Zmätky počas Halloweenu rozdelia Wandu a Visiona. Vision sa pokúsi vyšetriť anomáliu vo Westview. (Disney+)

MERKATtv

Ako v epizóde bolo pekné že dali priestor Quicksilverovi a že im dali original kostýmy z komiksov ale dej epizódy skončil len tak. Prečo to dofrasa len tak skončilo. Mne fakt príde, že to úplne naťahujú. Kludne to mohlo mať 5 epizód bez tej zbytočnej vaty. Taktiež prečo to tak všetci chvália a dávajú tomu 9/10 a tak. V tej epizóde sa skoro nič nestalo. Aspoň, že tam sú tí herci a je sa na čo pozerať lebo fakt ako toto som dlho nevidel niečo takto naťahovať... ()

HERGImanCZ

Trochu této epizodě nadržuji kvůli komiksovým outfitům. V této epizodě totiž máme možnost vidět Wandu, Visiona i Quicksilvera v kostýmech, které měli v původních komiksech (nebo alespoň kostýmy jim hodně podobné). Zjišťujeme tu další podrobnosti o tom, co se ve městečku Westview děje. A co je ještě důležitější, zjišťuje to i Vision. Pak tu mále ale děj na druhé straně. Víte, jak jsem v jednom z komentářů u minulých epizod psal, že se snad ostatní postavy ještě předvedou? Tak jedna z nich se teda předvedla... Je z ní stereotypní "zlý generál", který snad už nemůže být méně originální. Celkově během sledování WandaVision začínám dostávat trochu flashbacky na Agents of S.H.I.E.L.D., u kterých mi právě vadily hodně šablonovité postavy. Nebýt těch komiksových obleků, hodně váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Takhle se přikláním k té vyšší známce, pokud se mi to do pár dní nerozleží v hlavě. ()

instageek_cz

Povedený halloweenský díl, kde dojde i na hodně solidní hororový moment!!:) Bettany famózní, člověk si v týhle epizodě víc než dřív uvědomuje, že Vision je aktuálně vlastně Frankeinsteinovým monstrem. Evan Peters mi tam svým herectvím stále tak úplně neladí, ale možná má přímo za úkol, aby se odlišoval tím, jak mluví, jak se tváří, prostě aby působil jako cizí element, co do MCU nepatří. Pořád mě moc nebaví to klišovitý pojetí armády, která razí heslo "lepší jedna vražda než deset přemýšlení o možnostech vyjednávání". Vojenský manévry jsou tady skutečně tím jediným černobílým a tuctovým, zbytek show je pestrý jako Visionův halloweenský kostým! /// Nejen pro zajímavosti a recenze ze světa Marvelu sledujte profil instageek_cz , díky!:) ()

ACDCKL

Tentokrát to nebylo tak velké haló jako předchozí dva díly, je zde pár hluchých míst, kdy se to moc neposouvá, ale vedlejší linie Visiona a konec dílů byly opět mastermind. Jen se bojím, aby všechny otazníky, kterých je čím dál více, byly odpovězeny do konce série. Dnes 4*. ()

Rayen1

Ok, nemyslím si, že v tomhle pojede Wanda sama nebo že to bude dělat dobrovolně... něco mi tu smrdí ("František?" "Matko, neser..."), a abych byl upřímnej, Agnes mi neseděla už od začátku (ten výstup v autě na mě dojem neudělal)... uvidíme :D ()

Frca

Pietro mě odboural už na začátku. :D Hraje tam prostě takovýho cool strýčka, který neustále všechny uráží, ale myslí to dobře. I'am Sokovian forutne teller. That's so.... lame. :D Tempo zpočátku trochu zpomalilo, a na konci se to úplně odpálilo. . Dvojčata boří čtvrtou stěnu a je to strašně fajn. Ředitel S.W.O.R.D.u mě začíná čím dál tím víc SRÁT. Souhlasím s Darcy. "He's a dick." (Mám pocit, že tady bude ve hře zase bud HYDRA nebo třeba A.I,M.) A ten konec... Tohle bude ještě šílený. ()

Kinofil

|| TV-PG || Disney+/Marvel Studios || Wandě se opět rozpadá svět a Vision si toho je vědom. Pietrova účast je stále nevysvětlená a pořád je na co se těšit. Šestá epizoda definitivně opouští sitkomový žánr a díky skvělému závěru je předzvěstí velké akční scény po následující 3 díly. Teda alespoň doufám. Na zpomalování už není čas. Jsem rád, že WandaVision nedělá stejné chyby jako Mandalorian. 90%. ()

