Evana McCauleyho (Mark Wahlberg) ničia od 14-tich rokov vnútorné záblesky z iného života, času a priestoru. Poznatky, ktoré vedome nenadobudol, a spomienky na miesta, kde nikdy nebol, sú pre neho skutočným prekliatím. Vo chvíli, keď sa ocitne na pokraji psychického zrútenia, kontaktuje ho tajná skupina, ktorá si hovorí Nekoneční. Prezradia mu, že úlomky spomienok sú pravdepodobne skutočné, ale pochádzajú z jeho minulých životov. Nekoneční vtiahnu Evana do svojho neobyčajného sveta, kde len hŕstka nadaných jedincov dostane šancu znovuzrodiť sa so všetkými spomienkami a schopnosťami nazbieranými za stáročia ich existencie. Evan musí odhaliť tajomstvá minulosti a nájsť kľúč k záchrane seba samého. Najprv však musí zneškodniť nebezpečného muža známeho ako Bathurst 2020 (Chiwetel Ejiofor), ktorý chce vyhladiť ľudstvo výlučne zo sebeckého dôvodu – aby ukončil mučivý cyklus svojich reinkarnácií. (TV JOJ)

mdf

Slušný námět,na začátku se to docela dobře rozjíždí,ale pak to spadne do přiblblého céčka,které mě už vůbec nebavilo. ()

McGuffin

Cílem schopného bohatého gaunera je zničit svět, protože jeho samotného z něj bolí hlava. Až navěky, Infinity. Úkolem jeho protivníka je mu v tom zabránit, což se mu povede hned zkraje, neb gaunerovi šlohne jeho speciální, avšak jedinou za tím účelem stvořenou bombu. Tak začne příběh o gaunerovi, který hledá bombu a našeho hrdinu, a hrdinovi, který si houby pamatuje o bombě i gaunerovi. Ale souboje jim jdou na jedničku a jak se hrdinovi vrací paměť, jsou ještě lepší. Takže když se mu vrátí úplně, je gauner po smrti a svět jako dřív. Až navěky. Což si scénář Iana Shora podle knihy D. Erica Maikranze a námětu Todda Steina neodpustí a ústy kdekoho na téma věčnosti často zdlouhavě mudruje. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

ZdenHor

Přiznám se, že jsem moc nečekal, ovšem začátek příjemně překvapil, říkal jsem si, snad to nebude zklamání. Bohužel v čase se vývoj rozmělnil, upadl do sterility, žádné překvapení, nic zajímavého, spělo to do postupného jalového závěru a tak se i nakonec stalo. ()

bambulka

Zajímavé pokoukání na dlouhé zimní odpoledne. Není to typ filmu, kde hodnotíte jednotlivá herecká vystoupení. Pro mě je to jednorázové sci-fi se zajímavou myšlenkou, které je ukončeno a víte, že už žádné pokračování není potřeba čekat. Co stojí za povšimnutí jsou vizuální efekty, které jsou zpracovány na jedničku s hvězdičkou. Mark Wahlberg zvládl svou roli dostatečně, i když asi nebudete zvyklí na jeho použití do tohohle žánru. Jestli jste, jako já, fanoušek vědecké fikce s myšlenkou, která přináší nové zamyšlení, film se vám bude líbit. Možná vám z něho nezůstane viset čelist...ale jednorázové zkouknutí doporučuji. ()

pistabaci odpad!

Kokso tak takúto bujačinu som dlho nevidel. Opäť brutálne dobrý námet ale prevedenie totálne na hovno, to je jeden z filmov kde  seriálové spracovanie by malo oveľa lepší spád (aspoň myslím). Trápna šaskáreň. ()

Hugho

Slušný nápad, ale odfláknutá realizácia - snáď až na pár akčných scén! Scenár vyložene slabý, prekreslenie postáv nulové, logika deja strašne povrchná a celkovo sa tu kopírovalo až moc. Flashbacky to mohli zachrániť, ale Komisia pre správny výklad histórie to asi  zatrhla. Pred 40-timi rokmi by to zabralo, teraz to pôsobí ako nechcená paródia na ranné Bondovky.     Vhodné len pre divákov bez technického alebo vojenského vzdelania, resp s vypnutou ľavou hemisférou. ()

