V krušných počátcích zombie apokalypsy se skupina zcela neznámých lidí musí semknout a najít v sobě sílu, aby dokázali přežít a dostat se zpátky ke svým blízkým. (Netflix)

Recenzie používateľa Perzo k tomuto seriálu (2)

Stadion (2019) (S01E08)

Nikdy jsem nedoufal, že tenhle seriál dokoukám do celé 1 řady, ale každým dílem, mě prostě hlava přesvědčovala, že i navzdory nudných momentech, bude nějaká akce, která naváže na změny postav a jejich dějové linky, které občas nestojí moc za čas strávený se zbytkem dílu. Ale já jsem člověk, co tohle moc neřeší. Nicméně jsem průměrně spokojen, že se našla dcera hlavní postavy, a že bude mít taky co nabídnout v další sérii, za mě docela dobrý zombie seriál, ale určitě má hodně nedostatků, novým trailerem překvapili. Ty 4 hvězdičky, jsou díky té nalezené dcery 😊. ()

Série 2 (2021) (S02)

Upřímně doteď bych tomuto snímku dal tak 6,5/10.. Věřil sem, že 2 série, bude o něco lepší a taky že byla, ale než se tomu tak stalo, tak sem byl v půlce dílu, kde teprve vše začalo vynikat a zapadat do sebe. Důvod, proč sem si pustil a ztratil čas nad 8 díly, nových dílu 2 série, byla potenciál její dcera a matka. Nepočítám také vietnamku, která celé díly byla spoutaná a až poté se osvobodila, zkrátka jen přežívala a nakonec jen sedla na letadlo. Už jsem počítal, že jednotlivá postava, bude v díle asi tak 5 minutovém záběru, jak utíká a nakonec to vzdá a nechá se proměnit, ale to v posledním díle, být nemuselo. Mimo toho, asi budeme očekávat další sérii, nad nedokončenou linkou je hlavní dvojice postav. Čekal sem ale k závěrečnému dílu, něco daleko víc, než jen čekání, přestřelky a zbytečná honička se zombíky. ()