66pepo66

Nemám rád Petersovho Quicksilvera z X-Men universe tak, ako toho MCU's s Aaronom. Peters dostal viac šancí sa ukázať, no názor nemením. Čo však môžem napísať je aspoň to, že ho Peters hrá oveľa lepšie, ako v X-Menoch. Oveľa. K seriálu asi toľko, že je to geniálne. Od prvej časti až po túto šiestu. Seriál plný odkazov, easter eggov a detailov, ktoré si všimnete niekedy možno až na tretí raz. Je neuveriteľné, ako veľmi detailne je to celé premyslené a natočené. Herecké výkony bezchybné. Elizabeth a Paul ukazujú, ako veľmi sú talentovaní a dobrí. Niekto povie, že v MCU sa herci nedokážu predviesť? Úplný nezmysel. Wandavision, minimálne, je dôkazom presného opaku. A to som ešte nespomenul úžasnú Kathryn. Čakajú nás ešte tri časti a jediné čo trocha ľutujem je to, že Disney+ nefunguje po vzore Netflixu. Ako rád by som zhltol ten seríál v priebehu jedného dňa! Feige, Cameron, Shakman, Schaeffer, Hall, Beck... tlieskam vám. 5* ()

Camel91

Seriál mě velmi baví a po každém díle se těším na ten další a už ted mám obavy z té mezery mezi koncem seriálu a navazujícím filmem. Celý seriál má takový to kouzlo MCU, takový to proč na to rád chodím do kina a prostě Feige odvádí dobrou práci, nic méně , seriál má pro mě jednu slabinu.... Nepotřebuji ho vidět vícekrát než jednou, není to věc ke které bych měl potřebu se vracet narozdíl od filmů které si každý pouštím několikrát ročně.. ()

Orion12

Tohle byl za mě TOP , nemohl jsem se odtrhnout , spoustě lidem tady se to oproti předchozí epizodě moc nelíbilo , mě ta předtím tak top nepřišla , ale tohle byl pro mě vrchol. Jsme v 90. letech , ikdyž z původního sitcomu toho zbylo pramálo a sitcomy jsou spíše upozaděné a jedná se o klasickej akčnák. Tahle epizoda , ale měla vtip(díky Pietrovi ,kterej je skvělej a malejm capartům) kostýmy , ikdyž jsme je viděli v traileru , fanservis jak kráva. Ve městě to žije Halloweenem a bylo tam i pár creepy scén - Vision a Agnes... Co trochu beru za mínus,že většina postav z mětečka jsou od prvních epizod totálně upozaděné a hrajou vedlejší roli. A Wanda se konečně nasrala a ukázala jak moc je OP. Pro ty , co se diví , Wanda i v komiksech je jedna z 10 nejvíc OP postav Marvelu. Hlavně její moc je silná podle jejich emocí. Takže az ted se ukazuje její nejsilnější stránka po smrti Visiona. No TOP těším se na další díly. 10/10 epizoda. ()

MynameisAlex

Tak tohle je jako ale jiný level. Každý díl lepší a lepší. Samozřejmě všichni tam měli svoje komiksové kostýmy, což je fakt skvělá narážka. Já myslel, že je nemožný už po 4. epizodě vybudovat znovu tu mystery atmosféru, ale jim se to fakt povedlo. Pietro mě strašně baví, hlavně jeho vztah s dvojčaty. Jeho konverzace s Wandou, to prostě nemůžete ani omylem přeslechnout. Agnes je jedna velká otázka. Konec je fakt něco. Mně se strašně začala líbit Darcy jako postava a chci, aby udělali minisérii o triu - Darcy, Jimmy a Monica ()

Zjewik

Oproti předchozímu dílu jde o trošku slabší díl, ovšem nijak extrémně. Chemie mezi Pietrem a Wandou mě opravdu bavila a začíná se nám konečně objevovat i Visionův pohled na svět. Takže suma sumárům jde o dobrý díl, navíc v propojení s původními komiksovými kostými určitě 5 hvězd zaslouží. ()

drkaldj

Wandě se to málem rozpadlo. Jsem celkem zvědavý kolik si toho bude pamatovat Vision z toho co viděl a slyšel od Agnes a za hranicí města a taky jak s tím naloží. Wandin bratr je zde spíš jako další vtipný prvek který zatím nenašel moc využití ale doufám že se to změní. Organizace SWORD mě začíná pěkně štvát, a vzhledem k tomu že víme že jím (respektive šéfovi nebo kdo to je) jde především o Visiona, tak se bojím že dost tuším jak to dopadne. Jinak menší plus za schopnosti dvojčat, chvíli jsem se bál že budou nevyužití a úplně "normální". ()