Tosim

Je vidět, že tvůrcům šlo o závěr seriálu, který je nečekaný. Ovšem je škoda, že se většina děje třetího pokračování víc soustředí na boj motorkářů se sektáři a na propojení nového a starého zločinu tak zbude díl a půl, je to zbytečně rychlé a na napětí a detektivku pak nezbývá moc místa. 70%. ()

Anderton

Istým spôsobom možno najslabšia séria, ale na druhú stranu tým, že obsahuje iba šesť dielov, rýchlejšie ubieha a pôsobí zovretejšie. Je tu menej súkromných dejových línií, vôbec sa napríklad nevenujeme stroskotanému manželstvu hlavného hrdinu a jeho romániku nevenujeme veľa pozornosti. Máme tu samozrejme nejaké tie slepé uličky, do ktorých nás tvorcovia dostávajú, ale nakoniec na konci všetko do seba elegantne zapadne. ()

prkalil

Bylo mi trochu divný, vzhledem k tomu, co se dělo v 5. epizodě, o čem asi budou zbývající 3. Ještě víc divný mi to bylo v 6. epizodě! Až její konec, kdy se ukázalo, že 7. a 8. zde uvedená epizoda neexistujou, mi to vyjasnil... :)  Krásná hudba, krásnej Island, roztomilej medvídek Ólafur. ()

Zmiu

I třetí série se mi líbila, hlavně proto, že se tam objevily postavy z předchozích dílů a jejich příběh se někam posunul (Hinrika, Bárður, Eiríkur). Náboženská skupina i motorkáři byli trošku přehnaní, je vidět, že na této řadě už pracoval Netflix, tak už není tak typicky islandská, jako předchozí dvě. Tahle řada také nebyla tak drsná, ale dívalo se na ni dobře. ()

M.i.k.e

ze všech tří sérií jasně nejslabší. Bylo sice fajn být zpátky ve známém prostředí a se známými postavami, ale samotný případ je tentokrát poměrně nezajímavý a i když má celá řada jen šest dílů, trvalo mi minimálně tři, než sem Entrapped aspoň trochu přišel na chuť. Konec zvláštní, ale asi to tak mělo být...65% ()

klukluka

Kormákur je mistr atmosféry, točí s lehkostí a dokáže diváka připoutat k obrazovce. Za jeho režijními schopnostmi ale tentokrát pokulhával scénář. Některé scény na mě působily naivně až hloupě. Celkově mě to ale bavilo, nemůžu říct, že ne. ()

gonga

Po většinu času nuda a motorkáři, kteří mají vypadat drsně, jsou spíš k smíchu. Jeden z "drsňáků" se má "zbavit" vetřevší se novinářky, všichni se tváří jako, že ji má aspoň shodit ze skály a on ji....odveze na trajekt. Co s ní udělal, se nikdo neptá. Motorkáři vegetují v "opuštěné továrně na kámen" , kde jsou ovšem zabydleni jako by jim patřila, zavedena elektřina, bar, ložnice, nikdo se nad tím nepozastavuje. Zřejmě na Islandu, když je nějaká budova opuštěná, může si ji kdokoliv přivlastnit a to i parta kriminálníků, kteří jsou policii trnem v oku. Nevěrohodné. Jsem u 5. dílu a jak to dopadne, je mi úplně jedno. A to je špatně, ne? Jde o děsivě špatnou krimi s nesympatickými postavami, jejichž osud je divákovi úplně u zadku. ()

Untentrauer

Tato série je strmým pádem ke dnu. Lehce předvídatelný děj, plný opravdu debilních “zvratů” a ještě debilnějších nelogických rozhodnutí kazí celkový dojem takovým způsobem, že pokud jste fanoušek předchozích sérií, tak vám to úplně pokazí chuť a proto je na místě být v tomto hodnocení přísný. Jediný díl, který stál za to byl ten poslední a zvažte sami zda má smysl kvůli 40ti minutám dělat celou sérii…. ()

chrispe

Já jsem spokojená. Strašně ráda jsem se vrátila na Island a ke všem postavám. Díky tomu, že to má pouhých šest dílů (namísto předchozích deseti) byl děj svižný a za mě to nemělo hluchý místa. Atmosféra byla super, často jsem byla napnutá jak špagát a fakt doufám, že se tvůrci pustí do čtvrté řady. Mají ve mně věrnou divačku. ()

Likan7

Na první dvě série se trojka absolutně nechytá. Atmosféra uzavřeného, severského Islandu je najednou pryč. Vůbec navíc nechápu, proč Netflix třetí sérii sestříhal na 6 dílů. Nevím, jestli to bylo tím, ale já se většinu trojky jednoduše v ději ztrácel. Naštěstí to poslední díl pěkně uzavře a vysvětlí. Závěr potěšil. ()

iz67

Je potřeba říci, že islandská policie se sérii od série chová čím dál víc jako seskupení echtovnich imbecilů. Pohnutky jejich činů jsou nepochopitelné. S islandsko-danskymi padouchy si však nezadaji. To je druhá skupina totálních hovad. Opepreno medvidkovskym zjevem těch nejdrsnejsich z nich. Ale možná to dělají, aby pak z toho byli per plex. Narozdil od diváka. I když.... Patlanina!! A ke konci si navíc pozvracite polobotky, díky předávkování cukrem. Blee ()

doriana.g

První sérii jsem dala 5*, takže je asi jasné, že je tu něco špatně. Špatně je vlastně všechno. Dva policajti poserou, co se dá, kašlou na kolegy, kteří stavějí případ dva roky, kašlou na rozkazy od příčetných nadřízených a jejich prťavá šéfová nad tím jen krčí čelo tak dlouho, až kvůli jejich blbosti někdo zařve. Andri byl tentokrát na ránu pěstí. Ta jedna hvězda je jen a pouze za Island. ()

BarVo

Do piateho dielu to bola - až na krásne zábery Islandu - nuda, nehodná prvej a druhej série. Vôbec ma nezaujímalo čo sa tam deje. Posledné dve časti celkový dojem mierne zlepšili, ale inak bieda. Postupy polície boli na facku, to už ani Island nezahovorí. ()

kokofek

Moje hodnocení neodpovídá zážitku. Už jsem seriál zavrhla v polovině,ale krása Islandu mě udržela. Jinak jsou tam zvláštní lidé a k policii rekrutují ty nejvíce zvláštní. Jinak si neumím vyšetřovací postupy vysvětlit. ()

lineker

Takže by to Ólafur, takhle stylově zakončil? Asi ne. Je pravdou, že série ztrácí trochu dech. Ta tam je atmosféra z té první, která mne k tomuto islandskému seriálu připoutala. Zůstává jen nádherná příroda a postavy, které mne celkem přirostly k srdci. Takže pokud se pojede dál, nebudu chybět. ()

lahvi

první série bomba, pak to jde sestupně dolů. vadí mi, že i sem se musela protlačit homosexualita. dělá se mi z toho trendu prostě špatně. nevím, proč to musíme snášet. co tím kdo sleduje. čemu to lidstvu prospěje. pak mi vadil konec. jak je tu zmíněno v jiném komentáři, v tomdle seriálu jde o to, sledovat smutný osud hlavního hrdiny. a třetí věc. první série byla super protože tam nebyly dvě jasné strany. ve druhé a hlavně ve třetí už se to tak zjevně dělí, že to pro mě ztrácí na atraktivnosti. tady prostě máš motorkáře a policajty a je to takový nudnější pro to. ve druhé to bylo podobný (přesně si nepamatuju). první byla ale taková...hledal vraha mezi všema..bylo to mnohem víc takový otevřenější. ()