Venom 2: Carnage prichádza

• Česko Venom 2: Carnage přichází (viac)

Viac ako po roku sa novinár Eddie Brock snaží prispôsobiť životu hostiteľa, nebezpečného mimozemského symbionta, ktorý mu prináša nadľudské schopnosti. Svoju kariéru chce obnoviť rozhovorom so sériovým vrahom Cletusom Kasadym, ktorému sa ale podarí utiecť z väzenia a sám sa stáva ďalším hostiteľom. (Itafilm)

Franki69

No chtěl jsem to vidět…a nakonec jsem byl rád, že to bylo kratší než jednička. Ta se mi líbila, Tom Hardy byl výbornej a nová comicsová figura působila svěže a občas křupavě. Zafungoval moment překvapení a o ten prostě už dvojka přišla…a ukázalo se, že právě překvapení byla ta nejsilnější zbraň téhle zatím MCU dvojsérie o soužití symbiota z dalekého vesmíru a novináře Eddieho Brocka. ** Nový příběh se jim totiž věnuje až příliš. V etudách, zaměřených na jejich okamžiky dobré, na jejich hádky, domácí vaření, na rvačky a dojde i na rozchod a usmíření. A někde mezitím se potácí Woody Harrelson jako psychopat Cletus, který taky“chytne parazita“ a převtěluje se do venomova nepřítele, druhového bratrance Carnage. Je to bohužel plytké, o nikoho z hlavních rolí se není třeba bát a závěrečný povinný duel jakžtakž vykompenzuje prachy, na který vás přišel lístek. Viděli jsme s přítelkyní v ústeckém Cinema City a můžu říct, že zvuk tam mají proti Teplickému Premiere Cinemas horší. Což zážitek z do češtiny dabovaného Venoma opravdu neumocnilo. Dáváme male & female shodně 40%. ()

Jemes

od jedničky jsem nic nečekal a bral jsem ji, jak je. U dvojky jsem ale čekal už nějaký posun a propracovanější zápletku. Bohužel je vše předvídatelné, urychlené a nudné. Propojení se Spider-manem je doslova vysvobození pro Venoma, protože je tam naděje toho, že by to mohlo být konečně více propracované a zábavnější. ()

Kushina

Ačkoliv to ve výsledku bylo horší jak první díl, tak to stále bylo dost dobré. Kvalitní, vtipné, jen se vytratil ten hororový nádech, za to komedie zůstala, alespoň do jedné poloviny filmu. Pobavil jsem se, zasmál se, byl jsem v napětí, akce jsem si také užil dost. U vyprskutí kečupou na Edieho od Venoma jsem se chytal smíchem za břicho. Za mě nice. 70% ()

hufnagel

Filmík do počtu Marvel bordelu.Všetci supermani väčšinou končia na vrchu budov,veží,kostolov ako podľa kopiráku.Invencia,načo? ()

RKBoy odpad!

Je mi smutno, že tento paškvil je súčasťou MCU, je mi smutno, že toto je súčasná reprezentácia Venoma, to aj Raimiho verzia mala viac duše a viac komiksovej relevancie.. je mi smutno, že takto vyplytvali Carnagea..  Sony pokračuje vo svojej krasojazde, poseriem na čo siahnem, a teraz si ešte berú naspäť postavu, s ktorou si nevedeli dať rady a ktorú im pekne Marvel a Feige rozbehol, aby ju zmasakrovali tiež.. neteším sa na nič čo toto univerzum ponúka, pripravovaná konfrontácia so Spider-Manom ma necháva chladným pretože toto nie je Venom... film tak hlúpy, neoriginálny a urážlivý na divákovu inteligenciu, až mi je záhadou, že toto niekomu prišlo ok pustiť do sveta.. celé toto magické dielo malo snád na svoju existenciu len jeden dovod, a tou je potitulková scéna, ktorá sama o sebe posobila neznesitelne hlúpo ako všetko predtým... ani Hardy to tentokrát nezachránil... je načase aby Disney skúpilo aj Sony... prosím. ()

halberdier

Už první Venom nebyla žádná bomba a šlo o tuctovou comicsovku, která ale vydělala velké peníze. Logicky došlo na pokračování. Bohužel ani dvojka na tom není o nic lépe a zachraňuje ji jen krátká stopáž a Tom Hardy. Po shlédnutí jsem měl pocit, že se ve filmu skoro nic nestalo. Došlo tu ke zrození Carnage (nezajímavé) a k jeho souboji s Venomem a  byl konec. Všichni herci kromě Hardyho jsou nevýrazní a Woody Harrelson se do role Cletuse Kasadyho zoufale nehodí. Druhý Venom jde ve stopách prvního dílu a nepřinese nic nového, zachraňuje ho jen krátká stopáž a možná potitulková scéna, která by mohla být předzvěstí, že další Venom by mohl být přece jen trochu zajímavější. (5/10) ()

