V krušných počátcích zombie apokalypsy se skupina zcela neznámých lidí musí semknout a najít v sobě sílu, aby dokázali přežít a dostat se zpátky ke svým blízkým. (Netflix)

Recenzie používateľa Sayko k tomuto seriálu (8)

Temné léto (2019)

Jako po přesvědčení od ostatních jsem byl docela na vážkách, jestli se do tohohle počinu od velkého N pustit. Zvědavost nakonec vyhrála, a já lituju času, který jsem touhle sračkou zabil. Samotný scénář je tupý jak moje pastelky z první třídy, postavy jsou nesympatické, jejich uskupení se nelogicky mění každý další díl, k žádné jsem si za těch 6 dílů nevytvořil citový vztah, takže mi bylo úplně šumafuk, že umírali jak švestky. Nelogičnost také smrděla v jednotlivých scénách, které ve výsledku děj nijak neposunuly (japonka mluví japonsky bez titulků, nikdo jí nerozumí a stejně neřekne nic podstatnýho). Na debilitu postav jsem si v zombie filmech/seriálech již zvyknul, ale tohle mě dostávalo znovu a znovu. Jediné pozitivum bylo postupné snižování stopáže jednotlivých dílů, díky za zkrácení utrpení. Pozn. pokud někdo z recenzentů žvatlá o tom, že je Black Summer lepší než Walking Dead, tak nejspíš trpí nějakou poruchou. ()

Tok lidí (2019) (S01E01)

Dobrý začátek průměrného béčka. Nic extra originálního, žádné soucítění a vžití se do postav, jednoduchý příběh, ale docela fajn atmosféra. Uvidíme, kam se děj posune dál. ()

Jízda (2019) (S01E02)

Tak jo, smířil jsem se s tím, že seriál nebude mít nějak extra promyšlený příběh, protože se zatím jedná čistě o zombie road-movie. Ale baví mě to, je to rychlý, s krví a gorem se nemažou a nějaká přehnaná korektnost ze strany Netflixu není cítit. ()

Letní škola (2019) (S01E03)

Debilita k zombie filmům/seriálům nejspíš patří, ale i tak. Sere mě to, jak nic nedává smysl. ()

Sami (2019) (S01E04)

Tak tohle se nepovedlo. Jestli se Amíci snaží přiblížit k reálné zombie apokalypse, tak jsou dost na omylu, v "americkém snu" možná tak. Pokud se Amíci snaží zparodovat zombie apokalypsu, není to vůbec vtipný a měli by nejdřív vystudovat nějakou filmovou školu, než začnou točit. Nuda, nuda, nuda. Tvůrci asi počítají s tím, že už mám citový vztah k postavě, kterou vidím podruhé v životě, a proto o ní natočí celý díl, where the fuck are we. ()

Motorest (2019) (S01E05)

Spousta cliché a děj bez jakéhokoliv posunu. Pokud rádi trávíte čas bezduchým sledováním band trotlů, co na sebe 40 minut křičí a pak sejmou jednoho mrtváka, tak je to něco pro vás. ()

Tunel (2019) (S01E07)

Jsem rád, že se stopáž seriálu zkracuje, protože jinak bych to nedal. Nepřijemný, postavy, stupidní chování a scénář shrnutý do věty: "Dělejte cool přeživší a snažte se dostat na stadion!" ()

Stadion (2019) (S01E08)

Fuu, tak to mám konečně za sebou. Poslední díl nepřekvapil, chaotické střílení na všechno kolem sebe, nekonečné zásobníky munice, badass pohledy a nelogická třešnička na konec, druhou sérii už nechci, prosím, vidět. ()