Temné léto - Série 1 (2019) (séria)

Stadion (S01E08)

(epizóda)

Jak se skupina blíží ke stadionu, všechno se začíná hroutit. Docházejí náboje i možnosti. (Netflix)

Ruut

Nu dobrá tedy. Nikdo tu není, tak pojedeme dál.--- Docela tomu v posledních dílech došla šťáva. Předchozí části (1-4, možná i 1 až 6) byli daleko progresivnější. Ale proč ne. Zatím uspokojivé ukončení první sezony a těším se na nášup za rok. ()

Sayko

Fuu, tak to mám konečně za sebou. Poslední díl nepřekvapil, chaotické střílení na všechno kolem sebe, nekonečné zásobníky munice, badass pohledy a nelogická třešnička na konec, druhou sérii už nechci, prosím, vidět. ()

Perzo

Nikdy jsem nedoufal, že tenhle seriál dokoukám do celé 1 řady, ale každým dílem, mě prostě hlava přesvědčovala, že i navzdory nudných momentech, bude nějaká akce, která naváže na změny postav a jejich dějové linky, které občas nestojí moc za čas strávený se zbytkem dílu. Ale já jsem člověk, co tohle moc neřeší. Nicméně jsem průměrně spokojen, že se našla dcera hlavní postavy, a že bude mít taky co nabídnout v další sérii, za mě docela dobrý zombie seriál, ale určitě má hodně nedostatků, novým trailerem překvapili. Ty 4 hvězdičky, jsou díky té nalezené dcery 😊. ()

pupidup

Nejsem si jista, jestli bdím nebo sním. Totální, nesmyslná řežba. Řvaní a střelba bez rozmyslu. celá tlupa idiotsky vystřílí zásobníky do jendoho zombíka. Trapas nad trapas.Kdyby to měla být realita... museli by všichni být ověšeni municí jako Rambo! :D Jediný plus to asi má... žýe se herci vyřádili! :D ()