Heywood

Jednička byla vtipnější a měla i lepší tempo. Dvojka už tak netáhne a původní vtipnost je okoukaná. Závěrečný souboj je opakovačkou na stejné téma a mrzelo mě, ža Naomie Harris vzala tuhle roli. Myslím, že film s lidmi se zvláštními schopnosti už je natočen (Push 2009), tak tu máme plagiát a navíc nadbytečný. Harrelson dostal zápornou roli a byl v ni spíše slabý než dobrý. Dalo se na to podívat, točí se mnohem horší věci, ale 60% je strop. ()

zodiak217

Druhé pokračovanie Venoma trošku zostávalo za prvým, no napriek tomu som si to užil. Ten koniec bol taký zvláštny keď sa z Venoma stal vlastne vydedenec a kriminálnik a diali sa tu uplne očakávané veci ako kríza identity, čo takmer vždy prichádza v pokračovaní komixov. Už sú s tým nudný. Takže sme si prešli krízou aby sme sa mohli opäť zmieriť, uvedomiť si čo chceme a spolu poraziť nepriateľa. Napriek tomu príjemná oddychovka a na veľkom plátne to muselo stať za to. Tento film sa jednoducho oplatí vidieť v kine. ()

LadyRainier

V jedničce alespoň ten Hardy měl trošku prostor, i když mě to taky nějak nenadchlo...tady dvojka ta už mě nebaví celá. Jedinej teda Woodyho venom je animačně "hezčí". Nrvím, ale Marvel u mě asi skončil Endgame... ()

andrewXx

Toto bolo naozaj zlé ako ananás na pizzi. Prvý Venom ma v kine slušne zabavil a aj keď neohúril ako iné marvelovky, malo to šťavu aj slušný spád. A ťahal to hlavne Hardy. Druhý Venom len potvrdil tri veci. Prvá, že Kelly Marcel si za scenár nezaslúžil ani 1 dolár, pretože napísal prvoplánovú hlúposť, ktorá je takmer bez deja. Druhá, že Andy Serkis by sa mal na réžiu okamžite vykašľať, pretože táto stolička vôbec nie je pre neho. A tretia, že Tom Hardy by od tohto projektu asi mal čím skôr dať ruky preč a starostlivejšie si vybrať ďalší film. Keby toto vyprodukovalo DC, tak sa to nevytiahne ani na priemer 40 %. Najlepšia z celého filmu bola asi potitulková scéna. Na mieste Marvelu za tým spálim všetky mosty. Nechám pár rokov poležať a potom vytriem oči všetkým R-kovým rebootom pre dospelých, ktorý bude balancovať na hrane hororu. Lebo robiť Venoma v tomto štýle je ako točiť Texaský masaker s ratingom PG-13, kde Leatherface popri porcovaní ľudí sype prvoplánové vtipy a chichúňa sa na kameru. ()

Dr_Berry

Po unylé jedničce celkem slušný vykoupení. Tenktokrát se mi zdálo, že Hardy s novým režisérem Andy Serkisem si rozumí a mají stejnou vizi jak s Venomem naložit. Jsem rád, že tentokrát nebyl ohrožený celej svět. Venom s Brockem si jen museli uklidit svůj bordel. Takže jejich křupanství se mohlo utrhnout ze řetězu než při nějaký globální hrozbě s poselstvím do života. Rychle to utíkalo, hlášky byly masitý, akce přehledná. Co víc si přát? Za mě spokojenost a těším se na další dávku ukouslých hlav. ()

Grázl83

Od první minuty je to špatný. Mizerná atmosféra i režie, nezajímavé až otravné digitální triky, scenar jako by psalo dítě, naprosto zbytečný film ()

Fantaji

Tak jsme se „dočkali“, Carnage se dostavil... ovšem víc než „masakr“ je to spíš ten „cringe“. Jednička byla velmi průměrná a dvojka je ještě o poznání horší. Nepomohla ani kratší stopáž. Je to zkrátka totálně chaotická generická digi blbost bez hlavy a paty. Staré i nové postavy mdlé a bezrozměrné. Tom Hardy v podstatě bez prostoru, Venom převážně nevtipný a Woody, byť se snažil sebevíc (možná až moc), taky nezafungoval. Aspoň za snahu od těchto tří zmíněných dohromady 1*. Zbytek však žalostně trapný. ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Madame Web nabírá další posily

Madame Web nabírá další posily

28.06.2022

Herečka Emma Roberts (Sváteční rande) je nejnovějším přírůstkem do herecké sestavy komiksového snímku Madame Web od studia Sony Pictures. V hlavní roli filmu se objeví Dakota Johnson (Zlý časy v El… (viac)

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

26.04.2022

Vzhledem k úspěchu obou Venomů a celé spidermanovské trilogie asi není divu, že to studio Sony se svými pokusy o další a další nové komiksárny nijak brzy rozhodně nevzdá. A to ani po zavrávorání… (viac)