K1K0

Moc nemusím tieto sci-fi žánre ale tento film ma celkom príjemne potešil. Celkom dobrý akčný film pri ktorom som sa nenudil príjemný dej na ktorý sa dá pozerať. Nie je to nič čo by ma na šupu nie jak zaujalo nie je to však ani najhorší film ()

Leira

Příjemně natočená jednohubka, která smrdí tisícem jiných filmů a tedy postrádá nějaký extra wow efekt, ale až na některé detaily (typu jak hergot funguje ta digitalizace duše?) (nebo epic skok motorkou a následná chvilková proměna na Nea) mě to bavilo a s potěšením jsem konstatovala, že jsem konečně našla smysluplnýho záporáka. Ani "budu vládnout vesmíru", ani "zabiju spravedlivě půlku vesmíru", ale jednoduše "zabiju vesmír, páč mi hrabe z toho, jak mi hrabe v děloze", to sice současně spadá do té kategorie detailů, co mi vaděj, ale je to natolik originální výmluva, proč zabíjet lidstvo, že mu to žeru. Se šlehačkou prosím. ()

Zaks

Vcelku pozerateľný akčňák, bez nejakých zádrheľov, ale aj bez výraznejších luxusných momentov. Pár svetlých chviliek by sa našlo, tiež herecké obsadenie fajn, no na viac ako slušný priemer to nemá. ()

kluviM

Ech...mal som sa pozrieŤ dopredu na hodnotenie. Strata času. Preplnené logickými i dejovými nezmyslami. Strašne šablónoidné. Špeciálne efekty vcelku dobré, ale nezachránia to ani trochu. Škoda času. Neviem na základe akej idiotskej recenzie som sa na to pozrel. Už v polovici filmu som premýšľal či to má význam dosledovať... ()

darius1706

Trochu trestuhodně promrhaný obrovský potenciál poměrně neotřelého námětu. Vlastně se moc vytknout nedalo, pěkně zahrané, pěkně natočené, celkem slušný námět, režie, kamera, triky, všechno celkem fajn. Ale byl to zase jen akčňák, už jsem jimi asi dost saturovaný. Kdyby tam bylo něco z té minulosti, trochu si pohrát s tím, že tam vlastně může být hafo stejných hlavních postav, jen zahraných někým jiným, v jiném čase a reáliích, to by teprve bylo tóčo. Dávám hezkých 60%. ()

PORTER44

Nebylo to úplně k zahození  a to díky hereckým výkonům a pár akčním pasážím ale nadruhou stranu tam toho bylo dost fantazy až nesmyslného ,celkově jsem se bavil takže průměr. ()

Denzel Washington přejde Alpy jako Hannibal

Denzel Washington přejde Alpy jako Hannibal

14.11.2023

Byly zveřejněny nominace na Zlaté maliny

Byly zveřejněny nominace na Zlaté maliny

07.02.2022

Jak už je tradicí, den před vyhlášením nominací na prestižní Ceny Akademie přichází seznam nominací na nechvalné Zlaté maliny (Razzies), tedy anticeny mířící k nejhorším filmům a tvůrčím výkonům… (viac)

Akční sci-fi Marka Wahlberga vynechá kina

Akční sci-fi Marka Wahlberga vynechá kina

07.05.2021

V době, kdy se začíná konečně mluvit o otevírání kin v Česku, americký kinoprůmysl se pomalu ale jistě probouzí z umělého spánku a studia s výjimkou Warner Bros. slibují, že už na žádné další odklady… (viac)

Will Smith otrokem

Will Smith otrokem

15.06.2020

K oznámení tohoto filmu si nejspíš tvůrci nemohli přát lepší načasování. Otázka systematického rasismu a rovnocennosti je ve Spojených státech opět jedním z hlavních předmětů konverzace a své k tomu… (viac)