Odpadlík

USA, (1992–1997), 78 h 52 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvorcovia:

Stephen J. Cannell

Lorenzo Lamas, Branscombe Richmond, Kathleen Kinmont, Sandra Dee Robinson, Stephen J. Cannell, Larry Manetti, Geoffrey Blake, L.Q. Jones, Shauna Sand (viac)

Reno Raines (Lorenzo Lamas) bol skvelým sandiegským policajtom - ibaže spáchal „ultimatívny hriech", keď sa rozhodol vypovedať na súde proti svojim kolegom, ktorí sa nechali zlákať na zlé chodníčky. Tí sa ho na oplátku pokúsili zlikvidovať, no namiesto toho zabili ženu, ktorú nadovšetko miloval! Nespravodlivo obvinený z vraždy je teraz štvancom, no nevzdáva sa - naďalej bojuje proti zločinu a chytá iných štvancov, ktorých potom odovzdáva do rúk spravodlivosti veriac, že jedného dňa sa jej dostane i jemu a skutočná pravda o pôvodcoch jeho trápenia vyjde najavo a oni budú náležite potrestaní. Stal sa z neho lovec ľudí, odpadlík menom Vince Black, ktorý v kalifornskom Bay City pracuje pre kanceláriu jedného z najznámejších lovcov ľudí Boobyho Sixkillera (Branscombe Richmond), ktorý mu ponúkol miesto i novú identitu, keď spoznal jeho temné tajomstvo a stali sa z nich verní priatelia. Súčasťou skvele fungujúceho tímu detektívov bola dlho i krásna Bobbyho sestra, Cheyenne Phillipsová (Kathleen Kinmont), ktorú však o niekoľko rokov neskôr vystriedala nemenej pôvabná Bobbyho nová asistentka Ashley (Shauna Sand). (TV Dajto)

BMW12

Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší zločin. Svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Chtěli ho zabít, zabili ženu, kterou miloval. Obviněn z vraždy projíždí krajinou. Psanec, který loví psance. Lovec lidí - Odpadlík. ()

Xeelee

Když mi Hakha připomenul intro, tak jsem sem ještě hodil závěrečný titulky (ale oboje bylo později smazáno a našel jsem jen intro). Nejlepší je stejně Bobby Sixkiller a Harley s Hummerem ;-) ()

fleker

s tím honzou čenským jako psancem na motorce to vopravdu trochu přepískli ,,,je to stejně úsměvný, jako když tarzana daboval daniel dítě...včera se mě jeden takovej lovec lidí pokoušel předjet ve stokilometrový rychlosti a štrejchnul mě přitom do lejtka....následně jsem použil můj oblíbený prstoklad a přidal jako pozdravení ZHEBNI TY Č**ÁKU JEDEN ZAPAŘENEJ, VOLE a hned za zatáčkou PRDHO a sejmul ho kombík :)...tak sem zastavil a koukal na ten koncert,,,,z kombíku vyběh takovej padesátiletej pupkáč a řítil se k tý hordě skroucenýho masa.....vedle mě stála nějaká mamina asi s šestiletým prckem za ruku...MAMÍIIIII , CO MU TO TEN PÁN DĚLÁ........TO NIC KUBO, ON MU ZACHRAŇUJE ŽIVOT.......A OPRAVDU? , otáčí se to hloupé dítě ke mě , aby si ověřilo máminu verzi HM, povídám .... A NEBO SE PROSTE JENOM LÍBAJ ()

Ištván87

Když jsem byl malej kluk, tak jsem se na každej díl celkem těšil. Před pár lety jsme se naprosto odrovnali se spolužákem, když jsme si broukali tu slavnou harmonikovou melodii z titulků, takže je vidět, že to ve mě zanechalo hluboký dojem. Takže dvě hvězdičky, ať nežeru. ()

JASON_X

Viděl jsem teď v jednom novém filmu Richmonda a samozřejmě jsem si hned vzpomněl na jeho kulervoucí figuru Bobbyho Sixkillera... Co k tomu napsat... No já tenkrát fakt hodně kalil, takže mě snad omlouvá, že jsem tenhle šílený seriál často na Primě nebo kde sjížděl. Samozřejmě třeba proti taktéž Primáckému Magnumovi to byl jen slabý odvar, vystajlovaný renegát byl často nechtěně zábavný, zápletky nadprůměrně dementní, navíc ještě bytostně nesnáším motorky... Ale mělo to i svá pozitiva... Třeba se mi u toho dobře osaměle chlastalo... Jo a taky se mi moc líbila Sixkillerova blonďatá ségra, i když jsem nikdy nezjistil, jak k ní vlastně přišel, pravděpodobně se to vysvětlovalo už někde na začátku, ale ta epizoda mi unikla. ()

BoPo

Spomienky na detstvo. Z dnešného pohľadu ten chlapácky prístup ku všetkému a všetkým dosť lezie na nervy. Je to v podstate paródia na seba samého. Našťastie éra týchto drsných tupcov už skončila a my sa môžme len čudovať, čo sme boli kedysi schopní sledovať. ()

Tommassi3

Slabá krimi, jejíž tvůrci si s hlavní linií série poněkud nevěděli rady.. Stejně slabý model přes šampony Lamas velmi zoufale vykrádá belgickou pralinku jménem van Damme, což v důsledku činí akční scény projektu jedněmi z nejvtipnějších napříč žánrem.. ()

Marek1991 odpad!

Keby som z neho nevidel ani chvíľku, nič by sa nestalo. Dosť úbohé, nedalo sa to pozerať, niektoré americké frajeriny naozaj nemusím. ()

NeutrinoX

Coby mladý rebel ze základní školy, měl jsem v Renovi velký vzor a už jsem se viděl, jak s bujnou kšticí a dekou na řidítkách brázdím Moravské úvaly. Indiána měl dělat kámoš. ()

corpsy

Seriál, akých sú tony. Má však celkom sympatickú hlavnú postavu a dej ubieha svižne. Ale pozerať to znova...určite nie. ()

PauloZ

Mě to strašně bavilo jako kluka. Dnes už je to samozřejmě špatné, ale taky se na to dnes už dívat nebudu, takže hodnocení ponechám na dojmech z doby minulého století :). ()