Hrajú
René Auberjonois
USA
Najlepšie seriály:
Káčerovo (1987) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Rob Paulsen
USA
Najlepšie seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Káčerovo (1987) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)
Nancy Cartwright
USA
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Kocour Felix (1995) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Peter Cullen
Kanada
Najlepšie seriály:
Neporazitelný (2021) (seriál)
Káčerovo (1987) (seriál)
Rýchla rota Chipa a Dala (1989) (seriál)
Frank Welker
USA
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Káčerovo (1987) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Clive Revill
Nový Zéland
Najlepšie seriály:
Káčerovo (1987) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Robert Ridgely
USA
Najlepšie seriály:
Káčerovo (1987) (seriál)
Centurions (1986) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Mitzi McCall
USA
Najlepšie seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Edie McClurg
USA
Najlepšie seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Život s Louiem (1995) (seriál)
Pamela Hayden
USA
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál) - herec, a.z.
Veselé obludy (1994) (seriál)
Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka (1995) (seriál)
Kathleen Freeman
USA
Najlepšie seriály:
Káčerovo (1987) (seriál)
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Rýchla rota Chipa a Dala (1989) (seriál)
Michael Bell
USA
Najlepšie seriály:
Káčerovo (1987) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
M.A.S.H. (1972) (seriál)
Marshall Efron
USA
Najlepšie seriály:
Šmolkovia (1981) (seriál)
Time Squad (2001) (seriál)
Transformers (1984) (seriál)
Marilyn Lightstone
Kanada
Najlepšie seriály:
Káčerovo (1987) (seriál)
Cesta do Avonlea (1990) (seriál)
Šmolkovia (1981) (seriál)
Hal Rayle
USA
Najlepšie seriály:
Batman (1992) (seriál)
Dinosaurek Dink (1989) (seriál)
Mladé ninja korytnačky (1987) (seriál)
Gail Matthius
USA
Najlepšie seriály:
Ren a Stimpy (1991) (seriál)
Cow and Chicken (1997) (seriál)
Spider-Man (1994) (seriál)
Cam Clarke
USA
Najlepšie seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
God, the Devil and Bob (2000) (seriál)
Pirát divoký Jack (1998) (seriál)
Michael Rye
USA
Brian Cummings
USA
Najlepšie seriály:
Káčerovo (1987) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Rýchla rota Chipa a Dala (1989) (seriál)
Jennifer Darling
USA
Najlepšie seriály:
Centurions (1986) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)