Bež!

• Slovensko V zajatí (viac)

Pred materinskou láskou sa nedá uniknúť. Z bezpečného prístavu matkinho náručia sa však niekedy môže stať smrtiaca hrozba. Mladé dievča Chloe o tom vie svoje. Je na vozíku a vyrastá osamote, izolovaná od sveta, iba so svojou milujúcou mamou. Ich vzťah a život sa môže zdať bežným ľuďom zvláštny, možno až znepokojujúci, nikto však nemôže mame Diane uprieť urputnú snahu chrániť svoju dcéru, starať sa o ňu až do roztrhania tela a mať ju pre jej vlastné dobro stále pod dohľadom. Chloe má množstvo zdravotných problémov, potrebuje starostlivosť na plný úväzok a s oddanou mamičkou tvorí zohratú dvojicu. Keď sa však v sedemnástich chystá na vysokú, začne odhaľovať čoraz desivejšie tajomstvá. Namiesto odpovedí na otázky sa od svojej mamy dočká len ďalších obmedzení. Chloe je pripútaná k invalidnému vozíku, z oceľovo pevného materinského objatia však musí za každú cenu utiecť. Odpovede na jej otázky sú totiž ešte strašnejšie, než si dokázala predstaviť. (Bontonfilm SK)

Bogrant

Priamočiare, predvídateľné, prostoduché. Na horor to nie je vôbec strašideľné a na thriller málo vypäté. Na záver sa dostaví určité zadosťučinenie, ale k nemu to speje po celý čas a tým pádom padá akékoľvek nadšenie či vzrušenie. A navyše, hoci je Paulsonka dobrá, začínam mať pocit, že v poslednej dobe si schválne vyberá iba roly vyšinutých doktoriek, matiek a rôznych podobných kreatúr, pretože k niečomu inému by diváka už oveľa ťažšie pritiahla. Áno, tie postavy jej sedia, ale všetky už sú tak jednotvárne, ako je Run tak obyčajný. ()

Accuphose

Co k tomu napsat, je to hezky udělaný, logiku je třeba silně neřešit, což tedy eliminuje i rozsah hodnocení, ale je to film pro průměrnýho diváka. Z toho budu i dále vycházet. Některý dějový lapsy mě sice zamrzely, nicméně i díky (pro mne) pěknému konci, uděluji nakonec 2 hvězdičky :-))) ()

DowneyLover

Za mě jeden z lepších thrillerů v poslední době. Bohužel už z tratileru bylo vidět, že se film bude odehrávat ve stejném duchu jako seriál The Act. Ve filmu naštěstí byly scény, které mě překvapily. A Sarah Paulson mě utvrdila v tom, že je špičková herečka. ()

rengers

Šílený příběh šílené matky, která dělá všechno pro to, aby její dcera byla zcela závislá na její péči. Podává ji léky, které dceru paralyzují natolik, že nemůže chodit, trpí cukrovkou a dalšími zdravotními potížemi. Podrobnosti psát nebudu, je to na vás, jestli se podíváte. Herecky zvládnuto na jedničku. ()

Slack

Direct to DVD/VOD thriller. Nemalo to žiaden prekvapivý zvrat. Ani atmosféru, vďaka ktorej zabudnete dýchať. Napriek tomu solídne natočená, sympatickými hercami obsadená jednohubka. ()

Lesazrk

Na prvý pohľad si človek povie aký zaujímavý triler, keď sa však začneme trochu hlbšie zamýšľať - odkiaľ má obyčajná učiteľka prístup k toľkým chemikáliám? Prečo v lekárni dostáva lieky pre psa, ktorého nemá a tým pádom ho ani nikdy nevidel a nediagnostikoval žiadny veterinár? Ako nemohli úž dávno doktori zistiť, že dcéra má v krvi kadejaké svinstvo z liekov od matky? Trochu nedomyslené a preto nemôžem dať viac ako 3 hviezdičky. ()

Pythonator

Mateřské lásce se nedá uniknout. Asi tak. Ujetá psychárna o jedné pomatené blbce. Ten závěr byl psycho největší a pro milovníky pomsty jistě uspokojivý, ale já si radši potrpím na příběhy, kde se hrdinové nechovají jako děsiví psychopati. Kiera Allen na jedničku. ()

Little_Sawy

Run je neskutečnej psycho Thriller, už od první minúty je neskutěčně bodování napětí. Herečka Sarah Paulson, to zde hraje na pošuka a zvrátenou matku až neuvěřitelně dokonale. Děj se točí jen kolem dvou osob, matky a dcéry, která přišla o dítě ale hněd si obstarala nové. Až mi šel mráz po zádech a to jsem si myslela, že to bude no funny, celý film se táhne v tom nepříjemném duchu kdy jsem nevěděla co zmýšli šílená matka špekulovať dál, o to mě to víc táhlo ke konci, kde je zajímavéj zvrat událostí. ()

flyer.nick

Herecky pecka, režijně to trochu ztrácí a i když se občas i daří budovat nějakou tíživou atmosféru, tak napětí tam moc není. Podívaná je to ale fajn, a hlavně chemie mezi dvěma hlavními představitelkami je super. ()

Holly_Molly

Herecky krásně zahranej, komorní drama-thriller. 90 minut je optimální délka pro filmy tohohle typu, aby odvyprávěly co je potřeba a nestihly nudit. Tady bylo splněno vše, prakticky to nemá hluchý místo a ač je to určený spíš pro konkrétní publikum (kterýho fakt nejsem součástí), kvalitku upřít nelze :-) ()

Milo384

Spíše průměrný thriller, moc mě to nebralo. Ještě, že to mělo jen 90 minut. Celá ta pointa mně přišla strašně chatrná. Nechci spoilerovat - dál nečtěte - to by hned nikdo neodhalil, kam se ztratilo novorozeně? Prostě je příběh blbě postavený, pořád jsem čekal nějaké překvapení a ono nic. ()

Miroslav.Zac

Parádně sehraný vztah matky a ehm, dcery, gradující až na hranu a držící diváka v napětí, jak to nakonec dopadne. Z filmů s podobnou tématikou bych ho zařadil do té lepší poloviny, nehledě na pár nelogických kiksů, které uvěřitelnost děje shazují. ()

oleg121

Skvelá, pútavá, nenudiaca a napínavá thrillerová jednohubka, ktorá v rámci žánru spĺňa presne to, čo v rámci žánru spĺňať má. Príbeh, chvalabohu, nezačne byť pritiahnutý za vlasy a ani nevyužíva lacné klišé. Body navyše za skvelú Sarah Paulson i Kieru Allen. ()

Morb

Velmi prokoukutelný od samýho začátku, ale obě herečky to odtáhly uplně skvěle. Sarah Paulson se už asi nezbaví nálepky herečky creepy postav. Velký překvapení Kiera Allen a dobrej závěr v kombinaci s přijatelnou stopáží to vytáhne na 4 hvězdy. ()