Odpadlík

USA, (1992–1997), 78 h 52 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvorcovia:

Stephen J. Cannell

Lorenzo Lamas, Branscombe Richmond, Kathleen Kinmont, Sandra Dee Robinson, Stephen J. Cannell, Larry Manetti, Geoffrey Blake, L.Q. Jones, Shauna Sand (viac)

Reno Raines (Lorenzo Lamas) bol skvelým sandiegským policajtom - ibaže spáchal „ultimatívny hriech", keď sa rozhodol vypovedať na súde proti svojim kolegom, ktorí sa nechali zlákať na zlé chodníčky. Tí sa ho na oplátku pokúsili zlikvidovať, no namiesto toho zabili ženu, ktorú nadovšetko miloval! Nespravodlivo obvinený z vraždy je teraz štvancom, no nevzdáva sa - naďalej bojuje proti zločinu a chytá iných štvancov, ktorých potom odovzdáva do rúk spravodlivosti veriac, že jedného dňa sa jej dostane i jemu a skutočná pravda o pôvodcoch jeho trápenia vyjde najavo a oni budú náležite potrestaní. Stal sa z neho lovec ľudí, odpadlík menom Vince Black, ktorý v kalifornskom Bay City pracuje pre kanceláriu jedného z najznámejších lovcov ľudí Boobyho Sixkillera (Branscombe Richmond), ktorý mu ponúkol miesto i novú identitu, keď spoznal jeho temné tajomstvo a stali sa z nich verní priatelia. Súčasťou skvele fungujúceho tímu detektívov bola dlho i krásna Bobbyho sestra, Cheyenne Phillipsová (Kathleen Kinmont), ktorú však o niekoľko rokov neskôr vystriedala nemenej pôvabná Bobbyho nová asistentka Ashley (Shauna Sand). (TV Dajto)

Oxymoron5

Nechápu to hodnocení. Každej jste se na to díval a nechcete přiznat, že se vám to líbilo? Ale je asi "kůl" hodnotit jako ovce po ostatních. Seriál nebyl nejlepší, ale na tu doby byl dobrej. ()

weasel.p

Z pohledu tý doby, kdy to frčelo to přece jen oproti Matlockům A McGyverům byla drsná jízda s kriminálníkama, motorkama, rvačkama a bouchačkama ve stylu road movie a to se mi líbilo :) ()

Johannka

...Vy mi čtete myšlenky? :D Taky už nechápu co jsem na tom měla...ty jejich stupidní dialogy, ten divný vlasatý drsňák...:D:D:D Kulišácké klišé :D ()

TomasB

Kdyby Opadlik prisel v dobe SG, Prisonu apod, tak by po nem nestekl asi ani ten pes, ale to on neprisel. Pamatuji si, jak jsem nemohl vynechat ani jeden dil a nejvice se tesil na dily s Dutchem Dixonem. Go Reno, Go!!:o) ()

sa_kra

Jednu * za Lorenza Lamase. Už někdy na základce jsem odtušila, že zlej kluk s motorkou a hnědými vlasy vlajícími ve větru odplaty jsou něco pro mě. Ale pak jsem objevila Walker Texas Ranger. ()

Mustaffa

Jednu hvězdičku dávám za Bobbyho Sixkillera, protože jako on, vypadá úplně stejně nevlastní fotr jednoho mého kámoše. Říkáme mu Zdeňa Sixkiller :-)... ()

Danulinda

Vzhledem k dnešním brakům, co běží v televizi, je tento seriál nepoměrně lepší; celkově solidní průměr, tedy tři a půl bodu. ()

Reiner

Ve své době velmi populární seriál, na který se díval skoro každý. Včetně mě. A aby ne, když to akcí jen sviští a nouze není ani o vtipné chvilky. Prostě seriál na pohodu. Takové mám moc rád!! DOPORUČUJI i přes zdejší nízké hodnocení. ()