhu, tak to asi ani oni nezachrání. Zasmála (nebo spíš pousmála) jsem se možná tak třikrát (když nepočítám situace, kdy k pousmání svádělo to, jak to bylo blbé, tedy nikoli vtipné), romantika z toho na mě taky zrovna nedýchla. 40 %. ()

suzanne1997

Šťastný nový rok, co napsat? Kdyby nebylo osoby, která mě na tento film do kina doslova dotáhla, nešla bych. Stejně jako ostatní filmy, jsem i tento pokládala za hloupý. Avšak musím uznat, že překvapil. Docela jsem se u něj i zasmála a příhoda s medvědem a její následky, jednoznačně skvělý nápad. Ale to bylo tak všechno, film má neskutečný, avšak nevyužitý, potenciál, škodí mu i velké množství jen zmíněných příběhů, navíc se neskutečně vleče. Ty dvě hodiny v kině mi připadaly jako celá věčnost. A úplně nejhorší na tom je, že se toho tolik stane, naplácáme tam milion postav, dva miliony příběhů, ale ani jeden nerozvedeme. Navíc ten konec, běda, aby to uzavřeli přípitkem a ohňostrojem v národním parku. To mi nějak nesedí. Avšak to je jen můj názor. Netuším, jestli se na tento film podívám, jestli u něj strávím svůj čas. Každopádně i kdyby ne, myslím, že jednou a dost stačí. Na jedno podívání je tento film ve výsledku nadprůměrný, po několikáté děkuji nechci, těžký podprůměr. ()

Cement73

Veľmi milá blbôstka... vtipné dialógy, sympatickí herci a krásne exteriéry. Predvídateľný dej je súčasťou takýchto easy komédií, takže nevadilo. Štvrtá hviezda za príjemne strávený čas v kine s ešte príjemnejšou osobou :) ()

mira007

Tatry, Vánoce 2019, lyžování - to není Ženská na vrcholu, ale slovenská romantická komedie, která si pomohla castingem ze dvou úspěšných seriálů Milenky a Za sklom doplněné talentovým Prachařem a ulicovou Kadřávkovou. Strašně se to snaží o cool feeling a nějak jsem tomu i fandil, ale výsledek je slabý. Těch pár vtipných věcí neutáhne celý film. ()

filipvrbik

Po slabším rozjezdu docela fajn romantická komedie se spoustou hezkých holek (hlavně Anna Kadeřávková- škoda, že má tak pitomou roli).. Ale jako pro mě fakt koukatelné a celkem v pohodě, oproti jiným českým "zimním" počinům. Scénář sice není nic moc, ale postavy jsou celkem zajímavé, vida z československé spolupráce lze něco vytěžit...60% ()